نظر: احتمال وجود خواهد داشت دیگر اسرار و شگفتی رویه در ماه مارس به عنوان دونده و اجرای باشگاه شروع به سطح شیب دار بالا بازی خود را با سرعت و فاصله برای سال 2020 فصل مسابقه. به عنوان همسایه قدیمی استفاده می شود به شوخی بهار باعث می شود ما خیلی هیجان زده است که ما خیس ما, گیاهان!

وجود دارد قطعا خواهد بود یک تم سبز این راهپیمایی به عنوان جاده و دنباله دونده استقبال از بهار آب و هوا و لباسهای اجرا می شود. یکی از حوادث محبوب در مارس تقویم — این روز سنت پاتریک 5K در استنلی پارک — گنجانده شده است در یک مسابقه تقویم است که ویژگی های تعدادی از همین حالا-miss حوادث برای تمام سطوح مهارت. روز سنت پاتریک 5K

یک گروه صورتحساب آن روز مسابقه به عنوان ونکوور بهترین اجرا حزبدر حالی که یکی دیگر از باشگاه شده است تا به محبوب خود آخر هفته اجرا ، در عین حال گروه دیگری است که در خدمت دو سرگرم کننده, سبز, مسابقه شامل شکلات داغ, لباس های رنگارنگ و فوق العاده shamrocks.

نیز وجود دارد یک رویداد برای پزشکی روستایی و یکی برای رفتن به معنای واقعی کلمه تا نهر است. و بسیاری از توری برای ماجراهای در موجدار مسیرهای خوش منظره و زیبا در غرب ون و شمال ون.

و بدون شک وجود خواهد داشت دیگر اسرار و شگفتی رویه در ماه مارس به عنوان دونده و اجرای باشگاه شروع به سطح شیب دار بالا بازی خود را با سرعت و فاصله برای سال 2020 فصل مسابقه. به عنوان همسایه قدیمی استفاده می شود به شوخی بهار باعث می شود ما خیلی هیجان زده است که ما خیس ما, گیاهان!

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از حوادث که باید به مارس به یاد ماندنی برای دلایل درست:


سالانه غرب ون اجرای آخر هفته همیشه به تساوی یک سرگرم کننده و سریع جمعیت به عنوان دو رویداد روز پر خیابان با دونده و واکر از تمام سطوح مهارت است. (گرد Kurenoff عکس)

غرب ون اجرا

روز شنبه, مارس 7 & یکشنبه, مارس 8

5K, 10K, 1K کودکان و نوجوانان اجرا

اگر ما می تواند نگاه گذشته مسابقه بزرگ تی شرت, تیز finishers’ مدال نخبگان ستاره و “پاداش بطری” در حال اجرا برای روز شنبه (5K) و یکشنبه (10K) برای یک لحظه چیز شسته و رفته در مورد این سالانه بازحمت حرکت کردن از طریق منظره وست ونکوور است و این واقعیت وجود دارد که سرعت تیم است.

که چیز خوبی است به خصوص برای newbies و دوباره متولد دوندگان آموزش برای مارس 19 ونکوور سان اجرا و یا ممکن است 3 BMO ونکوور ماراتن و تلاش برای بهبود خود قدم و بار.

غرب ون اجرا باشگاه honcho کیریل Solovyev شده است به طور فعال هل دادن کسانی که به “دو” در این سال و ادعای یک زن و شوهر مدال و تخصصی رنگ بطری آب در این فرآیند است.

اولین بار من زد این مسابقه سرگرم کننده وجود دارد یک سوپر قهرمان صحنه و لباس, موضوع, البته نه هر کس به نظر می رسید به دریافت این پیام و یا در آغوش آن! من به عنوان یک لاک پشت های نینجا یک دیوانه یک تکه لباس است که ارائه برخی از لجستیکی (مستراح مسائل) چالش ها در 4K علامت اما cowabunga است که یکی دیگر از وحشی داستان برای زمان دیگری!


سرگرم کننده در اجرای بلاگر گرد Kurenoff زد وست ون Run 5K در یک لاک پشت های نینجا لباس و تا به حال یک پوسته از زمان مدیریت تدارکات یک تکه لباس! (غرب ون اجرا عکس)

در این سال غرب ون اجرای مسابقات رول در 8:30 صبح هر روز (با شروع در غرب ونکوور Community Centre) با کودکان و نوجوانان’ 1K رفتن در 9:30 صبح روز شنبه 10:30 صبح روز یکشنبه.

تمام غرب ون اجرای رویدادهای حمایت ویژه بازی های المپیک B. C.-North Shore, توسط, جمع آوری اعانه برای سازمان است. علاوه بر حمایت غرب ون اجرا فراهم می کند تمام المپیک های ویژه ورزشکاران با یک رویداد ورود.

جاستین کنت برنده 5K سال گذشته در 14:25 در حالی که آنتونی Tomisch در زمان 10K عنوان در 30:57. هر دو برندگان تاسیس البته سوابق در این فرآیند است. و نه عینک لاک پشت های نینجا کت و شلوار. به شکل!

زنان دوره سوابق برگزار می شود توسط رابین Mildren (10K, 34:32) و ناتاشا Wodak (5K, 16:10).

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید اینجا.


میچل هادسون و امتحان خود را رویدادهای ” خدمه را مرحله دو رویداد در ماه مارس از جمله شکلات داغ اجرا در شنبه 7 مارس در استنلی پارک. (گرد Kurenoff عکس)

شکلات داغ اجرا

روز شنبه, مارس 7, استنلی پارک

5K, 10K, کودکان و نوجوانان,’ سرگرم کننده اجرا

تازه خود موفق فورت لنگلی تاریخی نیم on Feb. 16 که در آن بیش از 500 نفر وضوح بالا, برای, نیم, 10K, 5K و بچه ها مسابقه Mitchell هادسون و سعی کنید وقایع تیم دامن زده به در حال حاضر سالانه آن شکلات داغ اجرا در استنلی پارک.

این سومین پا سعی کنید ” وقایع سال 2020 11-مسابقه — آنها به تازگی اضافه شده JFS کیک داغ فشار 5K به مخلوط و شکلات داغ اجرا کمک می کند تا به حمایت از این کار بزرگ انجام پایان غرب را نه برای سود Coal Harbour جامعه محور مرکز.

شکلات داغ اجرا همیشه جذب صدها نفر از دوندگان که دریافت شیرین در حال اجرا tech پیراهن finishers’ مدال و البته یک لیوان شکلات داغ.

10K شروع می شود در Lumbermen قوس امتیازی در ساعت 10 صبح به دنبال آن 5K در 10:05 صبح بچه ها سرگرم کننده اجرا می رود در ظهر.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای ورود کلیک کنید در اینجا.


آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان ونکوور بهترین اجرا و سالانه روز سنت پاتریک 5K در استنلی پارک زندگی می کند قطعا به آن است. مسابقه جذب نخبگان آخر هفته رزمندگان و کسانی که دوست دارند به جشن همه چیز با یک ایرلندی موضوع! (گرد Kurenoff عکس)

روز سنت پاتریک 5K

روز شنبه, مارس 14

استنلی پارک غرفه

کارن Warrendorf کشف این وبلاگ نویس horsing در اطراف پشت Mahony & Sons بار در تمبر فرود در اوایل این ماه جایی که من تظاهر به سنبله من بطری آب را با الکل قبل از رقابت در “کوتاه 16K” تقسیم ونکوور دومین نیم.

“آموزش برای من 5K در ماه آینده؟” Warrendorf خندید قبل از او با سنجش زمان قابل توجه 1:42:48, 15 به طور کلی در باد می وزد و گاهی مرطوب نیمه ماراتن سالانه برگزار محلی در حال اجرا اتاق و استیو Mattina.

این روز سنت پاتریک 5Kدر استنلی پارک Warrendorf کودک است و به راحتی یکی از بهترین 5K حوادث در شهرستان و یا در استنلی پارک. آن را همواره در من “از دست ندهید” لیست حتی اگر این دونده سطوح تناسب اندام “نوع لغزش و سقوط” بیش از زمستان است.


این زنان فوق العاده آمد برای مسابقه و ماند برای حزب و عکس در روز سنت پاتریک 5K! (گرد Kurenoff عکس)

“بهترین در حال اجرا حزب” و “بیا برای مسابقه اقامت برای حزب” خط تگ شده اند به خوبی به دست آورده در طول سال به عنوان پرشور Warrendorf پیدا کرده است فرمول سحر و جادو به ترکیب رقابت جدی یک موسسه خیریه جزء (دیابت کانادا) سرگرم کننده دونده با لباس (فکر می کنم بسیار سبز و بسیار وحشی) و بعد از مسابقه, حزب, اتصالات سرگرم کننده سنت پاتریک تم.

دو دوره ثبت شد در سال گذشته مردان توسط , جان, گی (14:06) و زنان توسط سارا Inglis (15:29). این روز سنت پاتریک 5K چهارم توقف در B. C. فوق العاده سری و دور دوم این Lifestages سرزمین اصلی پایین تر سری. پوشش پشت این ناوگان پا نخبگان است و همه بخشی از مسابقه روز پرنیان همانطور که مردم در تمام سنین و مهارت های سبز و بسیاری در صحنه و همیشه اضافه کردن زندگی به سرگرم کننده و سریع ،

این سال را به مسابقه در حال حاضر توسط BMO می شود جریان در 9:30 صبح برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید اینجا.


Tilman Von Der Linde عینک خود را خوش شانس ساز و برگ به رنگ سبز شبدری ‘N’ مسابقه در برنابی دریاچه پارک منطقه ای و مفتون تماشاچیان با سرعت و سبک. (گرد Kurenoff عکس)

رنگ سبز شبدری ‘N’ مسابقه

یکشنبه, مارس 15

نیمی 7-Miler, 5K | برنابی دریاچه

من در قوانین که در 70s خود کشف, در حال اجرا, سرعت راه رفتن و لباس بودند واقعا stoked به کت و شلوار برای این رویداد در سال گذشته است. در واقع دیده نمی شود آنها را از این هیجان زده از آنجایی که آنها خارج از لود خود الماس-دوست دختر حدود 25 سال پیش. خوب من تلخ نیست.

مردمی و خود را blinged کردن دختر خواهد شد در برنابی دریاچه پارک منطقه ای در این سال با “جدید و راز” لباس و خواهد بود بخشی از جمعیت مونتاژ برای همیشه محبوب 5K 7-مایل و نیمی ماراتن مسابقه.

این دومین رویداد این ماه برای Mitchell هادسون و خدمه اش و یکی از محبوب تر مسابقه روز در سعی کنید وقایع سری. آن را نیز به شما ارائه می دهد فرصت را به استفاده از لباس شما تصمیم به پوشیدن یک روز زودتر در استنلی پارک. (به من اعتماد است که در یکی!)


برنابی دریاچه پارک منطقه ای ارائه می دهد برخی از مسیرهای پیاده روی ایده آل برای همیشه محبوب رنگ سبز شبدری ‘N’ مسابقه. (گرد Kurenoff عکس)

هر یک از شرکت کنندگان دریافت رنگارنگ رنگ سبز شبدری مسابقه جوراب های شسته و رفته دان را مدال و پس از مسابقه پن کیک. نمی توانید صبر کنید تا طعم آن شمع … منظورم این مسابقه کسانی که مایل!

عمل می شود جریان در ساعت 9 صبح با نیمه ماراتن و 7 مایل مسابقات پس از سه دقیقه بعد توسط 5K مسابقه.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این بازی سرگرم کننده رویداد کلیک در اینجا.


شرکت کنندگان در این Foretrails اجرای سری همیشه باید یک زمان خوب آن است که آیا این دو رویداد مقدس و در آستانه مسابقه در ساحل شمال. (گرد Kurenoff عکس)

هدف قرار دادن مسیرهای

برخی از رویدادهای دیگر شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن در ماه مارس شامل:

روز شنبه, مارس 7: کثیف اواز یا موسیقی دو نفری. این Foretrails اجرای سری سرگرم کننده بزرگ است و بنابراین سازمان. و در این سال سالگرد 20th باشد از کثیف اواز یا موسیقی دو نفری. این رویداد ترکیبی از دنباله مسابقه با دوچرخه کوهستان و ویترین ناهموار, North Shore, مسیرهای پیاده روی. من امیدوارم که به انجام آنها مقدس است و فانتوم اجرا وقایع بعد از آن در سال.

پنج شنبه, آوریل 8:UBC برای اجرا پزشکی روستایی. کلیک کنید اینجا.

روز شنبه, مارس 14: درپوش سنگ شکن. کلیک کنید اینجا.

یکشنبه, مارس 29:تا نهر اجرا, Port Coquitlam. کلیک کنید اینجا.


قلم اجرا خواهد شد قرار دادن آن سه پا Fraser Valley, دنباله سری آخر این هفته با قلعه به قلعه 5 – و 10-مسیر مسابقه. این مجموعه شامل حوادث در ساری و این یکی در Aldergrove. (PEN اجرا عکس)

پایان خط — من در فورت لنگلی این یکشنبه برای قلم اجرای این قلعه به قلعه 5 – و 10-Miler رویداد است که سومین و آخرین مرحله از سال 2020 Fraser Valley Trail اجرای سری. شما هنوز هم می توانید ثبت نام اینجا را کلیک کنید. … RunGo سالانه Dash برای سگ می رود این یکشنبه در استنلی پارک با 10K, 5K و 2K هدایت اجرا می شود. اگر من در فورت لنگلی من می خواهم در استنلی پارک برای اطمینان حاصل کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد کلیک در اینجا.

باید اجرا …

gkurenoff@postmedia.com

Twitter.com/ohgord

مرتبط

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im