بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی برخورد با کروناویروس به حوض در اوکلند

سان فرانسیسکو — کشتی کروز جدید برخورد coronavirus است عازم بندر اوکلند, کالیفرنیا, کاپیتان گفت: مسافران اگر آنها به مقصد به ماندن روی عرشه کشتی برای حداقل یک روز دیگر.

بزرگ شاهزاده خانم سروان. جان اسمیت در یک ضبط ارائه شده توسط مسافر لوری میلر سن خوزه گفت: مهمانان کشتی خواهد حوض در اوکلند. شاهزاده Cruises می گوید که انتظار می رود برای رسیدن به دوشنبه. این کشتی حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور جهان است.

“توافق رسیده است به ما را کشتی به بندر اوکلند,” او گفت: مسافران پنج شنبه شب. “پس از متصل کردن ما خواهد شد و سپس شروع به تخلیه روند مشخص شده توسط مقامات فدرال است که چندین روز طول بکشد.”

مسافران که نیاز به درمان پزشکی و یا بستری شدن در بیمارستان به امکانات مراقبت های بهداشتی در کالیفرنیا در حالی که دولت با ساکنان که نیازی به حاد مراقبت های پزشکی “را به یک دولت فدرال اجرا انزوا تسهیلات در کالیفرنیا برای تست و انزوا” کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

“خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی اما نکته مهم این کشتی تنها ماندن در بندر اوکلند برای مدت disembarkment. این کشتی را ترک اوکلند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و باقی خواهد ماند و در جای دیگر برای مدت خدمه قرنطینه” به CalOES بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده مهمانان از خارج از کالیفرنیا منتقل خواهد شد توسط دولت فدرال به امکانات در کشورهای دیگر.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت متعدد مسافران — 90 مورد از آنها ساکنان تگزاس — منتقل خواهد شد به یک پایگاه نظامی در سن آنتونیو برای تست برای coronavirus. معلوم نیست زمانی که این گروه خواهد رسید.

اسمیت گفت: اطلاعات او داده می شود را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد به مسافران از کشورهای دیگر است. این CalOES بیانیه ای را ارائه نمی دهد آن جزئیات.

شاهزاده بزرگ ممنوع شده بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهدی وجود دارد که این کشتی بود زمین پرورش برای یک خوشه از نزدیک به 20 مواردی که منجر به حداقل یک مرگ پس از یک سفر قبلی.

در همین حال ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 400 پراکنده در سراسر ایالات متحده به عنوان مسافر سوار کشتی پر از سوراخ در اتاق خود را.

استیون اسمیت و همسرش, میشل, بهشت, کالیفرنیا رفت و در کروز برای جشن سالگرد عروسی خود را. اسمیت گفت: آنها کمی نگران اما احساس امن در اتاق خود را که آنها را ترک کرده بود فقط یک بار از روز پنج شنبه به چت تصویری با کودکان خود.

خدمه با پوشیدن ماسک و دستکش تحویل سینی با مواد غذایی خود را در پوشش صفحات تحویل در خارج از درب خود را. آنها تحت اشغال خود را با تماشای تلویزیون و خواندن و به دنبال از پنجره.

“خدا را شکر ما یک پنجره!” استیون اسمیت گفت.

کشتی عنوان از هاوایی به سان فرانسیسکو که از آن برگزار شد خاموش سواحل کالیفرنیا شنبه تا مردم با علائم می تواند آزمایش می شود برای ویروس. کروز مقامات در شنبه افشا اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آنها فکر می کنم شیوع رخ داده است.

اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال شرکت گفت: این اعتقاد 71 ساله شمال کالیفرنیا مردی که بعد از درگذشت این ویروس احتمالا بیمار زمانی که او سوار کشتی برای یک Feb. 11 کروز به مکزیک.

مسافر در بازدید از مرکز پزشکی روز قبل از پیاده با علائم بیماری های تنفسی, او گفت:. دیگران در چند متحده و کانادا که در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت است.

مسافر به احتمال زیاد آلوده به اتاق ناهار خوری خود سرور که آزمایش مثبت برای ویروس Tarling گفت: آیا به عنوان دو نفر از مسافرت با مرد است. دو مسافر در حال حاضر در کشتی که ویروس نمی شد روی قبلی کروز, او گفت:.

برخی از مسافران که در مکزیک سفر ماند روی برای زمان سفر — افزایش خدمه’ قرار گرفتن در معرض ویروس.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

صدها نفر از آمریکایی ها که روی کشتی شد, پرواز به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و کشورهای دیگر برای دو هفته قرنطينه. برخی بعد از آن در بیمارستان بستری شدند با علائم.

متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات گسترش ویروس ذرات گفت: recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات را به مسافران و خدمه در معرض بیماری های عفونی.

“آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون از دانشگاه مریلند است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 100 ، 000 نفر کشته و بیش از 3,400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

آسوشیتد پرس نویسندگان اولگا R. رودریگز و ژولیت ویلیامز در سن فرانسیسکو; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; Adriana گومز Licon در میامی; Rachel La Corte در المپیا; و AP محقق Monika ماتور در واشنگتن دی سی کمک به این گزارش.

***

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de