گوگل وعده حذف Fitbit داده ها از تبلیغات

من در حال اجرا تمرینات شده اند سخت تر آهسته تر و نگران کننده است. من Fitbit به من می گوید ، من باور دارم … که برخی از آن.

شاید این گرما مسن تر و یا عدم الهام بخش موسیقی است. (من
هنوز هم Kurt Rosenwinkel جولیان Lage و XTC برای نگه داشتن من رفتن). اخبار خوب است. وجود تبلیغات در Fitbit نیست که من هم آن را بخوانید.

اما این نه
این نگرانی واقعی برای بسیاری با گوگل کمین در اطراف. بزرگ رسانه های دیجیتال شرکت اعلام کرد که خرید این شرکت تناسب اندام در ماه نوامبر گذشته — یک معامله منوط به آمریکا و اروپا تصویب قانونی.

نگرانی گوگل استفاده خواهد کرد
Fitbit داده به نظر من با تبلیغات — ارسال, نمایش, ایمیل, ویدیو یوتیوب و یا رسانه های اجتماعی تبلیغات. یک پیام در مورد استخدام یک خوب مربی در حال اجرا خواهد بود یک شروع خوب است.

این
کمیسیون اروپا نگران است در مورد این که گوگل متعهد به حذف Fitbit داده
از هر گونه تبلیغات هدف در EC را زینت های خوب.

تبلیغات

تبلیغات

اما که خواهد در برابر تاریخ است. گوگل همه چیز در مورد داده ها.

از راه مقایسه شبکه های تلویزیونی
اصلا هدف من با گروه کلاس های تناسب اندام یا مدرن جدید گیتاریست جاز. و تا آنجا که من می توانم بگویم آنها نیست و هدف من با نشانی از تبلیغات است. (من گرفتن مقدار زیادی از سنتی
تبلیغات دارویی در ارتباط با شرایط من.)

این همه می آید به عنوان گوگل و دیگر رسانه های دیجیتال شرکت تلاش برای تنظیم به رشد تقاضا توسط مصرف کنندگان به
با استفاده از داده های خود را به هدف قرار دادن آنها را با تبلیغات رسانه های دیجیتال. (ما صحبت بیشتر در مورد تدریجی رها کردن از مرورگر کوکی ها.)

هنگام مصاحبه با مدیران ارشد در بسیاری از Peloton
سال پیش من پرسید: اگر در مصرف یکی از آن کلاس های مجازی می تواند من hide my کلید تناسب اندام اقدامات: ضربان قلب و وزن و سرعت و قدرت (وات)? به من گفته شد ، هیچ مشکل.

در حال حاضر در حالی که Fitbit به من می گوید یک داستان در آن ناقص است. آیا این کار به نفع من? در بیش از یک تعداد اجرا می شود, آن را به من نشان می دهد زمان (حدود یک ساعت) تعداد مراحل
(حدود 10000) و ضربان قلب (به طور متوسط 140 تا 150 bpm).

اما به طرز مرموزی آن را نیز نشان می دهد که من اجرا کردم 0.00 مایل است.

پس پیش بروید گوگل. نگاهی به من داده.
من خوش آمدید تبلیغات خود را برای من مجازی سبک زندگی بیحرکت. استفاده از چه مانده است از کوکی های خود را — دیجیتال و/یا تغذیه.

تا آنجا که شما ممکن است نگران
من قصد دارم هیچ جا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de