اتحاد coronavirus جداسازی ثابت آن زمان به خندق زمین ؟

با کسب و کار در سراسر جهان راکد با توجه به کروناویروس و انگلستان محدود به خانه های خود را تنها با فن آوری برای دیدن آنها را از طریق آنچه که تاثیر این حال در این سازمان تبادل روند ؟ این یکی از بسیاری از سوالات مربوط مطرح شده به بازاریابان در درام های جاری انتقال دیجیتال جشنواره است.

“تفاوت بین برقراری ارتباط دیجیتالی و یا در فرد پرسید:” جولی کوهن رئیس exec از سراسر برکه یک سازمان خلاق و متخصص در فیلم است که به تبادل فرایند چند سال به عقب.

با تماس انسان در حال حاضر بدون رفتن او سوال چیست, ارزش واقعی بودن در فرد ؟ “دلیل ما متوقف تبادل نظر در وهله اول به دلیل آن است که بیشتر در مورد روابط است. ما باور نمی کنیم که تبادل مراحل – چه در شخص و یا از طریق پاتوق – است که در واقع موثر است.”

در نظر او در حالی که هیچ چیز جایگزین در فرد و مکالمه او فکر نمی کند که لازم است به طور واقعی زمین فرآیند انتخاب از هم جدا مختلف ایده های خلاق و یا برای ارائه در فرد است. “ما به حال هر گونه مشکلات برخورد بدون که” او ادعا کرد: “چون ما هنوز به صحبت کردن با مشتریان خود در مورد گرفتن کار جدید.”

برای Bridey-Rae Spotter, مدیر عامل و موسس در فرقه LDN, نیاز به کار از خانه تا به حال تاثیر داده شده در این سازمان کار کرده است از راه دور برای بسیاری از سال در حال حاضر.

“تکنولوژی اجازه داده است ما را به نزدیک شدن به زمین در راه های مختلف” او اعتراف کرد. “به این معنی است که ما یک تیم بین المللی می تواند همکاری بیشتر یکپارچه با داخلی ما ابزار. اما همچنین ما دیده ایم ما خلاق و استراتژی تیم قادر به معاون کشیش بخش شبکه های بین المللی خارجی و همکاران به اطلاع نظر ما بیشتر به سرعت.”

او با اشاره به قطعه کار فرقه LDN را برای باربری که این تیم تبدیل به اطراف در 10 روز:

“در عرض چهار روز ما تا به حال 25 کارشناسان مختلف در آن کار است. بنابراین ما با بهره مندی از یک محلی و مربوط به مدرسه فکر می کردم که ما می توانیم بخوانيد. که ما را قادر به فکر می کنم در تمام اوقات هنگامی که ما به دنبال در مختصر وجود منابع نامحدود است که ما می توانید شیر وجود دارد چرا که از ابزار است که ما با استفاده از.”

در مورد اینکه آیا یک راه وجود دارد به تکرار شیمی اگر قصد دارید صرفا دیجیتال کوهن گفت: “برای اولین بار ما را امتحان کنید.”

او دقیق چگونه به عنوان یک صنعت ما در حال حرکت به یک زمان هنگامی که ما همه به دنبال به لحاظ اجتماعی فاصله:

“ما در حال رفتن به می خواهید اتصال. تیم ما در حال حرکت است به مجازی شیمی چیز های ناهار – تلاش برای آن را به عنوان تعاملی به عنوان امکان پذیر است. من فکر نمی کنم شما همیشه می توانید به طور کامل آن را تکرار اما ما یک جدید عادی است و ما باید یک راه جدید برای اتصال. ما باید سعی کنید و این چیزی نیست که منحصر به فرد به یک سازمان/ارتباط با مشتری. مصرف کنندگان در حال حاضر در انتظار این نام تجاری را امتحان کنید و این طبیعی است.”

به عنوان صنعت سازگار به این ‘طبیعی’ و درس های آن را به جلو از این زمان Spotter استدلال کرد که او باور ندارد, آن را خوب است برای مشتریان و یا سازمان به انجام تبادل در وهله اول.

“همه زمین فرآیند است و اصطکاک آن را دشوار و آن را زباله های زمان. تاپیک تنبلی درگیر” او اعلام کرد.

“دلیل این است که شما حرکت می کند یک پروژه به جلو با گرفتن آژانس به کار خود ته خاموش برای سه هفته که پس از آن آمد و در حال حاضر چیزی. سپس شما می توانید تمام دوستان خود را با هم امتحان کنید و بهترین را انتخاب کنید و هیچ کس از کار اخراج می شود برای چیدن یک اشتباه است. بنابراین من فکر می کنم که امیدوارم در حال حاضر ما با استفاده از آن زمان به معاون کشیش بخش و با هم کار کنند به یکدیگر اعتماد و سرمایه گذاری در هر یک از دیگر به طوری که ما می توانیم کار بزرگ خیلی زودتر و خیلی بهتر برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im