فرماندار کل افتخارات قهرمان کودکان و نوجوانان در باقرقره کوه chairlift نجات

Category: ونکورسان Comments: No comments

استاندار جولی پایت تشکر پنج ونکوور شمالی, پسران برای شرکت در یک نجات در کوه Grouse

کانادا استاندار جولی پایت افتخارات به پنج ساله از جمله (از سمت چپ) ساموئل شمالی جاشوا Ravensbergen, James MacDonald, گابریل نیلسون و اتان هاروی که نجات یک پسر جوان بود که آویزان از یک تلهسییژ در باقرقره کوه در سال گذشته در جریان یک مراسم در ونکوور شمالی منطقه Hall در شنبه 22 فوریه سال 2020 است. Jason Payne / Postmedia اخبار

پنج پسر که کمک به نجات یک کودک آویزان از یک باقرقره کوه chairlift در زمستان سال گذشته مفتخر شد توسط فرماندار کل جولی پایت در طول یک ویژه صبح روز شنبه مراسم در نورث ونکوور.

پایت گفت: پنج پسر بودند که در لباس سبز ابلق مانتو که آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای آنها به رسمیت شناخته شود عموم برای انجام کاری خوب است.

“من مطمئن هستم که شما خوب, تمام وقت,” او گفت: به عنوان پسران افتخار خانواده نگاه کرد.

اما پایت گفت که او احساس می کرد که مهم است به رسمیت شناختن و نشان دادن قدردانی زمانی که افراد جوان به انجام کارهای خوب.

این است که “بسیار تشریفاتی بنابراین شما باید به خرس با من,” او گفت: پسر قبل از تبریک هر یک به صورت جداگانه.

“آقا با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای شجاعت خود را,” او گفت:, پله رو به جلو برای دست دادن, که در طی آن او منتقل می شود یک “چالش سکه” را از کف دست او را به آنان است. پسر لبخند زد و سر تکان داد: قبل از ياوه سکه یادبود به جیب پیراهن خود را.


کانادا استاندار جولی پایت ارائه یک “چالش سکه” به پنج نوجوان است که در سال گذشته ذخیره یک پسر جوان بود که آویزان از یک تلهسییژ در باقرقره کوه.

Jason Payne / PNG

پایت صحبت در مورد او 16 ساله و پسر و عشق او را برای ورزشی از جمله اسکی است. او همچنین با اشاره به زمان صرف شده در ونکوور شمالی, آموزش برای سفر به فضا در یک دست کت و شلوار غواصی طراحی شده توسط محلی مخترع فیل Nuytten.

او گفت که پسر او را دیدم تلویزیون و فیلم از نجات خود در زمستان سال گذشته و برای اولین بار آنها را نوشت یک نامه ستایش آنها را برای اعمال خود در ماه جولای.

پس از مراسم او وقت خود را صرف چت با آنها در مورد منافع خود و برنامه های آینده درخواست هر یک به نقطه ای از خواهر و برادر خود و دیگر اعضای خانواده در میان جمعیت تماشاچیان.

او همچنین در زمان پرسش از رسانه ها و سپس پرسید: اگر او می تواند ایستادگی کردن به یک سمت و گوش دادن به پسر خود را به پرسش های خبرنگاران.

در بعد از ظهر پایت شرکت در یک اسکیت قبل از حضور در ونکوور 2010 10 سالگرد جشن. او کمک کرد تا حمل پرچم المپیک به B. C. محل ورزشگاه در طول ونکوور 2010 مراسم افتتاحیه. او صبح را صرف بازدید از محل تزریق سالم و ملاقات با پاسخ اول با خرید و فروش مواد مخدر مصرف بیش از حد بحران است.


کانادا استاندار جولی پایت.

Jason Payne / PNG

نوجوانان — James MacDonald, گابریل نیلسون, جاشوا Ravensbergen ساموئل شمال و اتان هاروی — به نظر می رسید به این مراسم در گشاد گشاد راه رفتن.

“آن را به معنای زیادی. او را از انجام بسیاری از چیزهای بزرگ گفت:” مک دونالد.

بچه هایی که در کلاس 9 ملاقات در مدرسه زمانی که آنها به مدت شش سال سن شده اند و اسکی هم از آنجا که معمولا سه بار در هفته.

در فوریه. 27, 2019 شدند اسکی با هم زمانی که آنها را دیدم یک دختر هشت ساله و پسر بچه حلق آویز از یک تلهسییژ. پدرش برگزاری بود بر روی دست خود را. هم پسران برداشت یک قطعه از نارنجی برف شمشیربازی و مانور آن را در زیر صندلی. آنها خواست که کودک را به پا زدن کردن خود اسکی و پرش به تور. کودک مجروح نیست در پاییز.

[email protected]

twitter.com/glendaluymes

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>