باند دشمنی به احتمال زیاد علت تیراندازی دسته جمعی در سمت جنوب مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی منابع می گویند

جرم تیراندازی که زخمی شدن 15 نفر در خارج از سمت جنوب مراسم تشییع جنازه خانه سه شنبه شب بود که به احتمال زیاد سوخت دیرینه جنگ بین دو مبهم باند جناح, مقامات گفت.

در 6:30 p. m. روز شنبه یک Chevy Malibu کشیده تا به رودز خدمات مراسم تشییع جنازه در 1000 بلوک غرب 79هفتم و خیابان و مردم در این ماشین از کار اخراج funeralgoers در پیاده رو. قربانیان نیز حمل اسلحه و به ضرب گلوله به قتل رسانده اند. به سرقت رفته مالیبو سقوط کرد و بورس فرار کرد.

خشونت-پیشگیری از فعالان گفت: آنها هشدار پلیس در مورد پتانسیل خشونت در تشییع جنازه. در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه شب CPD معاون اول Supt. Eric Carter گفت: Gresham منطقه فرمانده اختصاص یک تیم ماشین برای نشستن در خارج از تشییع جنازه. با این حال در چهارشنبه Supt. دیوید براون گفت: وجود حداقل سه پلیس وسایل نقلیه در این نزدیکی هست. دو تیم اتومبیل و تاکتیکی تیم قرار گرفتند به این دلیل که مراسم تشییع جنازه درگیر قربانی یک باند مظنون به قتل.

اما آن دسته از افسران ناتوان بودند برای متوقف کردن درایو توسط تیراندازی گفت: Brendan Deenihan رئیس کارآگاه.

تصادفی نیست

نظارت تصویری است “نه گرافیک به اندازه کافی به ما شخصی شناسه” از سه نفر در مالیبو دو نفر از آنها را بورس Deenihan گفت.

“مردم می دانند که آنها می رویم به انجام این کار. آن را فقط به صورت تصادفی. … ما بر این باورند که وجود این افراد در جامعه و در میان جمعیت که می دانید بورس,” او گفت: انعکاس شهردار و سرپرست پلیس در درخواست کمک از مردم.

اواخر سهشنبه, فیلم های نظارت از تیراندازی گرفته شد از نزدیک ماشین لباسشویی و نوشته شده در سایت های رسانه های اجتماعی Reddit. این فیلم نشان نمی دهد بورس اما پررونق تیراندازی شنیده است برای چند ثانیه که وحشت زده مردم با حداکثر سرعت دویدن شرق در 79هفتم خیابان برای رسیدن به ایمنی.

Rev. مایکل Pfleger که سنت سابینا کلیسا بلوک دور از شنبه جرم تیراندازی گفت: به او گفته شد خشونت در نتیجه یک درگیری میان رقیب گانگستر شاگردان جناح.

Donnie Weathersby.
دانی Weathersby.
پلیس شیکاگو, عکس دستگیری

تشییع جنازه بود برای دانی Weathersby, 31 که در ژوئیه 14 درایو توسط تیراندازی در 7400 بلوک جنوبی استوارت در انگلوود حدود یک مایل و نیم شمال شرق کفن در Gresham.

یک نظریه این است که Weathersby را کشته بود قصاص برای تیراندازی مرگبار یک روز زودتر از 21 سال Tremoni سرعت در 8000 بلوک جنوبی استوارت در Gresham اجرای قانون منابع گفت.

Weathersby اعتقاد بر این بود بخشی از Wuga جهانی جناح و سرعت بخشی از صورت جهانی جناح نه که شناخته شده هستند — و حتی به برخی از شیکاگو افسران پلیس. باند جناح شده اند اختلافات برای مدت زمان طولانی منابع گفت.

Weathersby تا به حال زمان زندان برای یک اسلحه در اختیار داشتن اعتقاد و سوابق پلیس شناسایی و او را به داشتن روابط به گانگستر شاگردان اما سرعت ظاهر نمی شود به یک سابقه کیفری.

پلیس بالا: پایان دادن به چرخه خشونت

در یک کنفرانس خبری با شهردار چهارشنبه براون گفت: شیکاگو است 117,000 اعضای باند تقسیم 55 عمده باندهای و 747 جناح با 2500 “از زیر مجموعه های آن جناح.”

هر روز از هفته و هر ساعتی از روز شیکاگو است و “چند صد باند, درگیری,” او گفت:, و چرخه تکرار می شود: کسی که به ضرب گلوله کشته و دیگری “بر میدارد تا اسلحه و retaliates.”

او گفت که چرخه خشونت به پایان می رسد هنگامی که مردم برای رسیدن به یک تلفن برای تماس کارآگاهان با اطلاعات در مورد جرایم مانند روز سه شنبه تیراندازی و کشتار.

“آن را به پایان می رسد زمانی که کسی نیست برای رسیدن به یک تفنگ” براون گفت. “که عدالت واقعی — و نه انتقام.”

کمک: Fran Spielman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de