رژیم صهیونیستی. پریتزکر, لطفا تماس با این مرد است. تکنولوژی خود را می تواند کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر

رامش Raskar یک طرح با یک فرصت معقول کنترل COVID-19 بیماری همه گیر. هر کس در ایلینوی می تواند کمک به آن را به اتفاق می افتد. اما رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر نیاز به ایجاد یک تماس تلفنی ،

Raskar سابق گوگل و Facebook تکنولوژیست که دارای نزدیک به 100 اختراعات سر یک تیم در موسسه تکنولوژی ماساچوست توسعه داده است که یک تماس با دیجیتال ردیابی نرم افزار. به نام PrivateKit: SafePaths آن را در دسترس از آی فون و آندروید برنامه فروشگاه.

تماس با ردیابی ضروری است به توقف COVID-19. این یکی از آنچه پریتزکر تماس “سه T” – تست ردیابی و درمان است. رئیس فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: ما نیاز به آن را انجام دهد.

سنتی تماس با ردیابی است که آهسته و خسته کننده است. وقتی کسی تست مثبت برای یک ویروس خطرناک شما در پیدا کردن همه آنها بوده است و در تماس با زمانی که آنها بوده ام مسری در COVID-19 مورد حداقل 14 روز.

سپس شما پیگیری کردن کسانی که مردم آنها را امتحان قرنطینه آلوده هستند و به نوبه خود به ردیابی تماس با ما. هنگامی که هر کس مبتلا به این بیماری شناسایی شده است و جدا از همه گیر می شود.

سنتی تماس با ردیابی عملی است و تنها در روزهای اولیه از شیوع زمانی که چند نفر آلوده شده اند. در بسیاری از ایالات متحده, ما گذشته است که نقطه.

اگر همه همکاری با اقامت در خانه چند و COVID-19 caseload قطره در نهایت تماس با ردیابی می شود شدنی دوباره.

فقط یک مشکل است. محققان در دانشگاه آکسفورد دریافته اند که به دلیل COVID-19 منتقل می شود بنابراین به راحتی بسیاری با این بیماری مسری هستند و برای یک هفته قبل از آنها نشان می دهد علائم و برخی هرگز علائم در همه – تماس با ردیابی می شود تقریبا آنی برای انجام هر گونه خوب است. اگر آن را طول می کشد روز که خیلی دیر است.

اجتناب از حریم خصوصی رسوخ

فن آوری دیجیتال با استفاده از تلفن های هوشمند باعث می شود تماس فوری ردیابی ممکن است. همانطور که من نوشت: در اوایل ستون چین و کره جنوبی با موفقیت آن را مورد استفاده برای کنترل این بیماری همه گیر.

اما این فن آوری را می توان ناخوانده. در چین ساکنان باید نرم افزار نصب شده بر روی تلفن های خود را که آهنگ های خود را در هر حرکت مفید هنگامی که شما در حال تلاش برای مهر کردن یک بیماری همه گیر اما همچنین مفید برای کنترل توده ها.

کره جنوبی است که بد نیست اما emergency alerts آن پرتوهای وقتی کسی تست مثبت برای COVID-19 گاهی اوقات رفتن به خزنده مورد جزئیات بیمار سفر — گزارش از جمله یک شبه قیمتها به یک “عشق متل.”

این PrivateKit برنامه که Raskar و تیم خود را توسعه داده اند sidesteps از جمله مشکلات است. آن را با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای ضبط هر گونه برخورد نزدیک شما با دیگر PrivateKit کاربران به همراه اطلاعات محل GPS برای ایجاد یک دفتر خاطرات روزانه خود را سفر.

خاطرات رمزگذاری شده است و تنها زندگی می کند بر روی تلفن خود را. اگر تست شما مثبت برای COVID-19 شما می توانید — اگر شما را انتخاب کنید به نوبه خود خاطرات خود را به محلی مقامات بهداشت عمومی. آنها با استفاده از نرم افزار به مالش دادن هر گونه اطلاعات است که شناسایی شما شخصا و بار و نتیجه را در یک پایگاه داده.

سپس آنها را با کلیک بر روی یک دکمه. هشدار فرستاده شده است فورا به هر PrivateKit کاربر با آنها شما را به تماس در گذشته 14 روز گفتن آنها را آنها ممکن است در معرض خطر و ارائه دستورالعمل.

که در آن است. هیچ جزئیات بیشتر در مورد شما.

راه های دیگر را ردیابی آثار

حالا فرض کنید که قبل از شما آزمایش مثبت شما سهوا آمد در تماس با جک که تا به حال دریافت PrivateKit برنامه. برخورد نبود ثبت شده در دفتر خاطرات خود را, اما در مسیر خود بود.

روز بعد از تست شما مثبت, جک محبوبیت این برنامه است و آن را چک کنید برای COVID-19 تماس با ما. برنامه جستجوهای پایگاه داده می یابد جک عبور مسیرهای با شما میآید و تا یک هشدار.

اما صبر کنید شما می گویند. اگر جک هرگز محبوبیت این برنامه و یا حتی یک تلفن ؟ اگر او پایین می آید با COVID-19 چگونه خواهد مقامات بهداشتی می دانم که او آن را کردم از من ؟

آنها آن را کشف کردن راه قدیمی از مد افتاده با دیجیتال کمک. آنها زحمت بپرسید جک به یاد سفر خود و بارگذاری اطلاعات به پایگاه داده. این نرم افزار را جستجو و ایجاد امیدوارم که جک عبور مسیرهای با شما.

آن را نمی ممکن است همیشه کار می کنند. اما اگر آن را بیشتر می کند و اکثر COVID-19 حامل را می توان شناسایی و جدا همه گیر پیتر را.

برای خودتان و خانواده و دوستان

شما در حال فکر کردن: این برای تلفن های موبایل مانند یک شات. چرا من باید زحمت ؟

دو دلیل. یکی این است که برای محافظت از خودتان. دیگر این است که برای محافظت از خانواده و دوستان خود.

در برخی از نقطه, اقامت در خانه محدودیت باید کاسته و مردم شروع به رفتن به محل کار یا مدرسه. اجتماعات بزرگ خواهد شد به احتمال زیاد همچنان ممنوع می باشد اما برخی از صورت ظاهر از فعالیت طبیعی باید رزومه برای اقتصاد به شروع دوباره. به علاوه مردم را می خواهید به اویختن, بازی های ورزشی, حضور در مراسم بازدید از پدر و مادر سالمند خود و به طور کلی بازگشت به داشتن یک زندگی است.

آیا شما می خواهید برای محافظت از آن مردم است ؟ اگر شما رفتن به یک مهمانی و بعد از آن تست مثبت برای COVID-19 شما نمی خواهید شرکت کنندگان می دانید ؟ اگر شخص دیگری در حزب می شود این بیماری شما نمی خواهید گفت ؟

که چه PrivateKit می کند. اگر من به هر گردهمایی های اجتماعی و یا کار جلسات من می خواهم برنامه بر روی گوشی من و من راه رفتن در مگر هر کس دیگری آن را بیش از حد.

بسیاری از مردم نیاز به استفاده از برنامه برای دریافت همه گیر تحت کنترل است. کریستف فریزر یک co-نویسنده آکسفورد مطالعه به من گفت این نرخ تصویب شده بود تقریبا 60%. چربی شانس ما به کل کشور به آن سطح است. آن را سخت به اندازه کافی در ایالت ایلینوی است.

پس چه ؟ این برنامه کمک خواهد کرد که حتی اگر تصویب بسیار کمتر است.

“هر زندگی ما صرفه جویی در مسائل” Raskar می گوید. “من خوشحال به از بین بردن یک مورد و جلوگیری از یک فرد سالمند از قرار گرفتن در معرض.”

ایلینوی می تواند منجر به راه

هیچ یک از این ممکن است بدون حمایت از مقامات محلی. آنها نیاز به نرم افزار برای ورود به خاطرات COVID-19 بيمار به پایگاه داده و پرسنل پزشکی آموزش دیده باید در نحوه استفاده از آن. اداری زیرساخت باید تنظیم شود تا به همه چیز کار می کنند.

یک تیم نیست و نیاز — Raskar برآورد 300 نفر در سطح ایالت به علاوه اضافی کارکنان به انجام سنتی تماس با ردیابی به عنوان پشتیبان. او کار خود را با 20 حوزه های قضایی سراسر کشور در حال حاضر است. او می گوید: ایلینوی می تواند — و باید — برای اولین بار شروع.

رژیم صهیونیستی. پریتزکر درک اهمیت تماس با ردیابی. وقتی از او پرسیدم در جلسه روز شنبه که آیا او با توجه به تماس ردیابی برنامه های او پاسخ داد و با شور و شوق.

فرماندار, من به شما التماس. تماس Raskar و باید به او توضیح تکنولوژی و چگونه آن را می تواند اجرا شود. او بهترین طرح من شنیده ام برای گرفتن ما گذشته این کابوس.

تماس با دیجیتال ردیابی مشغول به کار در آسیا است. ما نیاز به انجام آن را در اینجا.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im