پلیس خوب و پلیس بد

این یک غم زمان به یک پلیس خوب در امریکا است.

زیرا بدون توجه به آنچه که یک پلیس خوب می کند, یک پلیس بد را نشان می دهد.

یک پلیس خوب می ایستد بینی به بینی با عصبانی معترض تف توهین و او شانه نمی کند; سپس یک پلیس بد می زند 70-چیزی-سال-پیر مردی که در تلاش است تا پشتیبانی جدید جنبش حقوق مدنی.

یک پلیس خوب طول می کشد یک زانو یا آغوش یک تظاهرات یا راهپیمایی قفل-مرحله با یک جمعیت جوان سیاه پوستان تحت “Black Lives Matter” بنر, پس از آن یک پلیس بد می دهد تمام جهان انگشت توسط کوه در می رم یک معترض در یک جمعیت که در آن هر کس زنده جریان هر مرحله.

بنابراین این ادعا که پلیس شیکاگو افسران خود را در خانه در کنگره بابی راش را burglarized دفتر مبارزات انتخاباتی واقع در سمت جنوب مرکز نوار است که در حال غارت است و نه به عنوان تکان دهنده آن است سوزان.

با توجه به عجله 13 شیکاگو افسران پلیس از جمله سه سرپرستان — خواب در کوچ, پاپ کورن ظهور و نوشیدن قهوه در حالی که غارتگران غارت مرکز نوار که در آن عجله انتخاباتی قرار گرفته است.

شهردار لری Lightfoot قول داده است برای پیگیری کردن افسران درگیر است. نظم و انضباط خواهد بود در آینده.

“شما می دانید که شما می شوند. شما می دانید آنچه شما انجام. آیا به ما آمده است شما در پیدا کردن” شهردار گفت: در طول عاطفی کنفرانس خبری.

در حالی که او در آن شاید او می تواند پیگیری کردن افسران پلیس که باید در Jewel-Osco فروشگاه در 75 خیابان و سنگی جزیره خیابان هنگامی که آن را در حال غارت در روز روشن در تاریخ 1 ژوئن.

غارت شد و خیلی بی شرمانه با مردم با آرامش ورود به فروشگاه و خروج فروشگاه مواد غذایی هل دادن سرشار چرخ دستی های خرید آن نگاه مانند یک آتش فروش.

نبود پلیس در دید.

با توجه به شهردار افسران پلیس بودند که در عجله به دفتر مبارزات انتخاباتی در بلوار بزرگ پلازا در 54 و ونت ورث برای “چهار یا پنج” ساعت “آمد و” شیکاگو سان-تایمز گزارش داد.

من به پرت شدن اینجا: بد پلیس فقط گنگ پلیس ؟

منظورم این است که نباید آنها شناخته شده اند کنگره دفتر مبارزات انتخاباتی را به یک دوربین امنیتی? حتی اگر مشروع توضیح که چرا به افسران پلیس پناه گرفته بودند در کنگره دفتر مبارزات انتخاباتی در حالی که همه جهنم شکستن سست درب بعدی نباید حداقل یک استاد راهنما رسیده به کنگره برای توضیح شرایطی ؟

طنز قابل توجه است.

در میان خشونت آمیز قیام که در آن ملک بود که به سرقت رفته و یا تخریب این پلیس تصمیم به اردوگاه در دفتر نه تنها کنگره بلکه یک سابق و عضو ارشد حزب پلنگ سیاه و سفید.

وجود دارد هر کسی در امریکا که نمی دانم در مورد دشمنی وجود داشته است که بین حزب پلنگ سیاه و پلیس ؟

عجله قطعا فراموش نکرده.

“آنها حتی تا به حال کامل صفرا به قهوه برای خود و به موسیقی پاپ پاپ کورن پاپ کورن در مایکروویو—در حالی که غارتگران شد پاره از هم جدا کسب و کار در داخل چشم آنها را در خود برسد. آنها در یک لحظه آرامش و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد آنچه اتفاق می افتد به کسب و کار مردم در این شهرستان است. آنها مطلقا اهمیتی نمی,” او گفت:.

بحث در مورد غسل تعمید با آتش است.

اولین پلیس شیکاگو Supt. David Brown مجبور به تحمل فشار از انتقادات وارد شده به شهردار بر سر اینکه چگونه افسران پلیس مستقر شدند و در طول تظاهرات خشونت—تصمیم گیری که در سمت چپ برخی از محلات در جنوب و غرب دو طرف بدون فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

در حال حاضر او را به مجازات سربازان خود را برای گرفتن چرت ظاهر پاپ کورن و نوشیدن قهوه در بدترین موجی از نا آرامی های مدنی در این شهر متحمل شده است پس از 60 است.

“اجازه دهید در حال حاضر پلیس خوب که بد پلیس پاسخگو توسط ریشه آنها را از این حرفه ای,” او گفت: فرماندهان در جلسه پنجشنبه سان تایمز گزارش داد.

من نمی دانم که آیا پلیس دستگیر شده در این ویدئو که موجب خشم و خجالت در تالار شهر هستند و پلیس خوب یا بد پلیس.

هنوز کوردلی این پلیس نشان داد در طول ناآرامی های آن ساخته شده است که بسیار سخت تر برای یک پلیس خوب به انجام کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im