5G اعتیاد به مواد مخدره ماشین در نوسان کامل است و به درستی چنین است. شبکه های سیستم عامل و نوآوران در حال حاضر jostling موقعیت به عنوان فرکانس جدید شروع به رول کردن. در حالی که تغییر 5G وعده را در حالی که به تاثیر زمانی که آن می رسد و آن را اساسی خواهد بود.

پیش از تغییر لرزه ای ما نیاز به شناسایی زود هنگام تاثیر بخش است. بازی است که در جلوی صف و تغییر در اینجا سریع خواهد آمد. تلفن همراه را توسعه از سرگرمی دیدن برای سرگرمی انجام می دهند; آن را نمی خواهد در مورد تماشای بازی تاج و تخت آن خواهید بود در مورد به طور فعال درگیر شدن در یک تجربه جدید است.

وجود دارد 3.2 میلیارد فعال کاربران گوشی های هوشمند و با توجه به Techjury یک متناوب 21 درصد از آندروید و 25 درصد از برنامه های iOS, دانلود بازی های حسابداری برای 43 درصد از تمام گوشی های هوشمند استفاده کنید.

بازی بینش متخصص Newzoo می گوید: 46 درصد از تمام بازی در حال حاضر اتفاق می افتد در یک دستگاه تلفن همراه است که تا یک 9.7% در سال در سال. شکاف بین گاه به گاه و اختصاصی پارسه رانده شده دسترسی به قدرت پردازش و اتصال ساخت در عمق بازی صفحه اصلی فعالیت ها و بازی های موبایل بازی گاه به گاه.

اما 5G بازنویسی قوانین از آنچه ممکن است برای تجربه بازی های موبایل. 5G ارائه می دهد پهنای باند است که می تواند انتقال داده ها در 100 برابر سرعت فعلی شبکه های 4G و آن را با فوق العاده کم میلی ثانیه تاخیر. هر دو از این تغییرات باز امکان کنترل از راه دور پردازش بازی و یا لبه محاسبات که در آن ابر سرور انجام کار سخت و تجربه های بازی در حال جریان را به یک دستگاه تلفن همراه به عنوان یک فیلم را با Netflix بکشد.

این به این معنی مخاطب است تجربه بازی دیگر نمی خواهد خود را محدود دستگاه قدرت پردازش و همهجانبه 4K تجربه در دسترس خواهد بود با کمی تاثیر بر عمر باتری است. در راه همان است که در 90s و 00s کنسول گیر افتاد-با ماشین های بازی و پس از آن کاملا محروم و آنها edge, محاسبات بازی را به سرعت مسابقه بالا پایان کنسول تجارب و سپس شروع به جلو و جلوتر.

این تغییر به جریان قدرت پردازش را برای همه تولید خواهد شد دو کلید تغییرات ما نیاز به پیش بینی در حال حاضر.

دنبال پول جدید

اولین تغییر اقتصادی است. این جریان جدید از داده ها باز خواهد شد تا مدل کسب و کار جدید ، با حداکثر سرعت دویدن شبکه در ایالات متحده در حال حاضر به امضا قرارداد با راه اندازی دریچه برای ارائه به کاربران آندروید رایگان دسترسی به ابر پلت فرم بازی. تن به تن در جایی بین ناشر بازی پلت فرم بخار و Netflix بکشد اما با پلت فرم اجتماعی عناصر تخم وعده فورا در دسترس بناست بازی و از راه دور خود را برای پردازش به معنی وجود دارد هیچ برنامه دانلود بدون ورود به سیستم در هیچ نصب یا راه اندازی, فقط, فوری, همیشه در بازی.

هوشمند لوله

با پول جریان از طریق به سیستم عامل است که باید بازی ها را مردم می خواهند از شبکه های در حال رفتن به می خواهم برای رسیدن به انحصار با ارزش ارائه دهندگان و یا حتی نگاه به دست آوردن آنها. شبکه می خواهید برای جلوگیری از تبدیل شدن به ‘dumb لوله’ ارائه دهندگان به سادگی اجازه دادن به جریان داده ها را از طریق آنها.

آن همچنین به رسمیت شناختن آن است که که داده خواهد شد جریان از هر دو روش. 5G پرت کردن توانایی درک رفتارهای کاربران با جزئیات بیشتر و در یک مقیاس بزرگتر از همیشه قبل از. این رفتاری داده خواهد شد بسیار ارزشمند است و هر کس در گروه شاهد عرضه آن قادر خواهد بود به نام خود قیمت. برای کاربران, اقتصاد نیز تغییر خواهد کرد. ما در حال حاضر دیده می شود درآمد بازی مدل تغییر از طریق معرفی از غارت جعبه. بیشتر بازی و عمیق تر بازی را معنی بیشتر ادغام در دنیای واقعی و در بازی اقتصاد.

کاربران قادر خواهد بود به صورت دیجیتالی کسب و همچنین دیجیتالی صرف پرتاب جدید و امکانات حرفه ای فقط به عنوان Instagram و یوتیوب ایجاد اثرگذارندهها. چه به صورت خاص این است که همه ذینفعان در بازی استفاده خواهد شد 5G به عنوان یک فرصت برای تجدید نظر در مدل ها و به دست گرفتن کنترل بیشتر. عمیق جدید high-res دوم تغییر اساسی 5G به ارمغان می آورد این است که آن را نمی خواهد فقط بازی ما می دانیم که سریع تر آن را تغییر ماهیت بازی.

5G پهنای باند و سرعت باز می شود تا امکان صاف و پاسخگو واقعیت افزوده تجارب است. گوگل اخیر معرفی Live View واقعیت افزوده جهت نقشه ها بر روی گوشی های هوشمند است که فقط شروع است. اپل و مایکروسافت در حال آماده سازی خود توده-بازار AR سخت افزار را در گوشی های هوشمند و میلیاردها دلار از VC پول پشتوانه صدها نفر از دیگر رقبای بالقوه.

آنچه مسلم است این است که این تغییر ماهیت آنچه در آن است به بازی به عنوان واقعی و دنیای مجازی ادغام. تجربه بازی خواهد شد توسط خود immersivity’ – سحر و جادو ترکیبی از غنای بصری, پاسخ, داستان درگیر کننده و ادغام اجتماعی یا واقعیت فیزیکی. همانطور که با تمام رسانه های جدید کانال های که ظهور IP خواهد بود که کاتالیزور به درایو کاربر مقیاس.

آن دسته از ناشران که تاسیس IP مانند آب نبات له یا گیاهان در مقابل زامبی ها قادر خواهد بود به سرعت حرکت می کند اما انتظار می رود بازی ناشران شبکه و سیستم عامل برای رسیدن به دیگر تاسیس IP خارج از بازی به آنها را به یک لبه به عنوان Niantic اتحاد با آن آر هری پاتر بازی بر اساس گوگل به موتور.

بازی و فراتر از آن

این که آیا شما در وسط بر روی لبه و یا کاملا خارج از, بازی, بخش, تمام این مسائل مهم به شما. چرا ؟ زیرا که در آن بازی منجر بقیه از صنعت را به دنبال خواهد داشت. اختلال و نوآوری ما در مورد برای دیدن در بازی های موبایل نمی اقامت در بخش که آن را موج دار کردن ضربه همه. کاربر جدید کسب درآمد مدل های جدید سرگرمی عادات است که به مغز و چشم و دور از تاسیس رسانه ای و تبلیغاتی جدید فرصت خواهد همه تغییر رابطه بین برند و مخاطبان در هر کجا که شما از.

آیا فقط عشق, بازیکن, عشق بازی جدید.

پسر Wieynk جهانی مدیر عامل شرکت AnalogFolk

// در این مقاله برجسته

AnalogFolk

تاسیس در سال 2008 AnalogFolk مستقل دیجیتال سازمان خلاق. ما ایجاد ارتباط با نام تجاری تجربه است که کمک به مردم برای رسیدن به جاه طلبی های خود را. با دفاتر در لندن و سیدنی و نیویورک Portlan…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im