گرگ Maddux جشن تولد 54 توسط بالا بردن بودجه برای COVID-19 امداد

توله Hall of Famer گرگ Maddux جشن تولد 54 خود را روز شنبه با جمع آوری پول برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Maddux ایجاد یک GoFundMe و وعده داده شده برای مطابقت با تمام کمک های مالی به $54,000. پول را تقسیم به طور مساوی بین Rady بیمارستان کودکان در سن دیگو, تغذیه امریکا و Candlelighters غیر انتفاعی اختصاص داده شده به سرطان دوران کودکی Maddux نوشت: در شرح جمع آوری کمک صفحه.

“با تشکر از شما برای کمک به من در صفحه هر مقدار قابل قدردانی است!” Maddux نوشت.

همانطور که از 5:30 بعد از ظهر Maddux را GoFundMe در حال حاضر مطرح شده بیش از $6000 است.

Maddux در حال حاضر یک تحلیلگر برای MLB Network تشویق مردم به دنبال خود را در توییتر @gregmaddux که در آن او می شود به اشتراک گذاری به روز رسانی در جمع آوری کمک به پیشرفت است. او همچنین زنده-تویت قسمت های تکراری از برخی از مورد علاقه خود حرفه ای بازی های این هفته در MLB Network.

Maddux بود که پیش نویس توسط توله در سال 1984 با بازی اول خود هفت فصل 23-سال عمده-لیگ حرفه ای در شیکاگو جایی که او خود را اسیر اولین Cy جوان جوایز در سال 1992.

پس از قرارداد اختلاف زیر offseason, Maddux پیوست بریوز به عنوان یک عامل رایگان و برنده سه جوان ماه جوایز. او دوباره به توله در سال 2004 بود اما معامله به داجرز در سال 2006.

Maddux, هشت-زمان-ستاره انتخاب شد به Baseball Hall of Fame در سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im