رژیم صهیونیستی. پریتزکر را “stay-at-home” منظور این است که در اثر تا 7 آوریل. در اینجا آنچه در آن به معنی برای Illinois.

Category: سانتایمز Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر را “stay-at-home” منظور این است که در اثر برای هر کس در ایالت ایلینوی از طریق 7 آوریل برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

بله, شما می توانید بیرون بروید و انتخاب کنید تا ایمیل در اداره پست (در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله).

و هیچ وجود دارد نمی توان رزمی قانون و یا هر شبه نظامیان عضو مسدود کردن بزرگراه خارج می شود.

فرماندار گذاشته جزئیات چه منظور به این معنی است برای Illinoisans در یک کنفرانس خبری جمعه. “ضروری کسب و کار” از جمله فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه, پزشکی, ادارات, بیمارستان ها و ایستگاه های گاز ادامه خواهد داد به کار گیرند.

“کشاورزی و مطبوعات دامپزشکان و لوله کش laundromats و بانک ها, جاده ها, پل ها و حمل و نقل — اساسی بلوک های ساختمان است که نگه داشتن جامعه ما امن و پایدار نخواهد بود و بسته شدن پایین” پریتزکر گفت. “بهداشت و درمان کارگران پاسخ اول اجرای قانون افسران و افراد و سازمان ها مانند ایلینوی AFL-CIO” ادامه خواهد داد به کار می کنند.

به دولت ارائه خواهد شد مهد کودک برای کارگران ضروری به مدارس همچنان بسته است. پریتزکر گفت: متخلفان در تاریخ برای بازگشایی مدارس ایالت شده است تحت فشار قرار دادند به 8 مارس.

برای غیر ضروری کارگران “ما سفارش شهرداری ها در سراسر کشور به اعتصاب اخراج” پریتزکر گفت.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot تکرار پریتزکر اظهارات درباره ضرورت “stay-at-home” اندازه گیری و دقیق جزئیات در چه خواهد شد و ادامه خواهد داد به کار در شیکاگو است. “بیمارستان ها ادامه خواهد داد به درمان بیماران این شهرستان را ضروری خدمات را بس نیست که فرهنگ و هنر اجرا خواهد شد و فرودگاه ها باز خواهد شد و زباله ها را جمع آوری” Lightfoot گفت: اما پارک ها و کتابخانه ها در سراسر شهر بسته خواهد شد “برای مدت این منظور” شروع در 5 p. m. روز شنبه.

پریتزکر التماس Illinoisans توجه به این محدودیت ها “به خوبی اعضای جوامع و شهروندان خوب” و Lightfoot تاکید کرد که این حرکت “است و نه یک مستند یا رزمی قانون است.” اما پریتزکر اعلام این خبر گفت: دستور اجرای قانون برای نظارت بر نقض و اقدام در زمانی که لازم است.”

رونوشت از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر کلیدی سخنان از “stay-at-home’ جلسه:

چه چیزی تغییر نخواهد کرد

در اینجا چیزی است که خواهد ماند همان: شما هنوز هم قادر به ترک خانه خود را برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی به مواد غذایی است. شما هنوز هم قادر به بازدید از یک داروخانه رفتن به مطب و یا بیمارستان و یا برای گاز تا ماشین خود را در یک ایستگاه گاز. شما هنوز هم قادر به رفتن در حال اجرا و پیاده روی و پیاده روی سگ خود را. بسیاری از مردم هنوز هم به کار برود. برای اکثریت قریب به اتفاق شما در حال حاضر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زندگی خود را تغییر دهید بسیار سپاسگزارم.

وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به عجله کردن به یک فروشگاه مواد غذایی و یا یک ایستگاه گاز. روز یکشنبه و دوشنبه و سهشنبه و هر روز پس از آن کسانی که در دسترس شما خواهد بود.

“ضروری کسب و کار” است که ادامه خواهد داد به کار

کشاورزی و مطبوعات دامپزشکان و لوله کش laundromats و بانک ها, جاده ها, پل ها و حمل و نقل — اساسی بلوک های ساختمان است که نگه داشتن جامعه ما امن و پایدار نخواهد بود و بسته شدن.

شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید تا شام از رستوران محلی خود را انتخاب کنید تا نسخه و فقط وقت خود را صرف با خانواده خود را. ما در حال انجام همه ما می توانیم به حفظ حد عادی که ممکن است در حالی که مصرف این مراحل است که ما باید برای محافظت از شما.

چه تغییر خواهد کرد

که من به ارمغان می آورد به چه چیزی تغییر خواهد کرد: تمام غیر ضروری کسب و کار باید متوقف عامل. اگر شما می توانید از خانه کار می کنند و در حال حاضر انجام این کار در حال حاضر زمانی که شما باید.

قهرمانان این لحظه — مراقبت های بهداشتی کارگران پاسخ اول اجرای قانون افسران و افراد و سازمان ها مانند ایلینوی AFL-CIO و دیگر کارگران که شما در حفظ و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در حال اجرا — نمی توانند در خانه بمانند. ما به شما نیاز دارند.

این فرمان اجرایی است و اساسا در مورد بقیه از ما و آنچه ما می توانیم برای حمایت از مردم در خط مقدم این مبارزه و این افراد بیشتر در معرض عواقب آن است. ما می دانیم که این سخت خواهد بود و ما به دنبال در هر ابزاری که ما برای کمک به شما از طریق این بحران است.

دولت منابع ضروری و furloughed کارگران

برای ما ضروری کارگران ما در حال رفتن به مطمئن شوید که شما امن مهد کودک به مراقبت از کودکان خود را در حالی که شما انجام این کار مهم است تا ما را نجات دهد و ما را امن نگه دارید. به کسانی که ما در حال درخواست برای اقامت در خانه ما سفارش شهرداری ها در سراسر کشور به اعتصاب اخراج. ما نیاز ما رهبران محلی برای کمک به اطمینان از ما خانواده نیست و از دست دادن خانه های خود. من همچنین هدایت منابع به سازمان در سراسر کشور برای خدمت به کسانی که تجربه بی خانمانی.

زمانی که مدارس بازگشایی خواهد شد

برای دانش آموزان ما خود را در مدارس ادامه خواهد داد به ارائه شما را با وعده های غذایی و ما پشت آنها را در این. من آرزو می کنم من می تواند ایستادن در اینجا و به شما بگویم زمانی که شما مدارس را با خیال راحت بازگشایی شده است اما نه جوابی که من در این زمان. ما در حال به تعویق انداختن ما آزمایشی بازگشایی تاریخ ایالت تا آوریل 8 و ادامه خواهد داد برای به روز رسانی شما را با اطلاعات جدید را به عنوان ما آن را داشته باشد.

ممکن است پلیس اجرای عمل

به صداقت ما ندارد و منابع ظرفیت و یا تمایل به پلیس هر فرد رفتار است. اجرای در اشکال مختلف می آید و ما اولین و بهترین گزینه برای تکیه بر Illinoisans به اعضای جوامع و شهروندان خوب با هم کار را به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.

من دستور اجرای قانون برای نظارت بر نقض و اقدام در زمانی که لازم است که یک گزینه نیست که هر کسی ترجیح میدهد.

آسان چیزی برای گفتن امروز است که به زودی همه چیز را به بازگشت به راه آن بود — اما من می خواهم صادقانه به شما بگویم در مورد آن بیش از حد. ما هنوز نمی دانیم در تمام مراحل ما قصد داریم تا نگاهی به این ویروس را تحت کنترل.

شهردار لری Lightfoot نیز به اشتراک گذاشته شیکاگو-به روز رسانی های خاص. گزیده ای از سخنان:

آنچه در این شهرستان در حال انجام است

شهر ما در غیاب رهبری از دولت فدرال رک و پوست کنده است انجام موارد زیر: نهایی تامین امنیت قرنطینه و جداسازی مکان; تقویت بیمارستان ظرفیت; حمایت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان و انجام همه چیز ممکن است برای از بین بردن فشار بر روی آنها; و ساختمان عرضه را تغییر دهید تا مطمئن شوید که تجهیزات مهم به سیستم بهداشت و درمان — چیزهایی مانند پنکه PPEs و مهم دیگر منابع در دسترس و توجه به مناطق نیاز است.

ما ادامه خواهد داد برای شناسایی ساکنان که بیمار هستند و اطمینان از آنها دریافت درمان و منابع آنها به حق و قرار دادن آنها در یک مسیر بهبودی به عنوان اتفاق افتاده است در حال حاضر با بسیاری از.

کارکنان بهداشت و درمان ما شده اند در خط مقدم این بیماری همه گیر. آنها در حال کار در سراسر ساعت و قرار دادن سلامت خود را در خط برای نگه داشتن کسانی که به آن نیاز دارید. این بدان معناست که ما به عنوان یک شهرستان باید همه چیز را ما می توانیم به آنها کمک کند.

در حال حاضر زمان برای اقدامات نصفه و نیمه اما پیشگیرانه و فعال در نظر دارد — آنهایی که ریشه در علم و داده و به کاهش گسترش و در نهایت به صرفه جویی در زندگی می کند. و اجازه دهید روشن است: این است که یک خیابان دو طرفه است.

در حالی که این مسئولیت دولت است که برای ساخت یک برنامه شخصی خود را مسئولیت را به تمام اقدامات احتیاطی لازم برای نگه داشتن خود را امن و به طور رسمی شامل یک سفارش به ماندن در خانه.

‘این است که یک مستند و یا حکومت نظامی’

بسیاری از Chicagoans در حال حاضر توجه ما تماس به ماندن در خانه شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله. برای آن دسته از ساکنان امروز اعلام نخواهد شد به شدت تغییر روز به روز تغییرات شما در حال حاضر گرفته شده است. اما در حالی که بسیاری از گوش کرده اند و برخی را نه. و روشن است که زمان در حال حاضر برای ما بسیار قطعی در گفتن مردم که شما باید در خانه بمانند.

فرماندار در حال حاضر توضیح داده شده این بدان جهت است و آنچه در آن نیاز از هر یک از ما و من می خواهم بگویم و روشن این است که یک مستند و یا حکومت نظامی. به عنوان فرماندار گفت و من می خواهم به تکرار شیکاگو فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و کلینیک های باز باقی خواهد ماند. و مطلقا هیچ نیاز به تغییر عادی خود را خرید الگوهای. منظورم این است: آیا این مسیر به عنوان یک دلیل برای اجرا به فروشگاه و خرید همه چیز را در دید و ذخیره کردن منابع حیاتی است. لطفا: فروشگاه های مواد غذایی باز خواهد ماند و سهام. بنابراین فکر همسایگان خود و نه ذخیره کردن منابع.

چه خواهد شد و نمی خواهد در شیکاگو

بیمارستان ها ادامه خواهد داد به درمان بیماران این شهرستان را ضروری خدمات را بس نیست که فرهنگ و هنر اجرا خواهد شد و فرودگاه ها باز خواهد بود و زباله خود را جمع آوری خواهد شد. و بله, شما هنوز هم می توانید بیرون بروید و برای یک پیاده روی اما عمل اجتماعی فاصله. به یاد داشته باشید: این طبیعی جدید در حال حاضر. . . .

من همچنین می خواهم به اعلام در نور از این جهت ما خواهد بود به طور کامل ببندید شیکاگو پارک ها و کتابخانه ها برای مدت ها از این دستور. برخی از این امکانات ممکن است repurposed برای کمک به حمایت از برخی از دیگر خدمات ضروری توسط اشخاص ثالث اما موثر فردا در 5 بعد از ظهر تمام پارک های شهر و کتابخانه ها بسته خواهد شد.

این را لحظه ای برای شهر ما و دولت ما. هرگز در طول عمر ما تا به سلامتی خود ما بوده است به طوری که در هم تنیده با سلامت هر فرد با آنها تعامل ما. همکاران عزیزان کارگران خط مقدم: لطفا متوجه مسئولیت خود را به آنها و همچنان به مراقبت از خودتان است.

خواندن رژیم صهیونیستی است. پریتزکر کامل سفارش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>