دولت ارائه می دهد اموال امداد مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و غیر انتفاعی و هنر و فرهنگ orgs

کوری Lapell داخل بازی رایانه توانمند در ونکوور. آرلن Redekop / PNG

برای دو سال کوری Lapell صاحب رایانه توانمند در کیت نمی دهد خود را یک paycheque به دلیل بالا رفتن سرسام آور اجاره بها و ملک و مالیات و هزینه های او نمی خواهید برای تصویب به مشتریان خود را.

به جای او مشغول به کار 80 ساعت در هفته در چهارم و آلما بدنسازی از 4 صبح تا 1 بعد از ظهر از رفتن به خانه برای صرف سه یا چهار ساعت با خانواده خود و سپس بازگشت به بازی رایانه توانمند سازی از ساعت 5 به بعد.

تنها در ماه ژانویه او شروع به خود را حقوق و دستمزد دوباره به 1000 $در ماه است.

“برای ما آمار رو با مالیات بر ملک در ژانویه (سال گذشته) 4000$,” Lapell گفت. “که 40 درصد از اجاره یک ماه. … برای یک کسب و کار کوچک است که نمی ناچیز رسید.”

روز دوشنبه استانی دولت اعلام کرد که آن را معرفی موقت قانونی که اجازه می دهد شهرداری معاف بخشی از ارزش ارزیابی ملک از مالیات برای کسب و کارهای کوچک, فرهنگ و هنر, سازمان های غیر انتفاعی.

قانون اجازه خواهد داد که شهرداری به خیاط امداد به خواص که در آن مالیات باید مشخصی به دلیل افزایش ارزش زمین وزارت امور شهری و مسکن گفت. شهرداری باید تا مارس 22 به تغییر آیین نامه.

این خبر را تحت تاثیر قرار نمی ونکوور شهردار.

“این نتواند به ارائه معافیت های مالیاتی برای کسب و کار کوچک و غیر انتفاعی و آن را باد می تواند هزینه آنها را حتی بیشتر از” کندی استوارت گفت. “ما باید قادر به هدف قرار دادن توسعه بالقوه و هوا فضا و این اجازه نمی دهد که ما برای مقابله با بالا رفتن سرسام آور ارزش ملک. این تغییرات را انجام خواهد داد که.

“آنچه ما واقعا می خواهم برای استان به رها کردن این طرح و همکاری با ما در آنچه که ما پیشنهاد شده است. کسب و کارهای کوچک و سازمان های هنری هستند بنابراین تاکید کرد.”

استانی قانون اهداف کلاس 5 (صنعت نور) و کلاس 6 (کسب و کار و دیگر) خواص. اما آن را نشانی آنچه که به عنوان سه گانه خالص اجاره که در آن مستاجر پرداخت مالیات بر ملک و نه مسئله ملک تجاری که مشمول مالیات بر اساس unbuilt ارزش بالقوه از درجه بالاتر از آن (باید یک طبقه کسب و کار تبدیل شود به یک محل سکونت برج یک روز).

این وزارت روز دوشنبه گفت: نبود زمان کافی برای پرداختن به این مسائل برای سال 2020 اما استوارت مخالفت کرد.

“ما شروع به صحبت در مورد این (استان) در اواخر سال 2018 شده است وجود دارد, زمان,” او گفت:. “چیزی که مرا می ترساند این است که چگونه بسیاری از کسب و کار را قبل از ما این ثابت شده است.”

بودند کسانی که صحبت در حمایت از روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

مایکل عقبی مدیر عامل شرکت Tri-Cities اتاق بازرگانی گفت: پیشنهاد اقدامات موقت یک گام در مسیر درست است اما تاکید کرد که باید برای این استان به توسعه جامع و دراز مدت راه حل است.

و برایان McBay مدیر اجرایی 221A (غیر انتفاعی هنرمند-اجرای مرکز) و رئیس شهر ونکوور کمیته مشورتی در هنر و فرهنگی فضاهای توافق این قانون پیشنهادی مثبت است ، با توجه به شهرستان 20 فضاهای فرهنگی با حدود 400 هنرمندان بسته شد در سال 2019.

“ونکوور در حال خالی کردن از موسیقی و نمایشی هنر سالن گالری های هنری و هنرمند studios” او در بیانیه ای گفت. “بخش فرهنگی در بحران است.”

اخیر در شهر ونکوور مطالعه از شش محله یافت نمای نرخ خالی افزایش یافته بود به اندازه پنج برابر شده است. برای نمونه جای خالی در امتداد جنوبی Granville افزایش به 11 درصد در سال 2019 از دو درصد در سال 2006. به طور کلی بسیاری از کسب و کار مستقل در کاهش پنج شش محلات بیش از آن span.

موریل Protzer سیاست تحلیلگر کلمبیا و آلبرتا کانادا فدراسیون مستقل کسب و کار گفت: روز دوشنبه اعلام می گذرد و این موضوع به شهرداری “مانند یک سیب زمینی داغ.”

“این واقعا یک ابزار مفید است که یا که در واقع ارائه معنی دار امداد,” او گفت:. “متاسفانه زمانی که شما در خیابان های اصلی در سراسر مترو ونکوور و حتی ویکتوریا شما ببینید خالی عرض سوار کردن. ما نمی بینیم این حال یک راه حل برای کمک به کسب و کارهای کوچک است درهای خود را.

[email protected]

twitter.com/gordmcintyre

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im