در شرق آفریقا, فرهنگ, ماسایی رزمندگان به طور سنتی بپرسید در پیام “و چگونه کودکان؟” متاسفانه شیکاگو نمی دهد سنتی ماسایی پاسخ “همه بچه ها خوب است.”

یازده نفر بودند که در میان 26 نفر به ضرب گلوله در آخر هفته گذشته همان زمان که در شیکاگو بود جشن NBA All-Star Game. این کشنده نتایج تاریخی نابرابری نیاز به سرمایه گذاری بی سابقه ای برای تبدیل کودکان ما را رفاه.

به عنوان کریستینا Pacione Zayas از Erikson موسسه اشاره 60 درصد از شیکاگو کودکان سنین 0-5 زندگی در محله ای که در آن بیش از سه قتل رخ داده است در سال 2018 است. این استرس سمی می شود “زیر پوست” و تاثیر می گذارد کودکان و بزرگسالان, بهداشت و سلامتی در فاجعه در راه است.

ارسال نامه به: letters@suntimes.com. لطفا خود را در محله یا شهر و شماره تلفن برای تایید اهداف.

تحقیقات من با نزدیک به 100 سیاه زندگی در شیکاگو محله با سطوح بالایی از خشونت را نشان می دهد تلفات. این مادران با تجربه ثابت اضطراب خود را در مورد ایمنی کودکان در نتیجه سردرد stomachaches, کمر درد, ریزش مو, حملات هراس و بی خوابی و از دست دادن میل جنسی ،

در یک فیلم مستند من شرکت-تولید شده با لیزا ساقی – “آنچه را پشت سر گذاشت؟” – یک مادر که از دست یک فرزند به خشونت اسلحه گزارش ماندن در رختخواب برای سال ها به دلیل افسردگی است. مادر دیگری که به همان سرنوشت دچار گفت: او از دست رفته توانایی را به طعم و مزه مواد غذایی به دلیل به اشتراک گذاری وعده های غذایی با پسر او در خاص خود را مطابق با زمان. مادران مقابله با این فجایع توصیف اهمیت خانواده و ایمان به تحمل این فلج چالش است.

وجود دارد جرقه ای از امید در افق. بنیاد مک آرتور 100 & تغییر یک رقابت برای یک واحد 100 میلیون دلار کمک مالی برای حل بحرانی اجتماعی به چالش بکشد. شهردار لری Lightfoot سرمایه گذاری $750 میلیون نفر در جنوب و غرب محله. سازمان های کوچکتر هستند marshaling منابع به درمان جوامع و جلوگیری از ضربه.

ما باید مختصات این پاسخ بنابراین ما می توانیم سنتی ماسایی پاسخ “همه بچه ها خوب است.”

دکتر روبی Mendenhall, دستیار دین
کارل Illinois College of Medicine, University of Illinois at Urbana-Champaign

حس مشترک, نه آموزش

استاد لیونل Kimble نشان می دهد عدم آموزش برای واگذاری در طول ماه تاریخ سیاه که باعث اختلال در Sutherland مدرسه. هر چند تربیت معلم ممکن است کمک به می بینم که ریشه و علت این که فقدان حس مشترک در بخشی از معلمان است.

ادوارد هزینه بازنشسته اصل اورلند پارک

CPS شکست خورده است در لینکلن پارک

پس از حذف از بالا مدیران از لینکلن پارک دبیرستان کمتر از یک ماه پیش CPS قرار داده شده است به طور موقت مدیران مسئول و امنیتی اضافه شده کارکنان.

در فوریه. 5 دو روز پس از دو مدیران جدید وارد شدند پدر و مادر دریافت نامه اطلاع رسانی ما که یکی از آنها “تصمیم به ترک پس از تعیین او بود و نه مناسب است.” کمتر از 24 ساعت بعد از ظاهر این مدیر جسمی آزار دانش آموز.

دو هفته بعد در فوریه. 20, پدر و مادر یکی دیگر از دریافت ایمیل اطلاع رسانی ما که یک عضو هیات “به طور موقت اختصاص داده شده به مدرسه” حذف شده بود پس از درگیری با یک دانش آموز.

چگونه می توانید CPS تلاش برای حل مشکلات مدرسه رو با قرار دادن در محل دو کارکنان موقت که در عرض چند روز حمله فیزیکی دانش آموزان ما, ما بچه ها ؟ که در آن غربالگری و آموزش ؟

به عنوان پدر و مادر ما به طور طبیعی نگرانی در مورد فرزندان ما— این بار ما بچه ها. نگرانی ما زمانی که ما آنها را ارسال از درب در صبح هنگامی که آنها به طور فزاینده ای خطرناک فرهنگ و هنر و زمانی که آنها می آیند به خانه بعد از مدرسه هنگامی که آن را تاریک خارج است. نگرانی بخشی از کار ما به عنوان پدر و مادر.

اما CPS یک کار بیش از حد و آنها را شکست: به استخدام کارکنان که می دانید به نگه داشتن دست خود را فرزندان ما. ما گرفته اند اما در حال حاضر آن است که فقط به یک چیز دیگر به نگرانی در مورد.

اریکا سالم شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im