Gekko گسترش تیم با کلید ارشد قرار ملاقات

Gekko یک حوزه خرده فروشی و بازاریابی سازمان است که دارای تخصص در افزایش خرید سفر به نمایندگی از علامت های تجاری در سراسر هر دو فیزیکی و دیجیتال فضای خرده فروشی ساخته شده است چهار کلید قرار ملاقات آن را به عنوان سرمایه گذاری در طرح های جدید به رشد برای کسب و کار و مشتریان و منعکس کننده فعلی خرده فروشی چشم انداز است.

جرمی Daniels اتحاد پیوست و به عنوان ارشد حساب مدیر و مسئول هدایت و گسترش سازمان همکاری های استراتژیک با مشتریان کلیدی است. با ثروت از تجربه در telco بخش جرمی به ارمغان می آورد نه تنها دانش صنعت و تجاری فراست بلکه درایو به نقطه و حداکثر رساندن فرصت های فروش. او اخیر نقش مدیریت انگلستان رونمایی از Xiaomi به کلید خرده فروشان و همچنین به عنوان کانال توزیع. قبلی نقش شده اند در ال جی, تلفن همراه, ModeLabs و Kondor.

که از Oppo, Mobile, Wilkin لی می پیوندد به عنوان مدیر خدمات مشتری به نظارت بر تمام راهبردی روابط مشتری. استخدام برای صنعت فن آوری تجربه و درک از خرده فروش چشم انداز Wilkin خواهد اطمینان حاصل شود که رشد کسب و کار و مشتریان همچنان به دریافت استراتژیک حمایت و تجاری جهت آنها نیاز به موفقیت در خرده فروشی آنلاین و در فروشگاه ها. گذشته از Oppo خود را حرفه ای دیده است او را در نقش در صنعت مارک های پیشرو از جمله Xiaomi و Huawei.

منجر به Gekko داده و گزارش, تیم, تام هارود می پیوندد به عنوان داده ها و بینش مدیر از درون صنعت خرده فروشی مشغول به کار در QVC و کاتسوولد ، نقش خود را به ارائه کمپین دسته بندی و بازاریابی اطلاعات و تجزیه و تحلیل به Gekko نمونه کارها مشتریان و خرده فروشان آنها شریک است.

در نهایت به گسترش Gekko تجارت الکترونیک بازاریابی قابلیت گسترش و منطبق بر خدمات ارائه شده به مشتریان از سنتی خرده فروشی به خرده فروشی آنلاین فضایی, چارلز لانه می پیوندد به تازگی ایجاد شده نقش تجارت الکترونیکی مدیر. با درک این خرده فروش آنلاین محیط زیست در رابطه با شخص ثالث سایت های تجارت الکترونیکی و تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) موقعیت از محصولات با نام تجاری و پیام Gekko در حال حاضر قادر به هدایت و راهنمای استراتژی های تجارت الکترونیکی و بهبود فرصت های فروش با مشتریان و خرده فروشان. چارلز دیجیتال متخصص با سالها تجربه در بازی و مخابراتی بخش از جمله نقش در EE و Carphone Warehouse.

اظهار نظر در قرار ملاقات دانیل Todaro, مدیر عامل Gekko گفت: “در طول این همه گیر ما شاهد افزایش روند انقباض آجر و ملات خرده فروشی تسریع. به عنوان یک شرکت است که دارای تخصص در کمک به برندهای موفق تر باشد و در خرده فروشی ما صرف این زمان همکاری نزدیک با مشتریان ما برای ایجاد بهترین ما می تواند همچنان به کمک به آنها را به رشد در سراسر هر دو آجر و ملات و تجارت الکترونیکی. این اضافات به تیم ما کمک خواهد کرد به تقویت کسب و کار ما و تحویل در وعده ما به مشتریان و نشان می دهد Gekko انعطاف پذیری و سازگاری در طول مستند با تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در صنعت پیشرو استعداد است.”

// در این مقاله برجسته

Gekko

Gekko کامل زمینه خدمات آژانس بازاریابی تخصصی در اتصال با مارک های مصرف کنندگان در خرده فروشی در سراسر انگلستان و ایرلند.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im