گوگل ایجاد کرده است یک روزنامه نگاری اضطراری صندوق امداد به ارائه پشتیبانی به صورت محلی و کوچک اتاق های خبر در خط مقدم از پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس (Covid-19).

آن معتقد است اخبار محلی است که یک منبع حیاتی برای نگه داشتن مردم و جوامع متصل در بهترین زمان آن را به عنوان بازی می کند و حتی بیشتر تابع در گزارش در محلی مستندات یا پناهگاه در خانه سفارشات و مدرسه و پارک تعطیلی و اطلاعات در مورد چگونه Covid-19 مؤثر است روزانه زندگی است.

با توجه به ریچارد Gingras, معاون رئیس جمهور, اخبار, در, گوگل, بودجه به, اخبار سازمان های تولید اصلی اخبار محلی برای جوامع در طول این زمان بحران خواهد شد و طیف وسیعی از کم هزار دلار برای کوچک بیش از حد محلی به اتاق های خبر کم ده ها هزار نفر برای بزرگتر اتاق های خبر با تغییرات در هر منطقه است.

گوگل کاهش یافته است به فاش کردن این مقدار پول در صندوق امداد و چگونه از آن تصمیم می گیرد که چه مقدار برای تخصیص به هر یک از ناشر است.

علاوه بر این گوگل است که به 1 میلیون دلار در مجموع به مرکز بین المللی روزنامه نگاران که قصد دارد به ارائه فوری منابع برای حمایت از خبرنگاران در سطح جهان و کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری را Dart مرکز روزنامه نگاری و تروما است که کمک به روزنامه نگاران در معرض حوادث با تجربه در طول بحران.

“از امروز شروع ناشران در همه جا می توانید درخواست برای کمک های مالی از طریق یک فرم ساده. ما این را به عنوان ساده به عنوان ممکن است برای اطمینان از ما دریافت می کنید کمک به ناشران واجد شرایط در سراسر جهان گفت:” Gringas.

“برنامه های کاربردی را بر روی چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 در 11:59 بعدازظهر.. در پایان این روند ما اعلام کند که دریافت کمک های مالی و چه ناشران در حال صرف پول است.”

درام قبلا صحبت به گوگل برای پیدا کردن چگونه آن را کمک به ناشران در آسیا با اطلاعات در زمان واقعی در طول Covid-19.

// در این مقاله برجسته

گوگل

گوگل آمریکایی چند ملیتی فناوری شرکت ارائه اینترنت-خدمات مرتبط مانند, جستجو, تبلیغات آنلاین, محاسبات ابری, نرم افزار و سخت افزار.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im