روندهای مو 2020: سه راه برای قرار دادن یک پین در آن

Barrettes, سنجاق سر و تاب بابی پین بر روی روند برای سال 2020 است. نادیا Albano برخی از راهنمایی در مورد چگونه به آنها را می پوشند.

Barrettes, سنجاق سر و تاب سنجاق, ستاره فیلم سکسی, مو روند برای سال 2020 است.

از باند فرودگاه و قرمز فرش روزمره به سبک خیابانی; barrettes, سنجاق سر و تاب سنجاق به نظر می رسید برای به دست آوردن محبوبیت در فصل گذشته و آن را ایمن می گویند که آنها در اینجا برای پوشیدن طریق 2020.

در اینجا سه راه برای پوشیدن و لذت بردن از این عزیزان:

بالا سبک دشنه

این دشنه کریستال سنجاق توسط ونکوور طراح جواهرات السا Corsi هستند لوازم جانبی کامل برای بالا بردن هر مدل مو و ایجاد یک بیانیه. بیش از اندازه خود را طول می افزاید: مقدار کامل از درخشش به نرمی tousled امواج. من پیشنهاد می کنم با قرار دادن این پین در یک زاویه کمی و بیشتر به عقب و پشت گوش برای یک نگاه مد بالا. آنها در مجموعه ای از دو و در دسترس هستند در Jeweliette جواهرات و اشیای قیمتی در ونکوور. (PS: آنها را با لوازم جانبی ایده آل برای ساقدوش عروس.)

لباس عروس به سبک خوش طعم

اضافه کردن یک خوشه از این خوش طعم سنجاق یک updo به من دهید در این عکس. من می خواهم یک ظاهر طراحی شده آنها را در خوشه 3 یا 5 آمپر تا یک کم براق chignon مستی و موثر برداشت. کمی سرگرم کننده با مخلوط کردن و مطابق با سبک های مختلف; ترفند این است به چوب به رنگ های مشابه, طول و embellishments. این عزیزم پین کوچک در دسترس هستند در آخرین حرکت شبیه چمچه زنی.

سبک خیابان مروارید

برای پوشیدن روزمره گاه به گاه سعی کنید این نقره مروارید و تاب سنجاق خیابان خود را ، من دوست دارم مقابل از مروارید در برابر تیره مو. سعی کنید صاف اتو موی فوق العاده مستقیم با مرکز بخش و پس از آن پین هر دو طرف با 3-5 خوشه از سنجاق سر برای متقارن به پایان برسد. به پمپ بافت سعی چین دار یا پیچش یا حلقه زنی مو و سپس با قلم مو آن را به ایجاد یک بازی سرد و کرکی ’70s/’80s, پرنیان. این پین در دسترس هستند در Chickadee بوتیک.

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر