حستبلیغ گوگل ناشران برخورد با آگهی اخاذی ایمیل

Category: مدیا دیلی نیوز Comments: No comments

یک ایمیل مبتنی بر اخاذی طرح با هدف قرار دادن صاحبان وب سایت
خدمت بنر تبلیغات از طریق برنامه حستبلیغ گوگل است خواستار بیت کوین در ازای یک وعده به سیل ناشر تبلیغات با ربات های ناخواسته و ترافیک.

گوگل خودکار ضد تقلب در سیستم های تعلیق کاربر حستبلیغ حساب مشکوک ترافیک گزارش KrebsOnSecurity اما پس از عاملان خواستار “5.000$ (ek$) در بیت کوین تا btc آدرس
به شرح زیر است … .”

خودکار یک ایمیل فرستاده شده به ناشران هشدار داده است که متوجه می رسد در داشبورد خود را حستبلیغ حساب. Extortionists برنامه ریزی شده به سیل سایت با
یک “مقدار زیادی از مستقیم ربات تولید ترافیک وب سایت با 100% گزاف گویی نسبت و هزاران نفر از IP های در چرخش است.”

تبلیغات

تبلیغات

ایمیل نیز تهدید به “تنظیم” پیچیده
رباتها برای باز کردن در چرخه بی پایان با زمان های مختلف زمان در هر AdSense banner اجرا می شود که بر روی سایت ناشر.

گوگل به طور مداوم نظارت بر نامعتبر ترافیک و یا کلیک
برداشت های تولید شده توسط ناشران کلیک خود را زندگی می کنند و از تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان خودکار جعلی کلیک کردن بر روی ابزار یا منابع ترافیک. در ماه اوت سال 2019 را اعلام کرد توانایی برای بهبود در شناسایی بالقوه نامعتبر ترافیک.

این
KrebsOnSecurity خوان که فرستاده ایمیل به برایان کربس نویسنده وبلاگ و سابق خبرنگار در واشنگتن پست در نظر گرفته پیام “به یک بی اساس تهدید”
اما بررسی های اخیر خود را حستبلیغ نامعتبر گزارش ترافیک حساب پایش آمار ترافیک نشان داد که تشخیص از ماه گذشته قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

گوگل گفته KrebsOnSecurity
این پیام به نظر می رسد به یک کلاسیک تهدید خرابکاری که در آن یک مجرم تلاش برای آغاز یک اجرای اقدام علیه یک ناشر با ارسال نامعتبر ترافیک به موجودی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>