جورج فلوید تظاهرات در شیکاگو: هزاران نفر از معترضان در یونیون پارک سر خیابان

معترضان خواستار پلیس اصلاحات بازگشت به اتحادیه پارک در روز شنبه با یک جمعیت هزار نفر آماده مارس در مرکز شهر دوباره یک هفته پس از جورج فلوید تظاهرات و همراه شورش است که لرزاند شیکاگو است.

فعالان و گروه از سراسر شهر جمع آوری دیر سرد و روشن بعد از ظهر شنبه در نزدیکی سمت غرب پارک قبل از سمت شمال بر روی اشلند خیابان. تظاهرات است که انتظار می رود به ایجاد راه خود را به سمت حلقه.

“بودن در اینجا دیدن تمام نژادهای مختلف گرد هم می آیند — با ما باشید در اینجا ما در حال ساخت یک تفاوت ما در حال ساخت یک تغییر است. اجازه دهید این” تجمع اعتراضی Savanah Wilbourn گفت. “من شوکه شده بود برای دیدن این بسیاری از مردم در اینجا… مردم فکر می کنم شما باید به سیاه و سفید برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم است و درست نیست در همه. شما فقط باید به طرز فکر درست آن را درک کنند.”

حداقل چند هزار نفر بودند بخشی از صلح آمیز مارس به عنوان آن پا کردن حدود 12:30 p. m.

این شهر دوباره محدود کردن دسترسی به حلقه با بالا بردن اکثر رودخانه شیکاگو پل. تنها آنهایی که در دسترس پا در دریاچه خیابان چاه خیابان خیابان واشنگتن و LaSalle خیابان.

شهردار لری Lightfoot و پلیس Supt. David Brown به امید جلوگیری از تکرار آخر هفته گذشته را به هرج و مرج زمانی که یک تظاهرات مسالمت آمیز در فدرال پلازا شد و به دنبال آن خشونت پلیس به درگیری و گسترده خرابکاری و غارت که به طول انجامید تقریبا دو روز کامل در سراسر بیشتر از منطقه مترو.

در مجموع 1,258 مردم دستگیر شدند در شیکاگو در آخر هفته گذشته و حدود 130 شهرستان افسران پلیس مجروح شدند. و چندین آمده اند تحت بررسی برای اقدامات خود از جمله کوه در می رم کردن معترضان پوشش خود nametags یا مدالها.

CPD افسران در حال کار 12 ساعت شیفت, با گشت این آخر هفته “موقعیت استراتژیک با دید بالا در سراسر کلیدی تجاری و خرده فروشی دالان با تمرکز بر روی شیکاگو جنوب و غرب دو طرف” با توجه به یک شهر بیانیه.

در پیش بینی از آخر این هفته تظاهرات شهر تعطیل ترافیک در ساحل دریاچه درایو از 31st, خیابان به فولرتون در حالی که خروجی در بزرگراه بین ایالتی 90/94 بسته از 18 خیابان به فولرتون. این بزرگراه آیزنهاور (I-290) بسته است در Ida B. چاه درایو و تمام من-55 ترافیک منحرف بر روی I-90/94.

Lightfoot را 9 بعد از ظهر حکومت نظامی است که هنوز هم در, اثر, با, ایلینوی, سربازان گارد ملی اجرای خیابان تعطیلی.

این شهر همچنین استقرار بیش از 300 خیابان و بهداشت وسایل نقلیه “قرار می گیرد استراتژیک در کنار راهروها به تامین امنیت بیشتر.”

“من ستایش و ایستاده با کسانی که اعتراض مسالمت آمیز این آخر هفته که من بیش از حد احساس خشم و خشمگین بر ظالمان مرگ جورج فلوید اما من را تشویق کسانی که شرکت برای انجام این کار متفکرانه و با احترام” Lightfoot در بیانیه ای گفت.

دنبال خورشید بار گزارشگر بن پاپ و عکاس تایلر LaRiviere برای بیشتر زندگی می کنند در اعتراض به پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de