G برای خوب – ماجراهای در هند است که به کمک

Category: ونکورسان Comments: No comments

در هند و نپال قدرت زنان باعث تفاوت در جوامع خود

نپال Parsa جامعه اقامتگاه خوش آمدید ،

قدیمی دهلی نو – پله از شکوه سفیر تاکسی من دارت بین معطل ماندن tuks توک و پیاده hurrying به کار می کنند. من به سرعت به دنبال سایه در زیر یک انبوه از درختان یک مهلت کوتاه از 40C گرما قبل از من راه رفتن را از یک سمت خیابان به یکی دیگر از پچ سایه به دیدار راهنمای من.

ریزه اندام زن جوان می ایستد و بی سر و صدا او را گسترده پوزخند لبخند دلگرم کننده از گروه من است. “نام من آنی و من یک راهنمای با سلام Baalak اعتماد. من به شما نشان من قسمت دهلی قدیم امروز و من سابق خیابان بچه.”


آنی از سلام Baalak اعتماد شهر پیاده روی منجر به یک تور دهلی قدیم.

G Adventures

شانزده سال از آنی ما را به گذشته بازار و از طریق کوچه نه در هر نقشه گردشگری در حالی که به ما می گوید که چگونه او جان سالم به در خیابان ها به عنوان یک دختر شش ساله.

در حال حاضر او در آرزوی داشتن یک آژانس مسافرتی اما برای اولین بار او را تمرکز بر اتمام دبیرستان. وجود حدود 70,000 بچه ها زندگی در خیابان های دهلی نو با توجه به بررسی های اخیر توسط دهلی کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک عمل می کنند; اعتماد به طور متوسط است نجات 5000 کودکان خیابانی در سال آنی یک مثال درخشان از موفقیت است.

تاسیس 31 سال پیش سلام Baalak اعتماد است دهلی نو-مبتنی بر سازمان های غیر دولتی راه اندازی شده از پول های اهدایی از Mira Nair 1988 فیلم سلام بمبئیکه به تصویر کشیده سخت زندگی دهلی کودکان خیابانی. برای 12 سال گذشته اعتماد شده است تامین می شود Planeterra غیر انتفاعی تاسیس شده در سال 2003 توسط G Adventures, که او نیز شریک با اعتماد به ارائه شهرستان پیاده روی تور منجر سابق کودکان خیابانی.


G ماجراهای G برای تور خوب.

G Adventures

در طول این سالانه G برای سفر خوب توسط G ماجراهای و Planeterra این شهرستان راه رفتن یک مثال نخست از مزایای گردشگری.

پایدار و سازگار با محیط زیست-گردشگری ممکن است باخبر گردشگری نامزدان به بازی گرفته اما برای G ماجراهای بنیانگذار بروس پون نکته این کلمات نمی محفظهای قرار دادن شرکت خود را در مسیر. “آنچه ما را متفاوت از دیگر سازمان است. ما حک شده یک مسیر جدید در صنعت گردشگری است.” پون نکته ترجیح جامعه گردشگری و همانطور که ما در حال کشف آن زنانی که در آغوش فرصت حتی زمانی که آن را به چالش سنت است.

یکی دیگر از زنان به رهبری پروژه در دسترس G ماجراهای مسافران در هنگام ورود به دهلی نو است که زنان بر روی چهار چرخ. راه اندازی شده توسط Azad بنیاد در سال 2015 تاکسی سرویس کارکنان توسط زنان رانندگان فراهم می کند انتقال از فرودگاه به صورت گرم و ماجراهای محلی زنان نادری است که چشم در هند. زنان در چرخ در حال حاضر دارای تقریبا 200 کارمند دارد. کارکنان یاد بگیرند که چگونه به درایو در حال تدریس زبان انگلیسی و کار نسبت به داشتن اتومبیل های خود را.

توقف بعدی در G برای سفر خوب است آگرا صفحه اصلی به کشور محبوب ترین سایت های خیره کننده از تاج محل. کمتر از 10 دقیقه به دور ما توقف در رنگارنگ و دنج Sheroes پاتوق برای چای بعد از ظهر ، کارکنان همه زنان و همه بازماندگان از اسید حملات که به طور سنتی منجر به قربانی بودن دوری قادر به کار و اغلب طرد از خانواده خود را.


Sheroes پاتوق کارکنان تمام بازماندگان از اسید حملات.

G Adventures

کافه در حال حاضر شامل بسیاری از تورهای آگرا که در آن مسافران می تواند شنیدن داستان های خود را. اشتغال و جامعه Sheroes در حال انجام یک کمپین به منظور بالا بردن آگاهی و جلوگیری از آینده پاشیدن اسید به زنان در هند.

از هند گروه ما با G برای خوب شمال به رهبری به نپال است که در بازسازی پس از زلزله در سال 2015. جدا از این جریان بی پایان از کوهنوردان رفتن به اورست گردشگری است که هنوز در مراحل ابتدایی است. اما یک راه حل موفق شده است در آغوش توسط بسیاری از زنان به رهبری گروه جامعه خانه ماندن برنامه.

زنان Parsa, یکی از قدیمی ترین شهرهای دره کاتماندو را در آغوش فرصت های گردشگری برای حمایت از خانواده خود را به آرامی تغییر خود را هنجار های فرهنگی که جای زن در خانه است.


مهمان لذت بردن از غروب آفتاب از بام نپال Parsa جامعه اقامتگاه.

شیلا Amatya متقاعد 13 زنان با وجود اعتراض بسیاری از مردان در جامعه خود را به پیوستن به او در ایجاد Parsa جامعه اقامتگاه. به عنوان شیلا دختر امی توضیح داد: “…زنان تا به حال به فشار گذشته منطقه راحتی خود را. ما می خواستیم به افتخار Parsa و نشان می دهد آنچه که ما را به جهان است.”

پس از خشن و بی ادب خوش آمدید مراسم موسیقی و رقص در ششم-قرن Indrewshwar معبد من با محل زندگی من میزبان آنیتا, برای یک کلاس پخت و پز و صرف شام.

استقبال آنیتا مامان Nirmala ما ریز ریز کردن و رنده سرخ و کباب, در این آشپزخانه کوچک به من آموخت که چگونه مادر و دختر تبدیل به صورت محلی رشد مواد سنتی به غذاهای نواری. آنیتا می داند که او را از گام گذاشتن در یک مسیر متفاوت از مادر او است.

“من امیدوارم که برای ازدواج و شوهر را حرکت در با ما, بنابراین من می توانید در ادامه اقامتگاه کسب و کار.”

به عنوان ما مبادله داستان و می خندد ما که صفحات به زودی انباشت اشیاء بدست آمده با پرداخت مرغ, بامیه خورشتی, خردل سبزی و گل کلم, پرداخت عدس و برنج اما من صرفه جویی در اتاق برای پایان شیرین ما ساخته شده: yamariیک رب کنجد و بادام و نارگیل دامپلینگ پر شده با ملاس.

بیست و زنان در حال حاضر اعضای Parsa اقامتگاه انجمن ارائه محل اقامت کلاس پخت و پز و پیاده روی, دوچرخه سواری و پیاده روی تور با 80 درصد از درآمد رفتن به میزبان و 20 درصد به انجمن که به تازگی ساخته شده یک جامعه جدید مرکز ارائه زبان و آموزش برنامه های.


بروس پون نکته بنیانگذار G Adventures حضور یک SASANE ناهار.

در کاتماندو کارکنان SASANE هیجان زده هستند برای گرم برای گروه خوب است اما به طور خاص به استقبال بروس پون نکته. ده سال پیش, G Adventures اعطا نوپای سازمان $25,000 به عنوان برندگان مراسم تحلیف G پروژه که راه اندازی این انجمن و این اولین بازدید خود را به SASANE.

هر زن در SASANE یک بازمانده از قاچاق انسان است. برخی از مشاوران و برخی در حال کمک به آموزش در مناطق روستایی برای جلوگیری از قاچاق و برخی در حال آموزش به کار در گردشگری. من به عنوان شرکت در SASANE روزانه momo-ساخت کلاس پسند نپالی دامپلینگ خنده از زنان استقبال و اثبات وجود دارد که می تواند آینده ای روشن با تشکر از گردشگری است.

همکاری: Planeterra و G Adventures

این سازمان های اجتماعی در هند و نپال پنج نفر از زنان 20 پروژه های تمویل شده توسط Planeterra. G ماجراهای و Planeterra موفق شده اند در بودجه 50 اجتماعی جدید شرکت در پنج سال و در حال حاضر با تمرکز بر پروژه 100: بودجه 100 سازمانی اجتماعی برنامه تا پایان سال 2020 است.

همه G Adventures برنامه های برجسته G برای لحظه خوب است که مربوط به یک Planeterra-پشتیبانی پروژه و موج دار شدن, نمره, درصد از بودجه از یک تور را صرف حمل و نقل محلی محل اقامت و رستوران ها و خدمات.

Waheeda هریس شد یک مهمان G ماجراهای و Planeterra که نه مشاهده و نه تایید این مقاله قبل از انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>