کلمه صمیمی به طرفداران بخشی از مایکل جردن نهایی قانون

در اصل منتشر Jan. 25, 2003.

اشک ها دروغ نمی. و آنها رویه جمعه شب به تراوش از مایکل جردن کانالهای آماده برای منفجر کردن صورت خود را اگر او نبود با شتاب از خانه مایک و قطع مداوم برازنده سه دقیقه به علاوه تشویق می کردند که ادامه داد: همه شب اگر او ترجیح داده است.

آنچه به دنبال مطمئن شوید که صدا مانند goodbye, تا زمانی, دخترک معصوم, اموزش گفتار. به عنوان فضای جم ثابت اردن خوبی نیست به اندازه کافی بازیگر به جعلی احساسات خام.

“با تشکر از شما. این واقعا لذت بخش بوده است,” او گفت: پرداختن به مخاطبان اسیر از 23,215. “شما بچه ها به من لذت زیادی به بازی در اینجا در شهر شیکاگو است. من عاشق همه شما. شما هنوز هم حمایت از خریداران و من با تشکر از شما برای حمایت از من از طریق سال. من عاشق همه شما. با تشکر از شما.”

این تنها می توانست آخرین هورا معروف نهایی صحنه در خانه MJ ساخته شده است. اگر pregame صحنه نمی متقاعد کردن شما است که اردن است که قطعا مثبت و بدون شک بازنشستگی در فصل آخر پست خود را-بازی با کلمات باید سیمان فکر در همه ذهن. “من 100 درصد مطمئن باشید این بار” اردن گفت: soberly در مقابل 200 رسانه های شاهد و ده ها دوربین های تلویزیونی. “من به تحقق رویای من, و در حال حاضر من یک تعهد برای ساخت این سازمان است. بازی [دوباره] یک گزینه نیست. من هنوز هم ممکن است بازی با بچه ها و یا دوستان اما تا آنجا که در NBA, یونیفرم, آن را بیش از.

“ما هر دو یک فرصت برای خداحافظی امشب من و طرفداران. اجازه دهید با بقیه فصل و زندگی ما است.”

من خیلی خوشحال هستم او آمد و گفت: آن را در. هر بیشتر اذیت waffling و تلنگر-flopping می تواند باعث آسیب دائمی به میراث او که در حال حاضر شده است لباس پوشیدن و به عنوان او تلاش می کند به مقیاس کوهپایه در واشنگتن پس از بالا رفتن بسیاری از کوه ها در اینجا. داشتن اعلام شده در روز شکرگزاری است که او “قطعا” بازنشسته است و پس از آن فصل او درمان شده است مانند آیکون که گریه گرگ با تمام انواع بی پروا گمانه زنی ها نشان می دهد او به بازی در فصل آینده برای جادوگران و یا بازی دو فصل از شرکت در شارلوت, یا ربودن خود را بر روی راه حق رای دادن LeBron James به پایان می رسد تا با و یا حرکت به شانگهای و عضویت یائو مینگ در چین المپیک تیم ملی.

به اندازه کافی با ب.s. شما هم باور اردن بازنشسته است و یا شما نیست — و من.

برای کسانی از ما که خود را مورد مطالعه قرار پوکر بازی نزدیک او همیشه ترک کرده است یک شکاف در درب و با توجه به خود راه گریز خود را از طریق “99.9 درصد” نسبت. اما این بار او صحبت قطعی. قبل و بعد از خریداران را فتح او را برای اولین بار محوری پشت مارکوس Fizer و ریک (به Brunson سوز) Brunson برای 104-97 پیروزی او گفت: بازنشستگی در صد است “100.”

که به اندازه کافی خوب برای من است. حتی اگر آن نمی باشد و برای خریداران مربی لایحه کارترایت که نمی خواهد باور بازنشستگی تا زمانی که او آن را می بیند و در مقایسه با حماسه به سنگ نورد. شروع به من من هرگز متوقف? من نمی تونم بدون رضایت? هر آنچه.

آن بود که مایکل آرزو که ایستاده نه بیش از حد طولانی گذشته. او حتی سعی حیله گر تاکتیک های آن را کوتاه — مسابقه از زمانی که او معرفی شد سیلی ته از هم تیمی های خود و تلاش برای فشار بازی به tipoff. شانس چربی. یک بار دیگر طرفداران می خواستند او را به گریه. به عنوان آنها را بمباران او را با عشق او دست تکان دادند, منفجر, بوسه, کف, لبخند زد, راننده سرشونو تکون دادن سر خود را تکان داد و در نهایت دانستن هر کس می خواست به لرزش ایثار ورزشکار به اشک تبدیل به پالس (pals) چارلز اوکلی و پاتریک اوینگ و گفت: “i’m not gonna cry.”

زمانی که تشویق به 3 دقیقه و 15 ثانیه و اردن در زمان کنترل صحنه و صحبت به توده ها. هنگامی که به پایان رسید غرش دوباره آغاز شده اما در اردن درخواست چراغ های خانه تبدیل شد و خریداران معرفی شدند. چند بوس شنیده می شد اما مایکل می خواستم به حرکت در, برای ابدیت.

البته این واقعی شیکاگو صحبت غرق کردن توخالی بی ربط پژواک تلخ و تضاد محلی که می خواهید به دور انداختن اردن مانند یک جعبه پیتزا خالی. آن ریختن من چرا مردم در یک شهر از بسیاری از ورزش بازنده می خواهم به فاصله خود از برنده نهایی که ما کل اما چند شده اند ناله به تازگی در زمستان باد. شب بود و عشق نامه ای به مایک که سکوت اخیر دری وری سخن گفتن در امواج رادیو و تلویزیون و روزنامه.

بیایید چیزی راست راست در اینجا: اردن را بیشتر برای شیکاگو تصویر و احساس خوب بهره از هر رقم از قرن 20th. که شامل معماران سیاستمداران نویسندگان و آن را باور یا نه دا مربی. هیچ کس نمی داند دا مربی در ایسلند و تانزانیا اما آنها می دانند که اردن. او یکی از با ارنج زدن به کنار مشترک شیکاگو کلیشه — Al Capone, عمیق ظرف پیتزا dim-witted Superfans فیلم تند و زننده, آب و هوا کج aldermen — و چرم گاومیش در سراسر جهان ما ادراک مثل یک الماس. هر dufus که درک نمی کند اردن اثر نباید اینجا زندگی می کنند.

یا باید دنیا سفر یک کمی بیشتر.

“او محبوب ترین ورزشکار در تاریخ شیکاگو گفت:” جادوگران مربی Doug Collins بود که در اینجا با اردن در اوایل روز و قطعا آن می شود. برای بیش از 10 سال گاو شد, جهانی تیم و مایکل بود که در مرکز آن است. مردم می دانم آنچه که او به معنای به این شهر است.”

چند هفته از 40 روز تولد او است که نیمی از این بازیکن او بود. اما او هنوز هم به ما چشمک می زند, نقشه کشی آشنا oohs و ahhs با یک چپ دست, حرکت شبیه چمچه زنی لیآپ در اطراف تایسون چندلر است که تقریبا نصف سن او. به صورت مختصر در اواخر لحظه آن را به نظر می رسد ممکن است او کلاه خود را در مرکز متحده زندگی با یک بازی برنده شات به عنوان جادوگران رخنه کرد و تقسیم جمعیت شور و شوق. اما به دنبال سن و سال او در 11 نقطه شب یک کتاب داستان به پایان بود. “چیزهای خوب به پایان رسیده است,” او گفت:. “این را نمی خواهد خراب کردن آنچه در زندگی حرفه ای من ایستاده بود. این فقط یک بازی است.”

سرانجام گاو تا به حال مورد ضرب و شتم خود را شبح در همان سمت از شهر جایی که او برنده 1988 با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه بدبختانه در سوئیچ دست لیآپ در ’91 نهایی مقابل لیکرز با لهجه خود را در سه نقطه رگبار گلوله در” 92 نهایی با بی اعتنایی رقصید و دودی سیگار برگ در گلزن جدول و شکست در رختکن با توپ در روز پدر, ’96.

“در بسیاری از احساساتی چیز در اینجا, و من اصلا غریزه قاتل در اینجا است که من به طور معمول,” او گفت:. “این بسیار حساس به بازی در مقابل افرادی که شما را دوست دارم و آنها شما را دوست دارم. من می دانم که این مرگ اما این جایی است که همه چیز شروع شد.”

او مشتاق تعجب دوباره چرا سلسله مخرب-مچاله قبل از زمان خود است.

“من آرزو می کنم در همه صداقت, که همه چیز نمی آمد به پایان,” او گفت:. “اما آنها انجام دهد.” نه جری شد و در حال حاضر با Krause سراغ جایی و رینسدرف بغل کردن کاکتوس در آریزونا.

زندگی حرکت می کند به عنوان گاو نر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im