دولت تحمیل سختگیرانه تر اقدامات با مرحله سوم از coronavirus کمپین

پس نخست وزیر تلویزیونی آدرس جایی که او اعلام کرد اقدامات سختگیرانه تر برای مبارزه با گسترش شیوع کروناویروس بیمه خدمات درمانی به ارمغان آورده است در این مرحله بعد از آن گسترش coronavirus اطلاعات عمومی کمپین برای تقویت پیام خود را.

به مخاطبان از 27.1 میلیون نفر شب گذشته (23 آوریل) بوریس جانسون به نام coronavirus یک “لحظه ای از ملی اضطراری” آموزش کشور به ماندن در خانه تنها اجازه داده می شود برای تعداد کمی از دلایل خاص.

به تکرار این اقدامات جدید بیمه خدمات درمانی را وقت آژانس تبلیغاتی MullenLowe ایجاد کرده است مرحله بعدی گسترش coronavirus کمپین که به شرح زیر همان قالب قبلی مبارزات با افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin پرداختن به این کشور به طور مستقیم.

“برای کمک به صرفه جویی در زندگی در خانه ماندن” Ersin می گوید دوربین. “هر کسی می تواند گسترش coronavirus. شما در حال حاضر باید تنها زمانی که کاملا ضروری – برای مواد غذایی و پزشکی برای ورزش است. همیشه سعی کنید به ماندن دو متر از هم جدا. آیا ملاقات با دیگران در خارج از خانواده و حتی دوستان و یا خانواده.

آن را به پایان می رسد با تند و تلخ, پیام های خوانده شده توسط این بازیگر علامت قوی است که می گوید, “خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی, امن زندگی می کند.”

MullenLowe جریان بود صبح دیروز در مورد مرحله بعدی از مبارزات انتخاباتی. این شات این فیلم با Ersin شب گذشته با ویرایشهای مورد تایید بودن این صبح است. قوی را voiceover ثبت شد امروز صبح. کمپین ظاهر خواهد شد در سراسر چاپ خارج-از-خانه های اجتماعی و دیجیتال.

این است که مرحله سوم آن در حال انجام مبارزات انتخاباتی. هفته گذشته دولت راه اندازی یک کمپین برای ترغیب مردم به ماندن در خانه به مدت هفت روز اگر آنها یک درجه حرارت بالا و یا سرفه مداوم آن را به عنوان تغییر به ‘تاخیر’ فاز از برنامه عمل آن. این را دیدم آن را افزایش خطر از متوسط به بالا است. اولین ‘شامل’ فاز تشویق مردم برای شستن دست های خود را.

در حالی که تحقیقات توسط اخبار آسمان به نام دولت برای عدم پذیرش Facebook را پیشنهاد رایگان آگهی فضا برای وزرا برای رسیدن به طور مستقیم به کاربران این دولت شده است پذیرش آن پیشنهاد اعتبار رایگان – اما انتخاب به ترویج آن از آن NHS حساب مخالف GOVUK.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de