به عنوان طراحان, ما همه تلاش برای یک هدف بزرگتر. برای انجام کار است که جالب و معنی دار کار خواهد کرد که عمر ما و کار است که کمک می کند تا دیگر انسان ها نیاز دارند. در یک جهان پر از چالش های پیچیده ای که در آن ما هنوز در مبارزه با فقر و نابرابری جنسیتی بیماری و تغییرات آب و هوایی – چگونه ما می دانیم چه به تمرکز بر تاثیر?

چهار سال پیش ما در بر داشت الهام بخش نقشه برای فعال کردن ما و مشتریان ما انجام دهید ‘خوب’ و با هم کار کنند برای تغییر. که نقشه بود 17 ملل متحد در اهداف توسعه پایدار (SDGs). این اهداف شد طرح ما برای Isobar خوب Isobar جهانی initiativededicated به تاثیر اجتماعی. اهداف باید به شکل چگونه به ما کمک به مشتریان شرکت های بزرگ ادغام اجتماعی تاثیر به کسب و کار خود و نام تجاری استراتژی و چگونه به ما کمک کند نه برای سود که تاثیر بیشتری از طریق تجربه-رهبری تغییر و تحول است.

در سال 2015 193 عضو که ملل متحد در نیویورک ملاقات کرد سازمان ملل متحد, اجلاس سران برای توسعه پایدار. اینجا بود که آنها تاریخ را با جعل یک تعهد و تعهد به 17 اهداف برای محافظت از این سیاره مبارزه با فقر و ایجاد فرصت های برابر برای همه است. اهداف فراتر از یک نقشه برای ما و مشتریان ما به دنبال. آنها را به ایجاد یک گفتگوی جهانی برانگیخته نوآوری و تحت فشار قرار دادن رهبران ما و صنعت ما برای تغییر عمل.

تاسیس در سال 1945 سازمان ملل متحد است, سازمان جهانی از 193 کشور جهان که در سراسر جهان در تلاش برای حفظ صلح و امنیت است. به SDG یا ‘اهداف جهانی’ تشکیل شده در سال 2015 واقعا طرح برای دستیابی بهتر و بیشتر به آینده پایدار برای همه بدون در نظر گرفتن که در آن شما به دنیا آمد. آنها با برجسته کردن چالش های جهانی ما به عنوان جامعه و دراز کردن کلید اهداف به دست آورد تا سال 2030 در سراسر مناطق 17 که تبدیل جهان ما.

به SDG را دنبال اهداف توسعه هزاره (MDGs) که هشت اهداف تصویب شده توسط سازمان ملل متحد طی اعلامیه هزاره در سال 2000. اهداف توسعه هزاره شد هسته اصلی توسعه تلاش برای فقیرترین کشورهای جهان به دست آورد و پیشرفت های بزرگ در کاهش فقر و بیماری و عدم تحصیل و زیرساخت – به خصوص در آفریقا است. این 8 اهداف فوق العاده موفق سلف به 17 SDGs و اثبات است که تلاش به سوی یک هدف مشترک می تواند اقدام به ایجاد و نتایج که در آن مورد نیاز. قبل از توافق نهایی در سال 2015 SDG را تشکیل شدند از طریق بزرگترین روند مشاوره با کشورها و غیر نظامی سازمان ملل متحد و جهان تا به حال دیده بود.

یک علت شایع

ایجاد اهداف جهانی با یک تعهد از 193 کشور را قادر می سازد دولتها و سازمانها در این کشور به تلاش در جهت یک هدف مشترک و حرکت در همان جهت. به SDG را فوق العاده طرح اقدام به راهنمای چه ” خوب ” به معنای به ما به عنوان افراد و کسب و کار و صنایع و جامعه است. اگر همه ما در حال کار به سمت همان 17 توسعه مناطق – ما به احتمال زیاد به ضربه بزرگتر است. به SDG بوده است که به دست آوردن شتاب فوق العاده بیش از پنج سال گذشته و قرار دادن فشار لازم در رهبران جهانی را به اقدام.

مدیر عامل ما بزرگترین علامت های تجاری در حال نگاه به موضع خود را در پایداری و مصرف کنندگان و کارکنان توانمند هستند برای تصمیم گیری در خط با ارزش ها و دیدگاه ها در تاثیر اجتماعی. اهداف ساخت مثبت فشار همسالان برای رهبران ما به رالی با هم و منتقدان دست کم گرفتن سیاسی و اقتصادی نفوذ رهبران ما می توانید برای خوب وقتی کار به سمت یک هدف مشترک.

در استرالیا, مدیر عامل شرکت را از دولت بالا ابزار و خدمات مالی به رسمیت شناخته شده نیاز به کمک به افراد آسیب پذیر در تلاش برای پرداخت صورتحساب ابزار خود را و شیب لغزنده به آشفتگی مالی. آنها به رسمیت شناخته شده است که افرادی که نمی توانند خود را پرداخت قبض آب, معمولا نمی توانید پرداخت خود را تلفن و یا برق و یا. به جای این شرکت که در رقابت برای مشتریان راه اندازی بخش های خاص و طرح های آنها با هم در اطراف کلید SDG را برای ایجاد رونق جوامع همکاری متقابل بخش همکاری برای اطمینان از استرالیا را بیشتر آسیب پذیر می تواند رشد در زندگی روز به روز. کار با دیدگاهی شده است فوق العاده موفق برای جوامع و افراد است.

همکاری برای خوب

داشتن یک مکالمه مشترک در مورد اهداف ایجاد یک پلت فرم برای همکاری, گوناگون, نقطه نظر و نوآوری است. طرح با هدف دستیابی به اهداف است که جرقه های آینده هم از حرفه ای مارک ها و بخش های که نمی معمولا با هم کار کنند. این گرده افشانی متقابل از دانش و ایده های جدید به ارمغان می آورد و راه های مختلفی برای مقابله با بزرگ مشکلات اجتماعی که زیر بنای SDG است. Isobar خوب و SDG را باز گفتگو با شرکای ما برای کار با دانشمندان و دانشگاهیان و مبانی تکنولوژی, شرکت ها و برندهای مشهور از یک علت شایع.

شبکه و به اشتراک گذاری دانش از ذینفعان از جمله این ضروری است برای رسیدن به این اهداف تا سال 2030 به دلیل مقیاس و پیچیدگی است. به 169 زیر اهداف از SDG را به هم پیوسته و تکیه بر دستاورد دیگر مناطق توسعه برای رسیدن به موفقیت. ما قادر به دستیابی به SDG No. 1 ‘هیچ فقر’ بدون جلسه فرعی اهداف SDG شماره 2 ‘به صفر رساندن گرسنگی’. ما قادر به کاهش نابرابری’ (شماره 10) بدون رانندگی ‘مناسب و معقول کار و رشد اقتصادی’ (شماره 8) و ما قادر به رسیدن به هر یک از این اهداف بدون در نظر گرفتن اقدام فوری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و تاثیر آن (شماره 13 ‘آب و هوا’) که از سوی سازمان ملل متحد به عنوان بزرگترین تهدید برای توسعه جهانی.

ما کار های اخیر در خانواده خشونت بخش دیدم ما تبدیل تجربه از زنان و کودکان فراری از خشونت خانوادگی در یک پناهگاه. همانطور که ما کار می کرد با همه ذینفعان در این فضا از مددکاران اجتماعی پلیس نهادهای دولتی و نهادهای مذهبی, ما را از دستور کار ما به SDG. شماره 5 ‘برابری’ همزمان با نتایج نسبت به هیچ فقر و کیفیت آموزش و پرورش است. مشترک دانش از این بخش کارشناسان به اشتراک گذاشته شده و نتایج می شکند از طریق سوله و کاهش دو برابر کار می کنند.

پنج سال از سازمان ملل در اجلاس توسعه پایدار این کار ما به عنوان بازاریابان معماران و طراحان فن و طراحان تا حول و حوش و رانندگی تاثیر به سمت اهداف جهانی. ما یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت های ما می تواند و باید ارائه به آسیب پذیر جوامع و سازمان ملل تا سال 2030 پایداری دستور کار است. در حالی که ما این کار را از ما می تواند به ایجاد مشارکت معنی دار و یک جامعه جهانی برای خوب است که تفاوت را نه تنها برای نسل ما بلکه برای نسل های آینده.

کارا Prosser,جهانی, مدیر Isobar خوب در Isobar.

// در این مقاله برجسته

Isobar

ما یک جهانی آژانس های دیجیتال تبدیل کسب و کار و نام تجاری از طریق استفاده خلاقانه از دیجیتال. ما 6,500 دیجیتال کارشناسان در 85 مکان در سراسر 45 بازارهای در آمریکا, EMEA و APAC ارائه سابق…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im