‘خودنمایی’ عدم تنوع در شهر غول تکنولوژی درایوهای ایجاد خط لوله جدید برای مردم رنگ

هنوز بسیاری از مردم در صنعت فن آوری به خصوص در شیکاگو شبیه لئوناردو Jimenez.

Jimenez فروش توسعه نماینده فروش-من در یک شرکت نرم افزاری است و مکزیکی تبار و از Pilsen.

اما فقط درصد کمی از tech jobs in Chicago پر Latinos.

“وجود ندارد بسیاری از ما است. در واقع وجود دارد بسیار کمی” گفت: Jimenez یک طرف شرق بومی است.

اما با وجود بودن یک محصول از فن آوری مشاغل’ خط لوله که اغلب به نفع مردان سفید پوست Jimenez می گوید او پر رونق است — و همچنین گسترش این کلمه که “وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای مردم [از] لاتین یا هیسپانیک تبار به خصوص اگر شما دو زبانه و یا اسپانیایی بلندگو.”

Jimenez’ مسیر به یک فرفره در انجمن آمد زمانی که او در بخشی از یک برنامه اجرا شده توسط re:کار آموزش غیر انتفاعی است که کمک می کند تا شرکت های فن آوری از جمله سنگین وزن ها مانند Google LinkedIn و Groupon پیدا کردن نامزدها خارج از جایی که شرکت ها به طور سنتی استخدام.

Pilsen ساکن لئوناردو Jimenez می گوید وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای اسپانیایی زبان لاتینی ها در شیکاگو تکنولوژی صنعت. | اوان F. مور/آفتاب نیوز

داوطلبان ثبت نام در یک برنامه هشت هفته ای که در آن آنها دریافت کمک با نوشتن رزومه, صنعت, اصطلاحات تحقیق در مورد شغل در صنعت فن آوری انجام مسخره مصاحبه و ایجاد پروفایل LinkedIn.

دانش آموزان نیز دریافت دستمزد در حالی که در برنامه است.

Re:کار مدیر عامل شرکت شلتون بانک ها گفت: این برنامه فراهم می کند مهم آموزش به کمک نامزدها از محلات مانند این یکی که در آن او بزرگ شده — Roseland— ارتباط با شرکت های فن آوری.

فاقد نمایندگی

بانک گفت که او متوجه عدم تنوع به زودی پس از او یک کار در Groupon.

“آن خودنمایی میکند” گفت: بانک ها 32. “و برای من سخت بود چون من مردم که من می دانستم که از 103 و میشیگان — جایی که من هستم از — رسیدن به من برای یک کار و من همیشه مخدوش خواهد شد و می ترسم. من دوست دارم مرد من تنها کسی که در این شرکت است.’ اگر آنها ظروف سرباز یا مسافر تا آن را به نظر می رسد بد من است.”

اعداد در سراسر صنعت فن آوری برگشت از بانک ها تجربه است.

کمتر از 5 درصد از کارگران در Facebook, Instagram, و, لینک, سیاه و سفید هستند در حالی که این شماره ها تنها کمی بالاتر برای لاتینی ها در این شرکت ها با توجه به آخرین آمار و ارقام در دسترس است.

تنها یک جمعیتی از رنگ, آسیایی, آمریکایی, نوشته شده در نمایندگی قابل توجهی در یک نمونه از شرکت های فن آوری در این صنعت است.

در ضمن سفید کارکنان ساخته شده تا آنجا که 62 درصد از نیروی کار در Groupon, برای مثال, و ساخته شده بین 40 و 50 درصد در شرکت هایی مانند گوگل و توییتر.

تفکیک جنسیتی کارکنان در شرکت های با تکنولوژی بالا

تنوع تفکیک کارکنان در شرکت های با تکنولوژی بالا

منبع: Groupon و Instagram ارقام از مارس 2018 و گزارش در “تنوع در فن آوری” توسط دیوید McCandless • * * * دیگر چهره های گرفته شده از گزارش شرکت در سال 2019 و وارد شده توسط Evan F. مور/آفتاب نیوز

بانک ها شد مدیر عامل re:کار در سال 2018 یک شرکت تاسیس دو سال قبل توسط اوک پارک بومی هریسون Horan. Horan نیز شاهد عدم کارگران از رنگ زمانی که او مشغول به کار در جوانه اجتماعی و متعهد به انجام کاری درباره آن.

“این نوع از نیمی خودخواه و نیم درک است که یک مشکل واقعی وجود دارد که در اینجا ما باید یک راه حل خوب برای, و پس از آن ما در واقع می تواند کمک به” Horan گفت. “و به طوری که این نوع از انگیزه برای شروع است.”

بکر استعداد

بانک می گوید در re:کار وب سایت است که جامعه نیاز به “به سادگی اذعان کرد که فرصت ها و منابع متعادل نیست در میان همه شیکاگو جوامع است. به عنوان یک نتیجه, سیاه و Latinx جوامع پر از استعداد بکر است که باید بر آنها غلبه تاریخی دستمزد عدم تعادل کم ارزش بازار مسکن و کیفیت فقیر مدارس.”

Re:کار سایت می گوید: به دنبال کمک به ساکنان آن محله های شخصی و رسیدن به موفقیت مالی و همچنین ارائه شرکت های فن آوری در سراسر شهر “با بلند پروازانه مدبر و داوطلبان واجد شرایط با زمینه های متنوع.”

شناسایی استعداد استخر کمک می کند تا به مقابله با مدیریت در شرکت های که ادعای آنها “نمی دانم که به کجا نگاه” برای متنوع نامزدها.

“ما یک گفتگو در مورد چگونه شما انجام اکثریت استخدام” بانک ها گفت و اشاره کرد که حتی شرکت هایی که به دنبال تنوع در اغلب همچنان به استفاده از “همان قیف است که در حال حاضر وجود دارد.”

این شرکت به زودی متوجه است که آنها نمی توانند به کار خود ادامه راه آنها در گذشته است. بانک معتقد است که شرکت های فن آوری لازم نیست که یک نیروی کار متنوع آن صدمه دیده می تواند خط پایین خود را.

“من احساس می کنم اگر شما [شرکت های با تکنولوژی] تغییر ندهید شما می توانید در سمت چپ پشت” بانک ها گفت. “وجود دارد پول در تنوع است.”

تا کنون حدود 100 نفر را به اتمام آموزش با 81 گرفتن شغل با دستمزد به طور متوسط در حدود $50,000. بیست نفر در حال حاضر در برنامه که دوباره شروع می شود در اوایل ماه مارس. (برای جزئیات بیشتر در مورد ثبت نام, رفتن به reworktraining.org.)

جیمی Bradley, 30 حمل پارک با این نسخهها کار در فروش-من با Jimenez. او می گوید: سیستم پشتیبانی او با re:کار می رود بیشتر از زمان او بود که در این برنامه است.

“من تا بدانند چگونه به موفقیت در فروش است. و در حال حاضر من می دانم که من یک جامعه من می توانید تماس بگیرید” برادلی گفت. “… وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای رشد است.”

جیمی برادلی از حمل پارک یافت re:کار از طریق ارتباط با.
اوان F. مور/آفتاب نیوز

Jimenez پیام برای شرکت های فن آوری که می خواهید به نیروی کار است که نشان دهنده شهرستانها آنها در عمل.

“آره ما استعداد,” او گفت:. “ما یک فرصت است. اجازه دهید ما شلیک ما ،

کمک: آلیسون مارتین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر