گوگل و سنگاپور دولت به قطار 3000 جویندگان کار

دولت سنگاپور و گوگل اعلام کرده اند یک شغل جدید و آموزش مهارت های ابتکار برای 3,000 محلی ورود به سطح و اواسط شغلی جویندگان کار.

این ابتکار به نام مهارت های احتراق SG – یک رشد با گوگل برنامه با هدف تقویت جویندگان کار’ استخدام, استخدام, نتایج و ارائه حیاتی صنعت تجربه در میان یک چالش بازار کار در طول Covid-19.

از آن خواهد شد به رهبری توسعه اقتصادی هیئت مدیره (EDB), Infocomm توسعه رسانه سازمان (IMDA) و SkillsFuture سنگاپور (SSG) در حمایت از SGUnited مشاغل و مهارت ها را بسته است.

چه مهارت های احتراق SG – یک رشد با گوگل برنامه ارائه می دهد ؟

  • نه ماه در محل و آموزش برنامه تا 600 متقاضیان که در آن شرکت کنندگان را فراموش سه ماه از آنلاین آموزش حرفه ای قبل از حرکت به مدت شش ماه از دست در تجربه کار با کارفرمایان.
  • با شروع ماه اکتبر گوگل را در دسترس 100 موقعیت خود را در سنگاپور با 500 باقی مانده مواضع خواهد بود پشتیبانی توسط گوگل شرکای کلیدی.
  • دو شش ماه تمام وقت دوره های آموزشی در زمینه بازاریابی دیجیتال و تکنولوژی ابر برای به 2,400 اواسط حرفه ای حرفه ای. این ارائه دوره های صنعت-مهارت های مربوط به افزایش اشتغال در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات.
  • محل و قطار در برنامه است به روی همه باز محلی فارغ التحصیلان حرفه ای و جویندگان کار با آن آموزش برنامه هزینه به طور کامل پرداخت می شود. موفق متقاضیان اطلاع داده خواهد شد میزبان خود شرکت قبل از برنامه آغاز می شود و دریافت حقوق ماهانه در حالی که تحت آموزش است. این برنامه است که پشتیبانی شده توسط شرکت-Led آموزش برنامه تحت TechSkills شتاب دهنده (TeSA) ابتکار توسط IMDA.

“Covid-19 را مطرح کرد یک چالش بی سابقه برای سنگاپور مؤثر بر زندگی و معیشت. در این محیط نامشخص دولت بیش از سوار اولویت اقتصادی است که برای ایجاد شغل و فرصت برای مردم ما و من را تشویق کرد که شرکت هایی مانند گوگل نیز پله تا برای پیوستن به ما در این مهم تلاش ملی گفت:” S Iswaran وزیر ارتباطات و اطلاعات است.

“امروز در به چالش کشیدن بازار کار گوگل با همکاری EDB, IMDA و SSG کمک خواهد کرد که برخی از 3000 فارغ التحصیلان تازه و اواسط حرفه ای حرفه ای امن مشاغل پیشبرد مهارت های خود را و شروع به انجام کار در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات که همچنان یکی از نقاط روشن در اقتصاد ما.”

// در این مقاله برجسته

گوگل

گوگل آمریکایی چند ملیتی فناوری شرکت ارائه اینترنت-خدمات مرتبط مانند, جستجو, تبلیغات آنلاین, محاسبات ابری, نرم افزار و سخت افزار.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im