نیمی از کانادایی ها نگران coronavirus آلوده کردن دوستان و خانواده: نظرسنجی

اهالی بریتیش کلمبیا هنوز هم باید درجه بالایی از اعتماد به نفس در دولت استانی با توجه به آنگوس رید نظرسنجی با 62 درصد گفت: آنها از تصویب آن در پاسخ به شیوع بیماری است.

BC برتر جان هرگن پیوست وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر بانی هنری در حالی که پرداختن رسانه ها در ونکوور روز جمعه 6 مارس سال 2020 در استان برنامه ریزی برای مبارزه با Covid-19 virus تهدید. Jason Payne / PNG

بیش از نیمی از کانادایی ها در حال حاضر نگران که آیا دوستان و خانواده خود را با آلوده coronavirus.

این آنگوس رید موسسه نظرسنجی نشان می دهد که 53 درصد از کانادایی ها مورد بررسی گفت: آنها نگران هستند در مورد دوستان خود و یا خانواده تبدیل شدن به بیمار یک جهش قابل توجهی پس از آخرین نظرسنجی در موضوع در ماه فوریه زمانی که تنها 39 درصد گفت: همان.

آخرین نظرسنجی همچنین نشان می دهد که در حالی که 52 درصد نگران مردم در جامعه خود 40 درصد نگران در مورد پایین آمدن با بیماری خود 10 درصد پرش از ماه گذشته نظرسنجی.

تعداد کاناداییهایی که در حال حاضر این ویروس و بیماری های آن, علل – COVID-19 – به عنوان یک واقعی و تهدید جدی نیز مشخصی به طور قابل توجهی بیش از ماه گذشته.

نظرسنجی انجام شده از مارس 5 تا 6 مارس متوجه شد که 42 درصد از کانادایی ها در حال حاضر می گویند این نسبت به کمتر از یک سوم در ماه فوریه است.

کسانی که 55 سال سن و بیش از این نگران هستند شخصا پیمانکاری coronavirus با توجه به نظرسنجی در حالی که جوان کانادایی ها احساس نمی کنند در معرض تهدید است. این نظرسنجی می گوید نگرانی کمترین در آلبرتا و بالاترین در انتاریو که در آن بیشترین تعداد از موارد ثبت شده است.

سایر یافته ها شامل این سه در ده کانادایی می گویند که آنها نمی خواهد حضور در یک کنسرت و یا رویداد ورزشی در حال حاضر و یا حتی رفتن به فرودگاه.

آنگوس رید می گوید: با وجود افزایش نگرانی کاناداییها به نظر می رسد نسبتا با اعتماد به نفس در پاسخ از دولت است.

نیمی می گویند ترودو دولت انجام داده است یک کار خوب (49 درصد) از دست زدن به بحران در حالی که در سال قبل از میلاد که در آن برای اولین بار مرگ از COVID-19 اتفاق افتاده است 62 درصد می گویند B. C. دولت یک کار خوب انجام داده.

بیش از نیمی از کانادایی ها (53 درصد) گفت: آنها فکر می کنم توکیو المپیک باید در انتظار قرار داده تا وقوع را تصویب کرده است.

وقتی که می آید به اقتصاد این نظرسنجی نشان می دهد که بسیاری از کانادایی ها (66 درصد) نگران مالی خرید اینترنتی در حالی که 44 درصد مربوط می شود آن را ممکن است تاثیر خود را در وضعیت مالی شخصی.

دولت توصیه می کنند که هر کس اجتناب از تمام کشتی های کروز و کسانی که در رده پرخطر برای مثال سالمندان و یا افرادی که با شرایط بهداشتی اساسی جلوگیری از رفت و آمد است. هنوز این نظرسنجی نشان می دهد که کانادایی ها تمایلی به انصراف از سفر خود را.

هفتاد و دو درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که برو در سفر خود را, اما احتیاط اضافی. کانادایی ها در سن 18 تا 34 ساله به احتمال زیاد به می گویند که آنها نمی انصراف از سفر در حالی که زنان با احتمال بیشتری به لغو سفر بیش از مردان است.

بررسی از 1,512 کانادا بزرگسالان حمل یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.5 درصد امتیاز 19 بار از 20.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de