Granville Island پذیرش برنامه های کاربردی برای 2020-2021 busking برنامه

این برنامه ایجاد شده برای مدیریت هزاران busking فرصت در گرانویل آیلند که تساوی برخی از 10.5 میلیون بازدید کننده سالانه از هر دو دور و نزدیک.

Busker کیگان چن انجام در Granville Island in Vancouver, BC, فوریه 23 سال 2020 است. آرلن Redekop / PNG

بنابراین شما فکر می کنم شما می توانید بوسک? در اینجا شانس خود را به آن را اثبات کند.

بهار و برنامه های کاربردی در حال حاضر برای Granville Island را 2020-2021 busking برنامه و شما نیاز به بیش از فقط آکورد به Wonderwall, یا این که روز سبز آهنگ.

در واقع اگر شما یک busker انجام سه روز یا بیشتر در هر هفته شما نیاز به حداقل سه ساعت از مجموعه در دست با آهنگ در حال بازی بیش از یک بار در یک مجموعه در میان دیگر مورد نیاز است.

کلر الماس هماهنگ کننده برنامه برای Granville Island را busking برنامه و می گوید وجود دارد حدود 150 برنامه در هر سال همین دلیل است که در شرایط خاص قرار داده شده است در محل برای کمک به عدد کاهش اغلب قریب به اتفاق پشته رزومه به عنوان هماهنگ کننده جستجو برای گریزان که ستاره با کیفیت برای اضافه کردن به Granville Island مخلوط.

“آنها کردم چیزی فوق العاده ویژه ای است که آنها را به آن گفت:” الماس از چه چیزی باعث می شود یک مجری ایستادگی کردن از دریای مشتاق گیتاریست هنرمندان و جادوگران.

“این داشتن که نوع شخصیت و نوع تعامل با مردم و همه کاره بودن و قادر بودن به پاسخگو به گروه های مختلف چه می شود که یک گروه مدرسه مراجعه و یا به طور منظم محلی و تعامل با مردم فراتر از فقط موسیقی, شخصیت طرف آن را به عنوان به خوبی.”

این برنامه ایجاد شده برای مدیریت هزاران busking فرصت در گرانویل آیلند که تساوی برخی از 10.5 میلیون بازدید کننده سالانه از هر دو دور و نزدیک. متقاضیان باید با پر کردن یک برنامه کاربردی و ارائه تصویری استماع; تنها متقاضیانی که در دیدار با الزامات و تصویب یک دعوت-تنها زنده استماع هر سال در حال صادر busking مجوز است که اجازه می دهد busker به اجرا در مکان های تعیین شده در سراسر جزیره است.

در سال های گذشته عمل می کند باید در بازه زمانی از موسیقی دانان و نوازندگان از تمام ژانرها و سنین – از جمله یکی busker یوجین Dudding که سال گذشته در جشن 30 سال busking به عنوان یک آکوستیک گیتار. یکی دیگر از محبوب بازگشت قانون در طول سال است Bryon از انگلستان یک کمدی فرار از نشان دادن عمل است که دوست دارد به یاد مخاطبان اغلب که او بله از انگلستان است.

در حالی که برخی از buskers انجام به عنوان یک سرگرمی و یا تنها بخشی از وقت دیگران وقت buskers, gigging در گرانویل آیلند در علاوه بر این به دیگر نشان می دهد در اطراف شهرستان.

برای این ویدئو, استماع بخشی از برنامه الماس توصیه می شود ارائه یک ویدیو که نشان می دهد یک هنرمند نمایشی برای مخاطبان است.

“پس از آن که به نوعی به ما می دهد یک ایده است که شما تجربه انجام در مقابل مردم است. که واجب نیست اما آن را فقط به ما می دهد یک تصویر بهتر به نحوه کار شما با مخاطبان,” او گفت:.

“من را دریافت نمی اشتباه ما هنوز هم عجیب و غریب در اتاق نشیمن تصویری. بدیهی است که اگر شما استعداد است که رفتن را از طریق درخشش بدون در نظر گرفتن که در آن شما تصویری است که اتفاق می افتد.”

کامل دستورالعمل برای busking برنامه های کاربردی آنلاین در دسترس است. مهلت بهار برنامه های کاربردی برای 2020-2021 برنامه 8 مارس در حالی که سقوط دور از برنامه های کاربردی در حال باز کردن در اوت و سپتامبر.

در حالی که وجود دارد هیچ هزینه ای برای ارسال درخواست انتخاب buskers نیاز به پرداخت هزینه های صدور پروانه. در مجموع حدود 80 یا تا مجوز صادر خواهد شد.

[email protected]
twitter.com/stephanie_ip

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im