حازل کرست مرد به اتهام DUI در کشنده دن Ryan سقوط

یک حومه جنوبی بوده است و به اتهام DUI در ارتباط با یکی از چندین تصادفات منجر به مرگ است که تعطیل دن Ryan بزرگراه برای چند ساعت در طول روز جمعه صبح رفت و آمد است.

Daryl L. گرت, 47, رانندگی قرمز شورلت کامارو حدود 3:53 صبح در southbound I-94 که او به عقب به پایان رسید سیاه و سفید فورد کراون ویکتوریا در نزدیکی 73 خیابان با توجه به بیانیه ای از دولت آمریکا با پلیس است.

فورد شد فرا گرفته در شعله های آتش پس از سقوط و راننده آن بود در صحنه مرده, دولت, پلیس گفت:. کوک کانتی دفتر معاینات پزشکی منتشر شد راننده هویت است.

گرت زندگی می کند که در حازل کرست گرفته شده بود به یک بیمارستان با آسیب های که نمی شد تصور می تواند تهدید کننده زندگی به گفته پلیس ایالتی. او دستگیر شد شنبه و به اتهام جنایت تعداد از تشدید DUI باعث مرگ شده است.

برج دیده بانی است با قرار وثیقه تعیین شد در $50,000 و او همچنان در بازداشت در palm bae بیمارستان در طبخ زندان شهرستان, دولت, پلیس گفت:.

وی قرار است در دادگاه روز سه شنبه با توجه به طبخ دادگاه پرونده.

آتشین خراب شد یکی از چهار تصادف صبح روز جمعه به طور کامل خاموش عازم جنوب دن رایان جنوب 71 خیابان تا حدود ساعت 10 صبح یک نفر دیگر کشته شد و چندین نفر دیگر مجروح در تصادفات است.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im