آژانس مستقل بزرگ دولت است به نام AKQA سابق سر از تحویل Jinny Mitchell-کنت به عنوان اولین افسر ارشد عامل.

میچل-کنت می پیوندد رهبری خط تا بلافاصله خواهد شد و گزارش به مدیر عامل نیل Collard. در تازه تشکیل شده نقش او را بر عهده خواهد داشت برای پوسته پوسته شدن یکپارچه سازی و بهینه سازی فرآیندهای درون دولت های بزرگ کسب و کار و ایجاد انسجام بین دو دفتر است.

انتصاب تقویت سازمان مدیریت تیم سیگنالینگ ادامه تعهد به ارائه نوآورانه و محصولات با کیفیت بالا و خدمات به سرعت در حال رشد ملی و بین المللی پایه مشتری که شامل هوندا اروپا نیروی دریایی سلطنتی و INEOS خودرو.

از این ملاقات Collard می گوید: “ما به طور فزاینده ای درگیر در بیشتر نوآورانه از لحاظ فنی پیچیده و پروژه های بزرگ مقیاس. Jinny خواهد نقش حیاتی در کمک به ما برای ایجاد جدید پیشگام تجارب و بسیار امن و قدرتمند محصولات که مشتریان در هر روز است.”

میچل-کنت به ارمغان می آورد با بیش از 10 سال’ ارزش جهانی آژانس تجربه کار با برخی از بزرگترین علامت های تجاری در سراسر طیف وسیعی از بخش ها و تخصص. او همچنین به Dyson به تحویل آن متصل شده محصول و رهبری در سراسر چندین خودرو حساب مانند فیات, مک لارن, خودرو و رولز رویس.

میچل-کنت می پیوندد از AKQA لندن جایی که او به تازگی سر از تحویل. وجود رهبری 35+ تیم قوی و مسئول این سازمان تحویل و عملیات.

میچل-کنت می گوید: “این طراوت را برای دیدن یک سازمان مستقل و پر رونق در به طور فزاینده ای رقابتی و شبکه-صنعت تحت سلطه. ما به اشتراک گذاشتن یک تعهد به تاثیر مثبت در جهان, اما, کوچک, ارائه ارزش برای مشتریان از طریق فن آوری های جدید, فرز, روش ها و ایده های نوآورانه. من هیجان زده می شود بخشی از ساختمان خود را در آینده دید.”

Collard افزود: “Jinny خواهد بود علاوه بر بزرگ به این تیم و من خوشحال هستم که او را به پیوستن به ما به عنوان حرکت به مرحله بعدی از رشد است.”

// در این مقاله برجسته

بزرگ دولت

بزرگ دولت این است که یک نام تجاری فناوری سازمان.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su