رفتن به White Sox ‘خواهد بود یک داستان بزرگ و’ کوه کرمل اس اس اد هوارد می گوید

اد هوارد به جوراب سفید با 11th انتخاب در پیش نویس روز شنبه خواهد بود یک انتخاب ساخته شده در بازی بهشت است.

هوارد بزرگ در حومه جنوب (South Holland و لینوود) با حضور Mount Carmel High School در 64هفتم و دانته و بخشی از ساکس’ ACE برنامه. بیشتر چه, او جعلی است, دوستی با ساکس shortstop Tim Anderson. هوارد ارقام به برداشت و در دور اول اگر چه چاپ اول-سال سراغ مدیر مایک شرلی دقیقا نمی ارسال سیگنال های قوی را نشان می دهد هوارد در Sox’ top 11 امکانات.

شرلی ممکن است تنها با نگه داشتن کارت های خود را به جلیقه اش. اما اگر 6-2, 185 پوند Howard رفتن نیست به ساکس بدون اشک ریخته شود توسط Howard, که گفت که او قصد دارد برای تماشای این پیش نویس روز شنبه [ESPN, MLB شبکه 6 بعد از ظهر] با خانواده اش. در واقع هوارد می گوید او را دوست دارد این توله بیش از حد.

“آره, من یک فن چاپ و رفتم به بیشتر Sox بازی به دلیل آن را نزدیک به خانه” هوارد گفت: Sun-Times شده است. “اما من دوست دارم هر دو تیم صادقانه میگویم. من فکر می کنم آن را خارج وجود دارد که من فقط یک جان سخت فن چاپ, اما واقعیت این است که من دوست دارم هر دو آنها است. من توله های خود را اجرا بازی در پلی آف [و برنده سری جهانی در سال 2016] چیزهایی مانند آن. من فقط از طرفداران بیس بال.”

رفتن به Sox “خواهد بود یک داستان بزرگ” او گفت:. “اما بدیهی است که من نمی توانم آن را کنترل می کنم و هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. این چیزی است که من فکر کردن در مورد بیش از حد سخت است.”

هوارد به تماشای این پیش نویس NFL در تلویزیون با خانواده اش و دیدم خرس را انتخاب کنید انتهای تنگ کول Kmet نوتردام و سنت بیاتور دبیرستان در ارتفاعات آرلینگتون یک خرس فن در حال رشد با 43rd کلی انتخاب کنید.

پیش نویس خواهد بود و تنها پنج دور در این سال به جای 40. مانند پیش نویس NFL, از آن خواهد شد یک رویداد مجازی.

“این هیجان انگیز بود برای دیدن آن بچه ها در خانه های خود” هوارد گفت. “MLB پیش نویس مشابه خواهد بود. آن بوده است نوع یک رویا در مورد اینکه در این وضعیت است.”

در حالی که پیش نویس ساختگی هستند ارتباط شمال کارولینای دولت گیر اد بیلی و لویی left-hander رید افراد مشهور به Sox ترین پروژه Howard رفتن در وسط و یا در نیمه دوم از دور اول.

“شما می دانید آنچه که او قادر به انجام” شرلی گفت. “او به خوبی انجام می شود برای خودش. من دوست دارم اد Howard, بچه, بسیاری. من مانند خانواده خود را. من برای او آرزوی بهترین ها. من واقعا انجام دهد. او یک بازیکن ما همچنان مورد بحث است.”

“بازگشت به آنچه برای ما ارزش, ترین,” Sox معاون رئیس جمهور کن ویلیامز گفت: “شخصیت مرد جوان راه او خود را در اعتماد به نفس راه اما فروتن با اعتماد به نفس راه — متکبر نیست در همه — فقط در اعتقاد خود را در آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول او خواهد بود نه تنها خوب لیگ برتر بازیکن اما خوب تیمی و در نهایت یک پدر خوب و یک نماینده خوب از هر چه جامعه از هر تیم پیش نویس او. او یک جامد و من مشتاقانه منتظر دیدن چگونه آینده خود را ایفا می کند.”

اولین 37 میدارد برگزار خواهد شد روز شنبه با ببر برجسته کردن دور اول و آرام دوم. آستروس ضبط خود را در دور اول انتخاب به دلیل ورود-سرقت رسوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im