کفن مدیران واکنش نشان می دهند به جرم عکسبرداری: ‘هیچ جای امن در حال حاضر’

پس از تیراندازی در خارج از یک سمت جنوب funeral home زخمی شدن 15 نفر شنبه, محلی, مدیران مراسم تشییع جنازه ولیعهد در حالی که یکی از جدید اعلام کرد اقدامات ایمنی برای به حداقل رساندن آینده خشونت است.

“این یک وضعیت غم انگیز برای هر کس که گفت:” چارلز کودکان جونیور, مراسم تشییع جنازه مدیر A. A. Rayner & Sons کفن در پارک مانور در سمت جنوب

کودکان گفت: تسهیلات خواهد محدود کردن خدمات به صبح ساعت برای به حداقل رساندن احتمال تلافی جویانه تیراندازی.

او گفت: مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی ادامه خواهد داد به درخواست پلیس از حضور در مجالس ترحیم برای اعضای باند که پروتکل استاندارد برای همه شیکاگو خانه های مراسم تشییع جنازه تماس شنبه توسط Sun-Times.

“این یک تراژدی است که این اعضای باند نگه داشتن مشوق این خشونت در هر یک از دیگر” Childs گفت. “این یک چیز وحشتناک برای جامعه ما است. آن را مضاعف غمگین برای این که در یک مراسم تشییع جنازه. کودکان می تواند درگیر شده ام.”

روز سه شنبه تیراندازی در رودز خدمات مراسم تشییع جنازه در گرشام — که تا به حال بیشترین تعداد قربانیان تیراندازی در شیکاگو در سال های اخیر حافظه نیز تا به حال یک پلیس تاکتیکی تیم ایستاده قبل از عکسبرداری اما آن را کمی دلسرد خشونت است.

پلیس گفت: یک Chevy Malibu کشیده خارج از حدود 6:30 p. m. و مسلح در داخل اجازه 60 دور. ده نفر از قربانیان زن بودند.

زمانی که Andrea Brookins آموخته از تیراندازی او آن را گفت: “به نظر می رسید چیزی را از غرب وحشی است.”

Brookins مراسم تشییع جنازه مدیر Brookins کفن در برینرد گفت: آنها در حال حاضر دقیق اقدامات امنیتی و نمی خواهد تغییر شیوه های آن.

“ما که در بالا هشدار — دوره,” او گفت:. “ایمنی شده است از اهمیت زیادی برخوردار است.”

Brookins به ندرت دارای خدمات در شب.

“این فقط یک زمان ترسناک. وجود دارد هیچ زمان امن” از روز به برگزاری خدمات, او گفت:.

کودکان Brookins و یک تشییع جنازه مدیر تیلور در مراسم تشییع جنازه در چتهم هر گفت: آنها هرگز رد خدمات به خانواده با توجه به امکان تلافی جویانه خشونت در خدمات.

شانس تیراندازی در باند مجالس ترحیم کشیده شده توجه پلیس شیکاگو برای سال.

در اواخر سال 2012 یک مرد بود که به کشته و دیگری به شدت زخمی شد در تیراندازی در خارج از سنت Columbanus کلیسای کاتولیک در سراسر خیابان را از A. A. Rayner & Sons کفن در 300 بلوک شرق 71.

در سال 2004 در صفوف برای کشته لاتین پادشاهان عضو متوقف به اجازه کسی شلیک یک رقیب عضو باند در خیابان پلیس گفت: در آن زمان.

“آن استفاده می شود که مکان های امن بودند کلیساها و خانه های مراسم تشییع جنازه — کسانی که پناهگاه های امن” Brookins گفت. “کسانی که مکان ندارند. من فکر می کنم ما باید برای حفظ ایمان ما بنیاد ما. ما نمی تواند زندگی می کنند در یک حالت ترس. اعتقاد من این است که یک وزارتخانه. این است که برای ضعیف در قلب است. من برای حفظ این خط مقدم: به راستی که اعتماد او داده نشده است, و ما روح ترس است.”

“قلب من خونریزی,” او گفت:. “وجود دارد هیچ جای امن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de