هرست بریتانیا همکاران با شانزدهم به upskill سرمقاله به اثرگذارندهها

هرست بریتانیا با همکاری دیجیتال استعداد آژانس شانزدهم بهتر به آموزش و استقرار اثرگذارندهها در سراسر شبکه خود محور در سرمقاله خود کارکنان است.

ناشر از 26 برندها از جمله Esquire, Elle, harper’s Bazaar جهان وطنی و خانه داری خوب ایجاد کرده هرست نفوذ در شبکه است. این گروه به عنوان یک خدمت در خانه استعدادهای درخشان و تاثیر گذار ابتکار امیدوار به رشد و توسعه استعداد در ثبات است.

آن را کمک خواهد کرد هرست بریتانیا محتوای رسیدن بیشتر با آموزش سرمقاله خود در هنر نفوذ است. نیز وجود دارد یک انگیزه تجاری. این می افزاید: به Hearst راه حل های موثر بر محصول است که نشسته است در کنار هرست مطالب آژانس و هرست زندگی می کنند.

توضیح این طرح یک هرست سخنگو گفت: “ما سردبیران و رسانه برندهای اصلی ‘اثرگذارندهها’ و نمایندگی به بازاریابان نادر ترکیبی از رسیدن به اعتماد و نفوذ است. این واضح است تکامل از ما متفاوت بازاریابی خدمات گزاره است.”

شانزدهم همکاری برای کمک به ساخت و تحویل محصول. آن شناخته شده است برای کار با تناسب اندام تاثیر گذار Carly Rowena (تصویر) بدن مثبت فعال لوسی کوه و پایداری مد تاثیر گذار, Signe هانسن.

در قلب این شبکه هرست آکادمی که ارائه آموزش و توسعه به تحریریه که می خواهد به توسعه در سراسر سلامتی و تندرستی برای زیبایی, لوکس, مواد غذایی و مد. یک تیم از شش هرست کارکنان در حال حاضر در حال اجرا پروژه و امیدواریم که هرست استعداد فارغ التحصیل خواهد شد به شانزدهم را با نفوذ در صفوف.

جیمز Wildman مدیر اجرایی هرست بریتانیا و رئیس جمهور از اروپا می گوید: “بیشتر به طور موثر اعمال نفوذ ما فوق العاده سرمقاله استعداد ما می توانیم با ارائه یک پادزهر به طور فزاینده آشکار و مسائل مهم در ارتباط با تاثیر گذار در بازاریابی به طور کلی… ما خوشحال به راه اندازی این سرویس جدید که مکمل ما گسترده تر متفاوت بازاریابی خدمات گزاره است.”

دنی Lowney مدیر بازاریابی شانزدهم می گوید: “ما خوشحال به همکاری با هرست بریتانیا در این سرمایه گذاری هیجان انگیز. ما زمان استعداد فهرستی است که تغییر راه که اثرگذارندهها درک شده در میان رسانه ها و صنعت با ایجاد مطالب بسیار عالی و با معنی مکالمات در سیستم عامل خود را. ما را دیده اند که چگونه این ساخته شده است ارزش فوق العاده ای در تاثیر گذار در فضا و به دنبال به جلو به ادامه ی این با همه هرست برجسته قصه گوهای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im