Gen Z در APAC را به خوردن کمتر گوشت و ترجیح می دهند ominchannel خرید

نسل Z (Gen Z) بیشتر از لحاظ سیاسی آگاه تر و سازگار با محیط زیست آگاه تر و اجتماعی مترقی از کسانی که قبل از آنها.

این امر به ویژه در مورد کسانی که زندگی می کنند در آسیا و اقیانوسیه باقی می ماند که جهان به سرعت در حال رشد در منطقه است و تجربه ژئوپولیتیک شیفت تجارت جنگ و اختلافات ارضی.

این به این معنی Gen Z در این منطقه خوش بینانه در مورد آینده خود بسیار درگیر در توسعه اجتماعی و اقتصادی مسائل و روشنفکر تر از همیشه وقتی که می آید به نژاد و مذهب و روابط.

تحقیقات از Wunderman تامپسون یافت که 74 درصد می گویند نسل آنها خواهد بود بهتر از پدر و مادر خود را’ نسل.

Gen Z را در چین در حال خوشبینانه ترین (94%) در مورد اینکه بهتر از پدر و مادر خود را به دنبال اندونزی (91 درصد) و تایلند (88%) و ویتنام (84%) و فیلیپین (78 درصد) و سنگاپور (74 درصد) هنگ کنگ (71 درصد) و تایوان (60%) و ژاپن (28%).

در حالی که 76 درصد نظر سنجی گفت: آنها با استفاده از گوشی های هوشمند خود را چندین بار در روز (87 درصد) احساس همسالان خود صرف زمان بیش از حد در دستگاه های دیجیتال. اکثریت قریب به اتفاق (89%) گفت: آنها فکر می کنم با دقت در مورد آنچه که آنها پست آنلاین.

یکی دیگر از 76 درصد گفت: آنها به راحتی خرید آنلاین آفلاین به افزایش به 88 درصد در چین است. اما 62 درصد به طور کلی می گویند که آنها ترجیح می دهند به خرید در یک فروشگاه فیزیکی.

دیگر یافته ها نشان داد 8 از 10 به طور کلی می گویند جنسیتی نیست تعریف از یک فرد به همان اندازه به عنوان آن استفاده می شود به 75 درصد می گویند که آنها خواهد تاریخ خارج از مسابقه و 56 درصد می گویند که آنها در حال تلاش برای خوردن گوشت یا کمتر از در گذشته است.

“این است که اکثر جهانی متصل نسل تا کنون. Gen Z در آسیا در حال آمدن است از سن میان بحران آب و هوا و طوفانی ژئوپليتيك و آنها نگرانی در مورد همه چیز از آینده چشم انداز کار به حریم خصوصی آنلاین گفت:” چن مه یی از APAC مدیر Wunderman تامپسون هوش.

“در عین حال تقریبا سه چهارم می گویند که آنها خواهد بود بهتر از پدر و مادر خود را’ نسل. که ترکیبی از مثبت و بلوغ است که در حال حاضر موثر چگونه برندها فکر می کنم و عمل می کنند.”

شما می توانید خواندن گزارش کامل در اینجا.

// در این مقاله برجسته

Wunderman تامپسون

ما با ارائه الهام بخش برای بلند پروازانه شرکت به رشد است. رفتارهای ما در حال گوش دادن در آن با هم خلاق شجاعت و مثبت.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر