وگاس شوالیه طلایی rookie کودی شیشه ای دوباره مجروح راست خود را تا زانو در طول مطبوع روی لئامت دادن با گرگ ها در روز پنج شنبه.

Griffins به جلو مایکل راسموسن بررسی های شیشه ای در باز کردن یخ در اولین دوره است. پس از تلاش برای اسکیت کردن یخ شیشه نیست به بازی بازگشت.

پس از گرگ’ 3-2 دست دادن مربی Rocky تامپسون تایید شیشه ای صدمه دیده زانو خود را هر چند او مطمئن نیستم تا چه حد است.

“این سخت بر او” تامپسون گفت. “او یک نگرش بزرگ و او سخت کار می کند. او تا به حال مشابه صدمه به عقب زمانی که او در تاریخ به عنوان به خوبی روی پای دیگر و ما او را وقتی که همه نوع شفا داد و او به خوبی در پایان سال و او نیز در آغاز این سال برای به دست آوردن یک نقطه در وگاس نیز به طوری که آن را سخت بر او بدون شک این آسان نیست برای رفتن از طریق, اما او یک نگرش بزرگ.”

این آخرین شکست, شیشه است که به عنوان صرف زمان زیادی را در اتاق آموزش به عنوان او بر روی یخ. شیشه از دست رفته هشت بازی با یک ضربه مغزی در ماه دسامبر و 12 پس از درد و رنج آسیب زانو در ماه گذشته.

پس از بازگشت به صدمات پشت شیشه بود و در بهبود. او ساخته شده او را گرگ’ فصل اولین هفته گذشته اهمیت حیاتی یک هدف و کمک به. شیشه ای بود به یاد می آورد به وگاس و همچنین دو بازی NHL در NHL قبل از او reassigned به گرگ ها در روز دوشنبه.

“من احساس می کنم او گفت:” به جلو براندون Pirri که به ثمر رساند گرگ ها ” هدف اول 70 ثانیه به بازی. “این مایه تاسف است و او واقعا یک مادر و بچه با استعداد پس از آن فقط یک شکست اما او حق طرز فکر و اخلاق کاری است که او فقط میخوام دوباره حتی بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im