جهانی امن و امان BT, هوای آزاد, شبکه, اضافه کردن 500 صفحه نمایش به داخ

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

جهانی امن BT, هوای آزاد, موجودی برای سه سال 500 صفحه افزایش به دیجیتال تبلیغات سهام خود برنامه ریزی فروش پلت فرم داخ.

داخ قبلا دیجیتال صوتی ارز rebranded به عنوان تبلیغات دیجیتال ارز پس از آن می تواند میزبان رشد عمومی سهام از صاحب جهانی و ایجاد یک توقف فروشگاه برای تبلیغ است.

با BT مقابله جهانی امن 17,500 BT کیوسک (چاپ), 500 تلفن همگانی و 500 دیجیتال, خیابان, واحد (که قبلا به عنوان شناخته شده InLinkUK). هر موجودی اضافی BT امنیت در سه سال آینده اضافه خواهد شد به این مخلوط بیش از حد.

500 صفحه نمایش است که پیوستن به داخ در ماه آوریل نیز اجرا مطالب و اخبار از شبکه LBC.

کاترین Ainley مدیر عامل سرمایه گذاری در BT گفت: “[این] مقابله… یکی دیگر از نقطه عطف در تکامل آینده ما خیابان استراتژی است. جهانی گسترده ای تجربه کار در سراسر سنتی و رسانه های دیجیتال برای ما موجود املاک و نشان داده اند که یک فوتی و فوری, دیدگاه برای چگونه ما می توانیم با هم کار کنند در آینده به نوآوری و رشد دیجیتال ما در خیابان حضور دارند.”

BT امن 500 صفحه نمایش از شریک سابق InLink که وارد دولت در ماه دسامبر. یک نام تجاری جدید است که در آثار برای این سرویس.

استفان Miron جهانی’ رییس اجرایی افزود: “سه سال همکاری با BT را ارائه تبلیغات با بسیاری از فرصت ها برای دسترسی به BT ملی مبلمان خیابانی املاک مستقر در مکان های کلیدی در سراسر انگلستان بسیاری در مجاورت بسیار نزدیک به عمده بالا خیابان ها و مراکز خرید.”

این خبر یک روز پس از Bauer رسانه ها و رادیو بی سیم خود را اعلام کرد داخ رقیب اکتاو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>