دارای توله’ جان لستر ضربه زدن به سقف ؟ او به شما اجازه می دانم که پس از 13 مستقیم 30-شروع فصل

مسا, Ariz. — جان لستر می داند که یک چیز یا دو مورد هدف قرار دادن ضرب المثلی سقف.

36 سال کهنه 14 major-لیگ فصل و برنده 190 بازی در میان بازیکنان فعال, فقط جاستین Verlander (225) و زاک Greinke (205) بیشتر — نیاز نیست هر کس دیگری به او بگویید که او از گاز در پایان خط — که او رفته است تا آنجا و تا زمانی که او می تواند.

این زن و مرد وجود دارد و انجام داده است که بدون شک در مورد آن است.

نه فقط در بیس بال. آه ، هنوز رتبهدهی نشده است.

مردم وجود دارد خارج وجود دارد که معتقد هستند توله lefty — بزرگترین رایگان-عامل ورود تیم تاریخ — نمی توانید زمین لیسیدن کنه. لستر در حال آمدن است خاموش بدترین از پنج فصل با توله تلاش 2019 مبارزات انتخاباتی که در آن او نوبت (171 .2) بودند و دوران خود (4.46) و شلاق (1.497) را تكذيب و به خود 13-10 رکورد.

اما حفاری این: او نمی آماده به پرتاب در عرق حوله. نه در بازی بیس بال, ورزش او گیر با بیش از یک میزبان از دیگران است.

و نه او از فرسایش — در همه — در مورد جمع آوری طوفان شک.

“من لازم نیست دیگر مردم به من انگیزه,” او گفت:. “من می دانم که من تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی با بسیاری از زمین پرتاب می شود و من می دانم که من چیزهای نیست که آنچه در آن استفاده می شود اما من هنوز هم احساس می کنم بسیار موثر بزرگ-لیگ پارچ.

“من می دانم که من نه ace از این کارکنان بیش از حد, اما شما می دانید چه ؟ من فکر می کنم که یک چیز خوب است. من امیدوارم که شاید من انجام داده ام چیزی در اینجا به مالش Kyle Hendricks یا شاید مالش یو درویش به آنها اجازه می دهد به بیش از این نقش است.”

اما به هجوم به سقف. آیا واقعا لازم است به صرف یک دسته از کلمات rehashing Lester تجارب در ورزشی غیر از بیس بال ؟ هک هیچ. آن را فقط سرگرم کننده است.

قبل از لستر یک پارچ او یک بازیکن در زمین. در پویالاپ واشنگتن او در زمان هر دو بیس بال و فوتبال در سن 6. یک پسر با ورزشکاری که می تواند اجرای او در زمان به دومی ورزشی, رقابت فقط کمی سخت تر و نمره بسیاری از اهداف بیش از بچه به طور متوسط. او ادامه داد: در فوتبال از طریق کلاس هشتم — و در حال شلاق برای آن — اما فوتبال و بیس بال بودند هر دو بهار ورزشی در مدرسه بالا است.

نه پیچیده ترین انتخاب: Lester می تواند پرتاب یک توپ بیس بال مانند کسب و کار هیچ کس.

Goodbye, بازی زیبا.

اما او اول دبیرستان, ورزش فوتبال بود. او شده است می خواهم در حصار در مورد تلاش کردن به عنوان یک ورودی دانشجوی سال اول در تاکوما را بلارمین دبستان تا زمانی که پدر او در نهایت او را به عقب در خودرو — این چیزی بود که اتفاق می افتد.

بازی فوتبال برای اولین بار Lester برنده کارفرمایی شروع کار در سال اول تیم. او گزینه و تا به حال یک احساس طبیعی برای اجرای عبور می کند که یک جزء اصلی از بلارمین را جرم. به عنوان یک دانشجوی سال دوم او به رقابت برای نقطه شروع در varsity — تا زمانی که منفجر کردن خود حق زانو آسیب ACL.

تا زمانی فوتبال.

و در عین حال وجود بسکتبال ، آن Lester ورزش مورد علاقه و که در آن او به سقف سخت ترین.

او مصدومیت زانو بود و هزینه خود را به او دانشجوی سال دوم hoops فصل اما او قادر به زمین در بهار و شانس خیلی خوب است که بیس بال کالج بورس تحصیلی ارائه می دهد و شروع به رول در. هنوز هم او آمد و تا به حال یک فصل فوق العاده در دادگاه به عنوان یک تازه وارد. او ساخته شده همه کنفرانس به طور متوسط بیش از 16 امتیاز در هر بازی به عنوان یک بال با یک شات مناسب و معقول و هیچ تردیدی در مورد گیلاس چیدن برای layups. او همچنین AAU توپ در یک سطح منطقی بالا — و نه یک ستاره اما قطعا سختی بچه که می تواند خارج از رقابت بیشتر بازیکنان با استعداد.

“مرد که سرگرم کننده بود,” او گفت:. “من دوست داشتم که. من برای دیدار با برخی از واقعا خوب بچه ها انجام می دهند که.”

آن را — به سادگی صحبت کردن بیشتر سرگرم کننده برای او از بیس بال. اما بیس بال بود که در آن Lester نان خواهد بود کره و او به اندازه کافی هوشمند به دیدن واقعیت از همه چیز. بنابراین او نشستم و با خود hoops مربی یک هفته قبل تمرينات خود را آغاز سال ارشد و گفت: او که قرار بود برای رفتن در بیس بال.

او می خواهم خود رسیده سقف در هر ورزش دیگر.

“این سخت بود,” او گفت:. “این واقعا به من صدمه دیده است. آن سخت بود مکالمه داشته باشند. من احساس می کنم اجازه دهید [بسکتبال] تیم ،

“اما من می دانستم که من شوخی خودم. من یک شانس واقعا هر چیزی را در هر ورزشی به جز بیس بال. به طوری که زمانی که من تبدیل به یک بازیکن بیس بال, من حدس می زنم. هر چیز دیگری بود.”

و در حال حاضر در اینجا اوبا تنها یک سال از گزینه های در قرارداد خود را فراتر از سال 2020 است. توله نمی خواهد که برنده 2016 سری جهانی بدون او. آنها نمی خواهد که کل این اجرا از سعادتمند ارتباط از ابتدای سال 2015 بدون او. بیس بال-حکیم او را ترک نمی کند این سیم پیچ فانی مگر اینکه و تا زمانی که او تصمیم می گیرد آن زمان است.

“این سخت تر و سخت تر از هر سال, اما من نمی خواهم کسی به دیکته برای من وقتی که من انجام,” او گفت:. “هر آنچه اتفاق می افتد در سال آینده با این گزینه و اینجا بودن من خیلی دوست دارم به انجام این کار است. اما پس از آن در سال بعد, من نمی خواهم برای رفتن به offseason و دریافت یک تماس از آنجا که هیچ یک از 30 تیم خواهم. “آه من حدس می زنم من انجام می شود.’

“من به شما قول می دهم من برای آمار. من قصد دارم به نشانه جزئی-لیگ دعوت به امیدوارم به X-تعداد برنده. من به هم تیمی های من قبل از رفتن به من گذشته شروع, اما من نمی دانم اگر من قصد دارم برای گفتن در جهان است. این خواهید بود تا به من. من به شما تصمیم می گیرید زمانی که من می توانم این کار را نمی کنم.”

پاسخ کوتاه این است که نسخه خود را از 13 going on 30. از تمام اعداد است که به تعریف یک پتانسیل سالن از شهرت حرفه ای خود را از خط مستقیم 12 فصل با حداقل 30 شروع می شود که به معنی بیشتر به Lester. او قصد دارد تا آن را به 13 در سال 2020 است.

اگر او می تواند انجام دهید ؟ بیایید ببینید هر کسی سعی کنید به پا زدن که با نام تجاری از اعتماد به محدود کردن.

“من مانند هم تیمی های من به می دانم که هر پنج روز, من قصد دارم برای آنها وجود داشته باشد,” او گفت:. “این چیزی است که من به خودم افتخار بر چیزی است که من کار نسبت به. من می خواهم هر کس در توله سازمان و به خصوص هر کس در این زمینه به می دانم که زمانی که نوبت به من می آید, من قصد دارم به در حال اجرا وجود دارد و آن دادن همه چیز من است.”

لستر نیز به طور متوسط حداقل شش نوبت در شروع چیزی که او موفق به انجام این کار در سال 2019 و پیدا کردن راه خود را به هشتمین زمین باز یافته . . . یک بار ؟ سخت به این باور, اما او نمی رفته گذشته هفت نوبت در هر شروع از سال 2017 فصل است.

او ارائه می دهد یک زن و شوهر از دلایل که چرا او فقط ممکن است قادر به انجام همه از بالا. یکی offseason کار او بر روی بازوی خود را و ران و پشت با یک آتلانتا مربی او را استخدام برای اولین بار. بارها و بارها در طول فصل بهار, آموزش Lester صحبت از بودن در یک جای خوب جسمی به عنوان یک نتیجه.

تصویر بزرگتر: او را انجام داده nibbling و در حالت حمله. حداقل کسانی که نیت خود را.

هر چند خود fastball پایین است سه یا چهار کنه از جایی که آن را در طول خود Cy جوان دونده تا فصل 2016 لستر هنوز هم معتقد است که او می تواند دست راست batters اگر او به زندگی حرفه ای طولانی قدرت تبادل داخل. حتی در فصل گذشته او تولید بالا نوسان نرخ چهار seamers و برش در — و بسیاری از کسانی که زمین خاموش شد صفحه. با خود حساب او فقط نمی پرتاب به اندازه کافی از آنها.

“سال گذشته من شروع رژيم خیلی,” او گفت:. “Backdoor برش: توپ. وزنه: توپ. Changeup: اعتصاب. من پشت در تعداد و اجازه دادن به آنها را قرار داده و از مناظر خود را بر من. من با اجازه دادن به آنها را به نفع خود قبل از بازی حتی آغاز شده است.”

دیگر نه.

با سلام در مورد 2016 و تیم توله ضرب و شتم در مسابقات جهانی است. شما به یاد داشته باشید سرخپوستان نمی کنید ؟

“آره ما [expletive] متنفر جان لستر” گفت: Jason kipnis می سابق سرخپوستان دوم baseman, پس از پیوستن به توله این بهار. “من شوخی — نوع — اما او تا به حال ما نهایت احترام. ما می دانستیم که چه نوع از بولداگ رقیب او بود. ما می دانستیم که او تن به تن ما تا به حال واقعا تمرکز بر تلاش برای خراش اجرا می شود در سراسر هر راه ما می تواند.”

پس از به اشتراک گذاری یک محل باشگاه وانجمن با لستر برای یک زن و شوهر از هفته kipnis می توصیف تعاملات خود را در این راه: “من صبح grunts از او.”

کریس برایانت بود که یک توله تازه کار در سال 2015, سال Lester آمد روی می تواند مربوط.

World Series - Chicago Cubs v Cleveland Indians - Game Seven
لستر در بازی 7 برابر سرخپوستان.
عکس توسط عزرا شاو/گتی ایماژ

“وقتی که من اولین بار اینجا گفتم این پسر خیلی چیست” برایانت گفت. “او فقط به این معنی-لیوان شما در همه زمان ها. اما همانطور که من به او را می دانم, من متوجه شدم که چگونه باور نکردنی این مرد است در همه چیز را که او می کند.

“او ارائه شده بسیار برای این سازمان و تیم و مردم می خواهم بگویم او در رکود? من با دیدن این مرد هر روز. فقط به دلیل آن می تواند خود را در سال گذشته او را مانند ” من خوب هستم.’ گفت: ‘من قصد دارم به این the best damn سال من تا به حال در اینجا.’ من هرگز شرط در برابر جان لستر.”

سال اول مدیر David Ross بود که Lester شخصی شکارچی با Red Sox و توله به ساده راهپیمایی سفارشات به باتری mate در آغاز بهار آموزش: اعمال خود را از مشاوره و دانش و تجربه در این گروه است. انجام دهد و آن را به اندازه کافی خواهد بود.

“من فکر می کنم من او را درمان چگونه من درمان من” راس گفت. “به عنوان کسی که از طریق رفته است که تجربه گرفتن به عقب پایان کار خود را و دانستن چه نوع از چیزهایی که رفتن را از طریق سر خود را, من می دانم که روایت شما می توانید ایجاد کنید. گرفتار نیست در آن. اگر این است که در سال گذشته خود را و یا اگر شما بیش از آن را ندارد آن را برای اعطا. امکان استفاده از آن است.”

در بدترین روز درویش به ارمغان می آورد خالص تر استعداد به تپه از لستر به حال خود apex. با وجود که توله’ بهترین پارچ توجه لستر با یک بیت از تعجب.

“من هنوز هم می توانید برش. من هنوز هم می توانید ببینید وزنه. او هنوز هم به اندازه کافی خوب” درویش گفت. “اما بهترین چیز این است که او [رقابت]. او فقط ویژه برای من است. او بسیار خاص است.”

بدون شک وجود دارد در محل باشگاه وانجمن وقتی که می آید به Lester که 74-41 با 3.54 دوران به عنوان یک توله است و تماس گرفته شده آن را تا درجه یک در حذفی زمان.

“آنچه جان به ارمغان می آورد حضور حکیم است و به علاوه برای این گروه” برای اولین بار baseman آنتونی ریزو گفت. “او بر روی تپه فقط متفاوت است. من اهمیتی نمی دهند اگر او را پمپاژ 95 [mph] مانند زمانی که او جوان بود و یا او پرتاب 84 — هنگامی که او بر روی تپه آن متفاوت است.”

و شما می دانید که هیچ فشار بزرگ fella.

“من قصد دارم به قلم او در مدت 30-به علاوه شروع می شود و در هر نقطه از بالا 2.00 عصر به بالا-3.00 دوران” ریزو گفت. “و ما به او برنده زیرا او برخی از به یاد ماندنی [مسائل] در جریان است.”

نقاط عطف زندگی حرفه ای? سالن از شهرت ؟ چیزهای که نیست در Lester سر راست در حال حاضر.

حفاری این بیش از حد: در یک ضربان قلب, لستر, ثبت نام برای هر بیت از او توله اجرا اگر او می تواند آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. خود را تا حدودی ناامید کننده اولین بازی فصل در سال 2015 زمانی که او احساس او می خواهم خودش را بیش از حد سخت در بهار و هرگز کاملا بهبود یافتند. این کتاب داستان 2016 فصل است. کند ظریف پس از کاهش — که ضمنا شامل 18 پیروزی با حداکثر Scherzer برای بسیاری در لیگ ملی در سال 2018 است. همه آن را.

“جهنم بله — 100 درصد” لستر گفت. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. شیکاگو بزرگ شده است. آن را تسکین برای من فقط در یک سطح شخصی است که ما برنده سری جهانی دوم در سال است. اگر ما در حال وارد شدن به سال و 6 و نمی توانیم آن را به دست آورد, آن را مانند, ‘لعنت این چیزی است که من به اینجا آمدند به انجام است.’ در حال حاضر ما به دنبال شماره 2. ما فقط کمی کوتاه چند سال گذشته است.”

برای اولین بار پس او می تواند به یاد داشته باشید Lester تماشا نیست خیلی از بازی های حذفی در فصل گذشته. او به خانه رفت به مزرعه اش در گرجستان و طبقه بندی کردن. او در زمان بچه های خود را شکار. او صید در این جفت ارز از دریاچه ها در نزدیکی اموال خود را.

شاید او را پیچ در پیچ پایین. یا شاید او فقط شارژ.

“من شک قبل از,” او گفت:. “من هرگز قرار بود بازی 1 استارت از هر چیزی و یا باز بعد استارت. من قرار بود یک جامد 3 یا 4 در لیگ های بزرگ و حرفه ای مناسب و معقول. من اهمیتی نمی دهند اگر کسی شک من. ساخت آن 30-32 شروع می شود که تمام انگیزه من نیاز دارند.”

لستر قرار می دهد در طول سال 2020 بهار آموزش.
جان Antonoff برای Chicago Sun-Times

لستر دارای سه سری جهانی حلقه صفر Cy جوان جوایز و صفر 20-برنده فصل است. می خواهید به حدس زدن چقدر او مراقبت در مورد آن دسته از کاستی ؟ پاسخ می آید با یک zinger در هزینه MLB کمیسر راب مانفرد که klutzy به حداقل رساندن جهان سری تروفی ماه گذشته در حالی که اقدام به عنوان یک مدافع برای فریب دادن Astros را در بیس بال و رسوایی بود.

پاسخ برای کسانی که به ثمر رساند در خانه است که لستر مراقبت صفر در مورد شکاف است که به نظر نمی رسد در کمربند خود را.

“من تمام زندگی مردم به من گفت که من یک No. 1, من یک آس,” او گفت:. “من فقط آن گرفته شده به عنوان ‘من قصد دارم به شما اثبات اشتباه رفتن به شما اثبات اشتباه راه و من در مورد آن بروید.’ من اصلا Verlander مسائل اما من دارم میرم بیرون-رقابت مردم است. من به خودم افتخار بیشتر در آن از هر چیز.

“آره این امر شده ایم به خوبی به یکی از کسانی که [Cy Youngs] و قرار دادن آن بر روی گوشته. اما من مطمئن هستم که شما می توانید بپرسید از بچه ها که باید آنها را, اما نمی, برنده سری جهانی — آنها می خواهم تجارت من آنها را در یک ضربان قلب. من نمی تجارت یکی از آن قطعات فلزی’ من برای یک جوان ماه یا 20 برنده هر روز است.”

بنابراین او آماده است. او grunts. او خودش همه lathered برای دیگری رفتن دور. به زودی به زودی — ish? — آن خواهید بود. منتقدان خود را بعد.

“وقتی که من انجام شده و من به نظاره نشست؟” “من به عقب نگاه در آنچه که من انجام شده در این بازی است. پس شاید من می گویند, ‘پیچ شما بچه ها. من فکر می کنم من همه حق را برای خودم.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im