اکلاهما را میخانه در Wrigleyville آخرین تلفات از COVID-19 محدودیت (به روز رسانی زنده)


آخرین

اکلاهما را میخانه در Wrigleyville به دیگری مصدوم از COVID-19 محدودیت

اکلاهما را میخانه (تصویر در سال 2008) به عنوان یک عمل میخانه تحت انواع نام پس از ممنوعیت.
خورشید بار فایل

اکلاهما را میخانه یک Wrigleyville ثابت برای 34 سال خود را اعلام کرد بسته شدن دائمی دوشنبه در بیانیه ای سرزنش شهر آخرین محکم کردن از همه گیر-کاهش مقررات در میله های زندان.

“با محدودیت های جدید مجموعه امروز برای بارها و مداوم COVID محدودیت ما نمی بینیم راه ما می تواند زنده ماندن” گفت: این بیانیه نسبت به “اکلاهما کارکنان” در استقرار Facebook صفحه.

آن گفت: روز شنبه خواهد بود که آخرین روز از کسب و کار. اکلاهما را در 1030 W. ادیسون.

شناخته شده برای آن پیچک-پوشش بیرونی و سخاوتمندانه مجموعه ای از بازی های هیئت مدیره این سایت تا به حال به عنوان یک عمل میخانه تحت چندین نام پس از منع شدن اکلاهما را در سال 1986.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


اخبار

7:31 a. m. جمهوری خواهان دستور در خانه COVID-19 قبل از کنوانسیون آزمون برای شرکت کنندگان به عنوان موارد سنبله در فلوریدا

با COVID-19 موارد خونتان در فلوریدا جمهوری خواه کنوانسیون را برانگیخت خواهد شد را به یک “خانه” COVID-19 تست قبل از آنها ترک جکسون برای پرداخت توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه شیکاگو سان تایمز آموخته است.

Conventiongoers باید به توافق برسند به آزمایش می شود دو بار در خانه و زمانی که آنها به فلوریدا.

این می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — کسانی که نقل مکان اصلی کنوانسیون محل به فلوریدا از کارولینای شمالی برای فرار از بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت های مواجه است با این واقعیت است که فلوریدا COVID-19 موارد فزاینده در برخی از 10,000-یک روز….

این RNC کنوانسیون یادداشت به دست آمده توسط Sun-Times همچنین یادداشت های مقامات در حال کاهش در تعداد افرادی که می توانند حضور جکسون وقایع محدود کردن حضور متناوب نمایندگان و مهمانان.

لین شیرین است که حرکت شبیه چمچه زنی.

7:01 a. m. CPS می تواند از دست دادن $10M به خصوصی مدارس منطقه می گوید: در طرح دعوی در دادگاه در برابر بتسی DeVos بیش از coronavirus بودجه

مدارس عمومی شیکاگو اتحاد پیوست طرح دعوی در دادگاه فدرال با 12 کشورهای دیگر شهرستانها و مناطق در برابر آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos بیش از او اصرار که مدرسه دولتی منطقه سهم بیشتری از خود فدرال coronavirus امداد بودجه با مدارس خصوصی.

شکایت مراکز در اطراف بیش از 13 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مدارس در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در اواخر ماه مارس است.

این قانون خواستار متحده و مدارس برای دریافت پول بر اساس چه مقدار بودجه تایتل آنها اختصاص داده شده به خدمت به دانش آموزان کم درآمد این طرح دعوی در دادگاه می گوید. اما DeVos, شکایت استدلال است دستور بودجه توزیع شده مبتنی بر مدرسه تعداد کل دانش آموزان که منحرف کردن پول از مدارس دولتی در خدمت کودکان از خانواده های کم درآمد برای ثروتمند مدارس خصوصی.

CPS’ مراقبت در عمل سهم است $205 میلیون دلار 569.5 میلیون دلار اختصاص داده شده برای Illinois. مقامات تخمین می زنند CPS خواهد از دست دادن حدود 10 میلیون اگر DeVos’ توزیع دستورالعمل ایستاده است.

جزئیات نادر عیسی داستان کامل در اینجا.

6:35 صبح Lightfoot جلوتر مقررات میله, رستوران ها, ورزشگاه پس از COVID-19 سنبله در میان افراد جوان

شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه محکم مقررات در شیکاگو, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و خدمات شخصی برای جلوگیری از افزایش coronavirus در میان افراد جوان از تبدیل به خطرناک افزایش است.

موثر در 12:01 صبح جمعه:

  • میله میخانه کارخانه های لبنی و سایر موسسات بدون خرده فروشی مواد غذایی مجوز که در خدمت الکل در محل مصرف ممنوع خواهد شد از خدمت مشتریان خود را در داخل خانه.
  • رستوران خواهد بود و مجاز به ادامه خدمت به الکل تا زمانی که آنها صرفا اجرای شهرستان مقررات.
  • حداکثر اندازه حزب و جدول اشغال در رستوران ها, میله, میخانه و کارخانه های لبنی کاهش خواهد یافت و از 10 نفر به شش.
  • داخل کلاس های تناسب اندام را محدود به حداکثر 10 نفر است.
  • فیشال, عینک و دیگر خدمات شخصی نیاز به حذف پوشش صورت دیگر خواهد شد مجاز است.
  • مسکونی املاک مدیران خواسته می شود به منظور محدود کردن ورود مهمان به پنج به ازای هر واحد به داخل سالن جلوگیری از تجمعات و احزاب است.

هفته گذشته Lightfoot هشدار داد عقبگرد مگر اینکه افراد جوان که حساب برای 30 درصد از جدید COVID موارد در این شهرستان دریافت پیام.

خواندن گزارش کامل از Fran Spielman اینجا.


موارد جدید

  • ایلینوی دیدم 1,173 جدید COVID-19 عفونت در دوشنبه, روز پنجم در هفته گذشته است که مقامات بهداشت عمومی گزارش شده بیش از 1 ، 000 مورد جدید. با وجود چشم انداز مثبت در عفونت های دولت تلفات از COVID-19 باقی مانده است نسبتا کم با تنها شش جدید مرگ و میر گزارش دومین روز متوالی با این تعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net