گانگستر شاگردان رئیس لری هوور به دنبال شکستن در زندان زمان تحت قانون Kanye West دفاع و پشتیبانی

زمانی که Kanye West بازدید کاخ سفید در سال 2018 او تشکر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای حمایت از قانون اجازه می دهد زندانیان محکوم به جرایم مواد مخدر به دنبال کاهش از خود زندان محکوم شد.

در همان جلسه رپر تشویق رئیس جمهور به رفت و آمد زندگی جمله از لری هوور, co-founder of the Gangster شاگردان بدنام شیکاگو باند خیابان.

تهمت نمی رفت و آمد هوور را از جمله. اما یک ماه بعد رئیس جمهور امضا لایحه غرب بود تبادل گام اول قانون اجازه می دهد این گروه شخص مهم در میان یکدسته و دیگران به دنبال کوتاه تر شرایط.

دو هوور سابق باند lieutenants در حال حاضر آزاد شدهاند تحت قانون.

در حال حاضر ایالات متحده در منطقه قاضی هری Leinenweber که نزدیک به یک ربع قرن پیش محکوم هوور به زندگی در زندان است و با توجه به درخواست خود را برای صدور حکم شنوایی تحت اولین مرحله عمل می کنند.

هوور, 69, co-تاسیس GDs در اواخر 1960s. او را به زندان ایالتی در سال 1973 با توجه به 200 سال حبس برای قتل است.

در حالی که در زندان ایالتی Hoover زد 100 میلیون دلار در سال به مواد مخدر کسب و کار با توجه به مقامات فدرال که می گویند ده ها هزار نفر از باند سربازان همچنان به کار برای هوور در شیکاگو و دیگر شهرهای پاسخگویی در نهایت به یک شرکت سبک سبک هیئت مدیره است که Hoover رهبری به عنوان بی چون و چرای رئیس.

Guards walk along the fence at the super-maximum-security federal prison in Florence, Colorado, where Larry Hoover is being held.
نگهبانان راه رفتن در امتداد حصار در سوپر-حداکثر امنیت زندان فدرال در فلورنس کلرادو که در آن لری هوور است که برگزار می شود.
گتی ایماژ

فدرال تحقیقات منجر به Hoover اعتقاد برای اجرای کیفری سازمانی. محکوم به اعدام در سال 1997 به زندگی در زندان فدرال او برگزار شد در فدرال سوپر مکس زندان در فلورنس کلرادو, که همچنین خانه های مواد مخدر در مکزیک خداوند Joaquin “ال Chapo” Guzman Loera و تد Kaczynski به “Unabomber.”

با توجه به Hoover وکلا اولین مرحله عمل باعث می شود او واجد شرایط برای صدور حکم شنیدن. آنها می گویند به این معنی که او می توانید با استفاده از تغییرات در قانون و احکام دادگاه از صدور حکم.

دادستان فدرال گفته اند که بدون توجه به آنچه قانون اجازه می دهد تا Leinenweber هنوز هم دارای اختیار برای شلیک کردن هوور را درخواست.

اگر Hoover جدید فدرال حکم و منتشر شده است از زندان در کلرادو او هنوز هم می خواهید برای خدمت به قتل او حکم با Illinois Department of Corrections. او پیش بینی آزادی مشروط تاریخ در این مورد است که مارس 2, 2064.

“لری باید به دلیل سن و سال او و با استناد به قانون می گوید:” والاس “Gator” برادلی سابق GD مجری و دیرین هوور حامی. “اجازه دهید او را به خانه می آیند.”

ران امن تر و یک معاون سابق آمریکا وکیل است که کمک تعقیب هوور, تماس, اولین مرحله عمل یک “قطعه ای فوق العاده از قانون” اما می گوید آن را یک “سقط جنین از عدالت” اجازه می دهد تا هوور را از آن بهره مند شوند.

“به درخواست که به رهبر چه بود بزرگترین یکپارچه باند در کشور خواهد بود یک مضحکه می خواند و می گوید:” امن تر در حال حاضر در عمل خصوصی است. “و این امر به نوبه خود هدف از این قانون بر سر آن است. لری هوور را بیشتر به جوانان شیکاگو زندانی از اداره پلیس شیکاگو. او خراب جوانان است. او برنامه ریزی شده فساد از جوانان از شهر شیکاگو است.”

Justin Moore یکی از هوور وکلای مدافع می گوید هوور صرف حدود یک ربع قرن قرار دارد “زیر کوه” در “بدترین زندان در این کشور” با محدود تماس با عزیزان. زندان ایالتی خواهد بود به مکانی بهتر برای او با توجه به مور که می گوید او بازدید کرده هوور نزدیک به 10 بار و توصیف او به عنوان یک نجیب زاده که “اندکی در قد و قامت” و “بسیار مودب است.”

“این باعث می شود شما فکر می کنم که چیزی اشتباه وجود دارد با ما سیستم کیفری,” او می گوید.

امن تر می گوید هوور یک “فوق العاده با استعداد و رهبر کاریزماتیک” و این که “این امر می تواند یک چیز بد به لری هوور در سیستم دولتی.”

Larry Hoover.
لری هوور.
خورشید بار فایل

هوور سابق شماره 2 کاردانی در باند Gregory “خپله G” پوسته نیز به دنبال یک جمله کاهش در اولین گام عمل می کنند. در سال 1997 پوسته داده شد زندگی در زندان فدرال برای درگیر شدن در ادامه جنایی سازمانی از سال 1970 تا 1995.

پوسته قبلا زمان زندان در محکومیت قتل برای کشتن یک زن 61 ساله ای در طول یک holdup در سال 1974. او paroled در اوایل 1980s.

در 1990s شل شد دوستیابی سونیا اروین شیکاگو پلیس استفاده می شود که پول از GDs به خرید یک سمت جنوب رستوران به نام ماه ژوئن میگو که شد پوسته باند clubhouse با توجه به دادستان.

در آن زمان هوور قرار بود در یک زندان ایالتی در ایلینوی جنوبی که در آن او را دیدم یک جریان ثابت از بازدید کنندگان.

در اواخر سال 1993 دادستان یک دادگاه برای قرار دادن یک فرستنده در یک بازدید کننده نشان داده شده به رهبران باند که دیدم هوور. آنها نظارت مکالمات هوور داخلی, دایره, اجازه می دهد آنها را برای ساخت یک جارو پرونده باند رهبران.

ده ها تن از اعضای باند بودند در دادگاه فدرال محاکمه.

هوور پیروان می گویند که او تحت تعقیب قرار بود برای جلوگیری از جامعه خود-بهبود حرکت که به نام او به رشد و توسعه پس از حروف از این باند است. وابسته به سازمان سیاسی به نام قرن 21, V. O. T. E. قرار داده بود تا نامزدها برای دفتر.

U.S. District Judge Harry Leinenweber on the bench in 2013.
ایالات متحده منطقه قاضی هری Leinenweber بر روی نیمکت در سال 2013 است.
AP تصویر

در ماه اوت ویلیام ادواردز یکی از GD رهبران محکوم در پرونده خود حکم زندان کاهش می یابد Leinenweber تحت اولین مرحله عمل می کنند. 100 سال زندان محکوم شده بود به 20 سال و او آزاد شد.

“اگر کسی نمی chastened چشم انداز چند دهه در زندان و سپس آن را بعید است که او منصرف خواهد شد هر زمان اضافی” Leinenweber نوشت. “دادگاه را متقاعد شده است که ادواردز می توانید یک زندگی مطیع قانون زندگی پس از آزادی.”

ادواردز, 49, نظارت حدود 600 گانگستر شاگردان اعضای قبل از او پیشنهاد شد به هیئت مدیره این باند با توجه به دادستان .

در ماه نوامبر Leinenweber کاهش عمر او داده بودم جانی “سنگ شکن” جکسون دیگر بالا هوور ستوان به 20 سال و جکسون بود اجازه خروج از زندان است.

Johnny Jackson.
جانی جکسون.
Facebook

جکسون, 47, بود مسئول GDs در حال حاضر تخریب رابرت تیلور مسکن عمومی بالا افزایش می یابد در طول دن Ryan بزرگراه در سمت جنوب. او یک عضو از باند مدیره و دادستان گفت: بازدید هوور در زندان ایالتی حداقل 170 بار.

در نامه ای به Leinenweber جکسون گفت: “من قطعا نه مردی که ایستاده بود قبل از شما در دادگاه نزدیک به دو دهه پیش هنگامی که شما محکوم به من.”

او گفت: قاضی پسر او بود به قتل در شیکاگو و “امید من این است برای جلوگیری از دیگران از تجربه سرنوشت که به من تحویل داده شد به عنوان یک نتیجه از اشتباهات من و یا حتی بدتر هنوز, سرنوشت که در نهایت به پایان رسید زندگی پسر من است.”

جکسون ارائه قاضی با یک نامه در کنگره ایالات متحده بابی راش D-ایلینوی نوشت: باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در سال 2016 در پیشنهاد ناموفق رو دریافت جکسون جمله تبدیل.

پس از گفت او را, رایگان Jackson گفت: قاضی او برنامه ریزی برای حرکت به تگزاس که در آن او تا به حال یک پیشنهاد کار در یک مرکز تفریح و سرگرمی کار با کودکان و افراد مسن با توجه به سوابق دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de