گروه B. C. اول سازمان ملل می خواهید به راه اندازی مبارزه ترانس کوه خط لوله تایید

محتوای مقاله

ونکوور — یک گروه از بریتیش کلمبیا برای اولین بار سازمان ملل می گوید آن را به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری در ترانس کوه خط لوله گسترش پروژه به دادگاه عالی کانادا است.

ملت Squamish Tsleil-Waututh ملت و Coldwater گروه می گویند که مبارزه و به چالش کشیده پروژه از طریق هر دادگاه فدرال و در حال حاضر می خواهید به آن را به مرحله بعدی.

آنها در حال برگزاری یک کنفرانس خبری امروز به بحث در مورد درخواست تجدید نظر و می گویند که آنها در حال به چالش کشیدن کفایت بومی مشاوره منتهی به دوم تصویب پروژه خط لوله نفت در ماه ژوئن 2019.

ماه گذشته دادگاه عالی کانادا تصمیم به شنیدن پنج چالش از محیط زیست و گروه های بومی از بریتیش کلمبیا که شامل Tsleil-Waututh و Squamish اول سازمان ملل.

برخی از این گروهها به چالش کشیدن یک دادگاه فدرال تجدید نظر تصمیم گیری در ماه فوریه به شنیدن درخواست خود را به در نظر گرفتن که آیا تا به حال شده است کافی مشاوره.

دادگاه فدرال درخواست کرده بود لغو کابینه اول تصویب گسترش خط لوله در سال 2018 به نقل از کافی و مشورت با مردم بومی و یک شکست به اثرات در حیوانات دریایی به حساب اما پس از دور دیگری از رایزنی و نگاه دوم دریایی اثرات کابینه به یک دوم چراغ سبز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de