اصرار “آنچه اتفاق افتاد بیش از ده سال پیش است و هیچ ربطی به جایی که ما امروز” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر روز پنجشنبه گفت که فساد خسته Illinoisans باید اعتماد خود را اصلاح اعتبار و بی اعتنایی گذشته در گفتگو با میله Blagojevich.

“وجود دارد صدها نفر از افرادی که ثبت شد, روشن,” پریتزکر گفت: در یک نامربوط شیکاگو کنفرانس خبری در روز پنج شنبه صبح.

این فرماندار دموکرات ثبت شده توسط FBI سال پیش خنده آن را با آن رژیم صهیونیستی است. Blagojevich در مورد جانشینان احتمالی پس از آن به رئیس جمهور منتخب باراک اوباما در آمریکا و critiquing زمینه آفریقایی-آمریکایی است که او فکر می کرد.

پریتزکر تا به حال به دفاع از خود در برابر ضبط مخفیانه مکالمات قبل از جمله در دوران فرمانداری مبارزات انتخاباتی.

اما او در مواجهه با سوال در مورد 2008 مکالمه همه را دوباره و دوباره پس از او صادر عصبانی بیانیه این هفته افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتشار Blagojevich از زندان.

“رئیس جمهور تهمت است مورد آزار قرار گرفته عفو قدرت در راه های غیر قابل توضیح به پاداش دوستان خود و چشم پوشی با فساد و من عمیقا معتقدم که این عفو می فرستد پیام اشتباه در زمان اشتباه” پریتزکر گفت: در اوایل این هفته.

تهمت نیست عفو Blagojevich اما او رفت و آمد خود را از جمله.

Former Illinois Gov. Rod Blagojevich greets supporters after a news conference outside the family’s Ravenswood Manor home Wednesday.
سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich استقبال هواداران پس از یک کنفرانس خبری در خارج از خانواده Ravenswood خانه اربابی چهارشنبه.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

Blagojevich یکی از چهار ایالت ایلینوی فرمانداران به خدمت در زندان — و مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش در روز سه شنبه بار دیگر در کانون توجه قرار دادن در تاریخ دولت از فساد است. و وسیع تحقیقات فدرال به مقامات منتخب در ایلینوی نیست کمک به دولت تصویر.

اما پریتزکر روز پنجشنبه گفت که او باید در نظر گرفته شود با این حال نه گذشته.

“و اجازه دهید همچنین مطمئن شوید که ما نیز درک آنچه اتفاق افتاده است بیش از ده سال پیش است و هیچ ربطی به جایی که ما امروز در این دولت” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید با تمرکز بر چالش های امروز و کسانی که شامل چالش ها در اطراف بودجه و چالش ها در اطراف پرداختن به فساد وجود دارد که هنوز هم در این دولت است.”

پریتزکر به نام برای پایان دادن به “درب گردان” درب اجازه می دهد که قانونگذاران برای تبدیل شدن به لابی به عنوان به زودی به عنوان آنها را ترک و برای جلوگیری از قانونگذاران ایالتی از لابی دیگر نهادهای دولتی.

صحبت کردن با خورشید-زمان هیئت تحریریه بعد از ظهر پنجشنبه فرماندار خواسته شد تا اگر هر یک از مقررات اخلاقی او پشتیبانی ممکن است به طور مستقیم تحت تاثیر Blagojevich. نمایندگان مجلس این هفته ابراز نگرانی بیش از آنچه سابق ایلینوی فرماندار ممکن است انجام بعدی.

Gov. J.B. Pritzker meets with the Sun-Times Editorial Board Thursday.
رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر در دیدار با خورشید-زمان هیئت تحریریه پنج شنبه. او پیوست توسط معاون رژیم صهیونیستی. دن Hynes و الکسیس M. استورم, مدیر فرماندار دفتر مدیریت و بودجه است.
غنی Hein/آفتاب نیوز

Blagojevich, 63, نمی تواند اجرا برای دفتر امور خارجه پس از سناتورهای منع او از انجام این کار. اما او می تواند اجرا برای فدرال ، ایلینوی وکیل ثبت نام و انضباطی کمیسیون در روز سه شنبه برنامه ای برای برگزاری یک جلسه در مورد Blagojevich قانون مجوز.

اما می تواند Blagojevich تبدیل به یک لابی در ایالت ایلینوی?

“من حتی نمی بینید که پیشنهاد و یا ایده, اما من می گویم که در این لحظه در تاریخ کشور ما, ما نیاز به پاک کردن دور بالقوه برای فساد در هر راه که ما می توانیم” پریتزکر گفت. “این مسخره به من مقدار که به تازگی کشف شده است. و اگر شما تا به حال شفافیت بیشتر شما می شود قادر به پیدا کردن این افراد است. آنها می تواند بسیار کمتر به احتمال زیاد برای اجرای عمومی دفتر اگر شفافیت بیشتر.”

“من متمرکز بر اقدامات ضد فساد در هر سطح. و هر چه قدرت اندازه گیری است که ما را بهترین دولت در کشور به جای بدترین” پریتزکر گفت.

در طول 20 دقیقه کنفرانس مطبوعاتی در مقابل شیکاگو خانه در چهارشنبه Blagojevich گفت که او امیدوار به گرفتن تجارب خود را در زندان “و سعی کنید به انجام آنچه که من می توانید سعی کنید برای اثبات آنچه شکسته است و من معتقدم در بسیاری از موارد فاسد سیستم عدالت کیفری.”

Blagojevich بود subplot در پریتزکر موفق مبارزه کالیفرنیا ، بروس Rauner در سال 2018 زمانی که شیکاگو تریبون به دست آمده در سال 2008 ضبط شده است.

در FBI-wiretapped گفتگو پریتزکر و Blagojevich شنیده می شود بحث در مورد پتانسیل آفریقایی-آمریکایی سیاستمداران برای پر کردن آمریکا صندلی خالی توسط اوباما. پریتزکر با اشاره به ایلینوی وزیر امور خارجه جسی سفید به عنوان “”کم تهاجمی” که پوشش فرماندار در “آفریقایی-آمریکایی چیز است.” پریتزکر نیز اخراج سابق دولت رئیس جمهور مجلس سنا امیل جونز به عنوان بیش از حد “زمخت” برای انتصاب.

Rauner پر از امواج رادیو و تلویزیون با تلویزیون تبلیغات شامل ضبط و هشدار داد که “پریتزکر و Blago”شد و “فاسد معامله برای Illinois.”

در طول مبارزات انتخاباتی پریتزکر اذعان کرد او ساخته شده است یک اشتباه گفته او “نیت خوب” اما که او “نمی با استفاده از کلمات درست.” او همچنین گفت که او پشیمان مکالمات.

“من به وضوح ساخته شده است یک اشتباه است که روز و من به وضوح نبود من بهترین خود” پریتزکر گفت: در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im