سلامت یا ثروت ؟ سازمان ملل تحت فشار برای نرم کردن ویروس قوانین

مادرید — به عنوان coronavirus همه گیر می اندازد میلیون ها نفر از کار و ویران اقتصاد در سراسر جهان دولت در حال مبارزه با تعادل ظریف میان نگه داشتن مردم امن از یک ویروس بسیار مسری و مطمئن شوید که آنها هنوز هم می تواند یک زندگی و یا حتی به اندازه کافی به غذا خوردن.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

کارگران در برخی از غیر ضروری صنایع بودند بازگشت به شغل خود را روز شنبه در اسپانیا یکی از سخت ترین ضربه کشورها در coronavirus همه گیر در حالی که در کره جنوبی مقامات هشدار داده است که سخت به دست آورده پیشرفت مبارزه با این ویروس می تواند فرسایش توسط عفونت های جدید به عنوان محدودیت سهولت.

تصمیم گیری پیچیده هستند چرا که هر ملت است که خود را در آن coronavirus قوس با مکان هایی مانند بریتانیا و ژاپن و بخش هایی از ایالات متحده هنوز هم شاهد افزایش روزانه سطح مرگ و میر و یا عفونت; فرانسه و نیویورک امید آنها ثبات, البته در بالا فلات از مرگ و میر و سخت ضربه کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا شاهد کاهش در نرخ افزایش دهد.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: دولت باید تعادل خود را در پاسخ به این ویروس در بحران است که “تهدید به نابود کردن زندگی می کند و در همان زمان از بین بردن پارچه اقتصادی و اجتماعی کشور ما است.”

به دنبال راه اندازی مجدد تولید دولتی اسپانیا است که اجازه می دهد کارگران برای بازگشت به برخی از کارخانه ها و مشاغل ساخت و ساز. فروشگاه های خرده فروشی و خدمات بسته باقی می ماند و کارمندان به شدت تشویق به نگه داشتن کار از خانه. منع مردم ترک خانه برای هر چیزی غیر از مواد غذایی و پزشکی باقی خواهد ماند و حداقل به مدت دو هفته در حالت اضطراری است.

“(اسپانیا) اقتصاد است بیشتر در معرض بحران پس از آن متکی بر خدمات گردشگری که به شدت آسیب با این بیماری همه گیر. که به معنی آن خواهد شد به احتمال زیاد باید عمیق تر شدن رکود اقتصادی” بانک مرکزی اروپا, معاون رئیس جمهور, لوئیس د Guindos گفت: اسپانیا La Vanguardia روزنامه.

در عین حال برخی از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران استدلال می کنند آن را زودرس به سهولت مستند در یک کشور که دچار 17,489 مرگ و میر و گزارش 169,496 عفونت های دوم تنها به ایالات متحده 557,000 عفونت. اما اسپانیا در روز دوشنبه گزارش داد که پایین ترین رشد روزانه در عفونت در سه هفته.

ایتالیا ثبت پایین ترین آن روزانه ویروس مرگ و میر در سه هفته در 431 قرار دادن آن در مجموع مرگ و میر در بیش از 19,800.

در مادرید خوزه Pardinas در زمان یک ماسک بودن دست توسط پلیس به عنوان او راه می رفت و به کار در یک شرکت در حال حرکت بود که دوباره شروع عملیات پس از سه هفته متوقف شد.

“این شرکت داده نشده است, و ما هر گونه تجهیزات حفاظتی. من کاملا عصبی مورد ابتلا به ویروس به دلیل خانواده من نمی توانیم زمان بیشتری را بدون درآمد” Pardinas گفت.

نخست وزیر پاکستان عمران خان در ضمن صادر جهانی دادخواستی به جهان ثروتمندتر کشور و موسسات مالی بین المللی به ارائه بدهی برای کمک به کشورهای فقیر که مجبور مستندات در حال فلج در حال حاضر مشکل اقتصاد و باعث گرسنگی گسترده برای فقرا است.

دولت خود را راه اندازی کرده است بلند پروازانه 8 میلیارد دلار در برنامه برای کمک به میلیون ها نفر در نزدیکی سطح فقر. خان در هفته گذشته آرام کشور خود را مستند به اجازه می دهد صنعت ساخت و ساز که در استخدام اکثریت قریب به اتفاق پاکستان روزانه دستمزد حقوق بگیران را دوباره باز کنید.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که خواست محتاط به هر روش شل شدن محدودیت خواهد شد برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با منطقه ای فرمانداران شنبه پس از فرماندار این ایالت با بیشترین عفونت به نام برای یک “نقشه راه” برای بازگشت به حالت عادی.

آرمین Laschet فرماندار ایالت نوردراین-وستفالن در کشور گفت: “تمایل برای محدودیت نیز باید چشم انداز عادی.” دولت او آمد تا با یک طرح برای به تدریج کاهش محدودیت های اعمال شده در مارس 22, زمانی که مجامع عمومی بودند تنها محدود به دو نفر.

در کره جنوبی, نخست وزیر, چانگ Sye-kyun گفت مقامات بحث جدید دستورالعمل های است که اجازه می دهد برای “برخی سطوح اقتصادی و اجتماعی فعالیت” در حالی که همچنین حفظ فاصله به سرعت ویروس گسترش یافته است.

کره جنوبی caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 جدید روزانه موارد اما مقامات هشدار داده اند از گسترده تر “آرام گسترش” در مکان های مانند میله که هنوز باز است. رئیس جمهور ماه Jae-در عهد شنبه به تمرکز بر صرفه جویی در شغل و حفاظت از اقتصاد در میان یک افزایش شدید در تعداد زیادی از مردم به دنبال مزایای بیکاری.

کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب گفت: بازگشت سریع به حالت عادی بود “تقریبا غیر ممکن” با توجه به تهدید از عفونت های جدید.

“زودرس کاهش (اجتماعی فاصله) خواهد آمد در غیر قابل فسخ هزینه بنابراین ما باید این موضوع با دقت بسیار و سرمایه گذاری عمیق فکر به هنگام و چگونه برای انتقال” کیم گفت.

در سریلانکا دولت اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها است.

همه گیر جدید کانون است که در حال حاضر ایالات متحده که تاکنون بیش از 22 ، 000 مرگ و میر در جهان است و بالاترین. در مورد نصف شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک اما بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش در دولت و شاخص های دیگر نشان می دهد مستندات و اجتماعی فاصله مشغول به کار هستند.

ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: بخش هایی از این کشور می تواند به تدریج بازگشایی در اوایل ماه آینده.

در انگلیس و مرگ و میر گذشت 10,600. نخست وزیر بوریس جانسون عمده رهبر جهان برای تست مثبت برای ویروس, پرداخت عاطفی ادای احترام به کشور خدمات بهداشت ملی پس از خروج از بیمارستان در روز یکشنبه. جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه تشکر دو پرستار که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

ژاپن در جهان سوم بزرگترین اقتصاد دیده است عفونت های جدید به سرعت در حال صعود و در حال حاضر 7,255 موارد تایید شده. شرکت های ژاپنی آهسته بوده است به سوئیچ به کار از راه دور و بسیاری از مردم هنوز هم رفت و آمد و حتی پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شد برای هفت استان از جمله توکیو.

مردم را تشویق به ماندن در خانه دولت ژاپن منتشر شد و یک ویدیو نشان می دهد نخست وزیر شینزو آبه آغوش گرفتن سگ خود را با خواندن یک کتاب و کلیک کردن بر روی کنترل از راه دور در خانه اما پیام درو داغدار انتقاد در رسانه های اجتماعی.

عفونت همچنین مشخصی در اندونزی, جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور که در آن رئیس جمهور Joko Widodo متعهد به شفاف تر در مورد کوروناویروس. ماه گذشته Widodo اعتراف او به عمد برگزار شد به اطلاعات در مورد این ویروس گسترش برای جلوگیری از وحشت. روز دوشنبه او خواسته وزرای خود و COVID-19 نیروی کار به طور شفاف با مردم است.

اندونزی 4,557 تایید عفونت و 399 مرگ و میر آسیا بالاترین ثبت شده تعداد مرگ و میر پس از چین است.

بیش از 1.8 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده است و بیش از 114,000 که مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ارقام درک اندازه واقعی و تلفات این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست ناهموار شمارش مرده و عمدی تحت-شمارش توسط برخی از دولت ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im