مدرسه بسکتبال منطقه ای عقب

آنچه که یک هفته از آن شده است در دبیرستان بسکتبال.

این که آیا آن بود 11 دو رقمی دانه پیشروی به منطقه ای مسابقات بازی جمعه شب — وجود دارد در ترکیب نه دو رقمی دانه که پس از دو سال گذشته در ترکیب — و یا بالا بذردار تیم های پایین رفتن قبل از آنها حتی می تواند بازی به صورت منطقه ای عنوان هفته بسیار پر هرج و مرج. و دوباره که قبل از مسابقات قهرمانی منطقه ای بازی شد.

در اینجا این است که یک منطقه ای از عقب مشغول جمعه شب در سراسر کشور.

ناراحت از شب

با 12 برد در 13 بازی از جمله پیروزی های بیش از ماریان کاتولیک و Homewood-فلسمور طول کشش آن نگاه به عنوان اگر داریوش Burford-led Bolingbrook تیم بالا بردن بازی خود را به سطح دیگری.

در واقع اگر وجود دارد یک مقطعی که به نظر می رسد که دو تیم در یک برخورد مستقیم آن بود Lockport مقطعی که در بالای آن دو دانه ژولیت غرب و Bolingbrook, شد به شدت مورد علاقه.

اما پس از آن آمد در امتداد شرق شفق یک تیم است که از نظر فیزیکی می تواند مطابقت با Bolingbrook سرعت و ورزشکاری.

این Tomcats با شماره 9 دانه در Lockport ناراحت اوس ویگو شرق در جاده ها در منطقه ای بازکن قبل از کشیدن بزرگترین منطقه ای عنوان بازی گیج کننده. کمی شناخته شده Latrone کیرکوود و Amarion وحشیانه همراه به نمره 25 امتیاز به عنوان شرق شفق زدم دوم-کشت Bolingbrook 79-72.

این اولین منطقه ای قهرمانی از رایان Boatright ارشد نجومی در سال 2011.

شرق شفق قطبی در حال حاضر خواهد شد در واقع بسیار بالاتر بذردار تیم در مقطعی نیمه نهایی (که بعدا بیشتر).

سه بازی نوردد

ضرب المثل قدیمی “این هرگز آسان به ضرب و شتم یک تیم سه بار در یک فصل” ثابت به دور از درست شب جمعه.

وجود دارد برخی از ریسک بالا بازی بین تیم های با کیفیت و رقبا که در آن مورد علاقه برنده در نتیجه فراگیر هر سه بازی این دو تیم بازی های برگزار شده در این فصل است.

سه مجموعه متفاوت از رقبا ملاقات دوشنبه شب برای مسابقات قهرمانی منطقه ای و مورد علاقه های شما که همه برنده قبلی دو ترکیب هیرو, غالب: St. Charles شمال ضرب و شتم سنت چارلز شرق اوانستون رفتار جدید کوشا و Naperville مرکزی را شکست داد Naperville شمال.

علاوه بر این Joliet غرب (ضرب و شتم Romeoville), شکوفه (ضرب و شتم Thornwood), Cary-Grove (ضرب و شتم Jacobs) و کانکاکی (ضرب و شتم غنی شرق) همه در زمان مراقبت از کسب و کار با سومین پیروزی فصل خود را بیش مربوطه دشمنان در منطقه بازی.

سنت چارلز شمالی دستگیر دوم آن راست منطقه ای عنوان ضرب و شتم سنت چارلز شرق 53-45 در الگین. شمال ستاره ضرب و شتم پرستاران در تمام سه بار در این فصل و پیشرفت بسیار شایسته پیروزی مچنری مقطعی.

مربی تام Poulin تیم ترکیب خوبی است که قطعا می تواند منجر به تمدید اجرا حذفی. که شروع می شود با فوق شایسته پیروزی مقطعی که در آن شمال ستاره را رککتن-Hononegah تیم در مقطعی نیمه نهایی با 15-19 رکورد.

مهمتر از سنت چارلز در شمال جامد گارد بازی در لوقا Scheffers و مسیحی Czerniak یک 6-9 مرد بزرگ در کانر Linke و قادر به بورس است که می تواند فضای طبقه.

Underrated قطعه بازگشت به شمال ستاره در منطقه ای بازی کند. حداکثر عشق بود و یک کلید دندانه دار برای مربی تام Poulin قبل از او از دست رفته 11 بازی با یک پاره شده رباط در آرنج چپ خود را. عشق ارائه شده عمق به عنوان تیم ششم و محیط تهدید مسلما این تیم بهترین تیرانداز.

این 6-4 دوم آمد بزرگ جمعه شب با به ثمر رساندن 14 امتیاز از جمله محوری نهایی پنج دقیقه کشش در سه ماهه چهارم زمانی که او غرق در سه اشاره گر و تبدیل هشت و هشت از خط پرتاب آزاد.

بار سوم بود جذابیت

در حالی که تیم های نشست برای سومین بار در این فصل در منطقه ای بود که به شدت طرفدار های مورد علاقه به جز آمد و در اواسط حومه لیگ clash شامل بوفالو بیشه و چشم انداز در اعطای منطقه ای نهایی است.

Buffalo Grove رهبری پر گل دوم Kam, هنر و صنعت, ضرب و شتم چشم انداز دو بار در طول فصل به طور منظم — 63-61 در اضافه کاری در ماه دسامبر و 72-59 در اواخر فصل.

اما چشم انداز به طور کامل تعطیل گاومیش کوهان دار امریکایی با یک چشم ظاهر 45-26 برنده شوید. صنایع دستی به تنهایی و به طور متوسط 23.5 امتیاز از یک بازی در این فصل — او فقط 11 امتیاز – – در حالی که Buffalo Grove به ثمر رساند عظیم 40 امتیاز خود را تحت فصل متوسط است.

چشم انداز یک شماره 11 دانه که برنده اول آن برای اولین بار مسابقات قهرمانی منطقه ای از سال 2009 در حال حاضر صاحب برنده بیش ششم-کشت برينگتن مور و سوم-کشت بوفالو بیشه. شوالیه ها نیز به بازی بازی های مقطعی در این هفته در خانه خود طبقه است.

کاملا داستان در حال توسعه در Glenbard شرق

خیلی خاص مارس داستان در حال توسعه در Glenbard شرق.

برای شروع این است که اسکات میلر فصل نهایی به عنوان سر مربی از یک برنامه است که او ساخته شده است از زمین تا. در طول 12 سال اجرا از سال 2005 از طریق 2016 قوچ به طور متوسط کمتر از 20 برنده یک فصل است. او تمام وقت winningest مربی در مدرسه سابقه هدایت قوچ به مقام سوم پایان در کلاس 4A در سال 2011 خواهد شد و القاء به IBCA سالن از شهرت در ماه آوریل است.

بنابراین برنده 20-به همراه بازی و گرفتن هفتمین مسابقات قهرمانی منطقه ای در Glenbard شرق کاملا sendoff برای بازنشستگی مربی. و آنها در حال انجام نشده است.

اما چگونه قوچ باید انجام شود این است که چه مه است همه چیز در مورد ،

در یک gutty منطقه ای نیمه نهایی برنده بیش از ویلووبروک در جاده ها, جک ریواس کاهش یافته است در یک لیآپ در زنگ برای قرار دادن بازی به وقت اضافه. قوچ در ادامه به شکست رزمندگان 75-70 و پیشبرد به یک منطقه ای نهایی است.

آن را به اضافه کاری جمعه شب در Glenbard شرق 81-79 برنده بیش از باتاویا. گارد پشت سر هم از DaRon سالن (41 امتیاز) و Deon کوک (29 امتیاز) به همراه نمره 70 از Glenbard شرق 81 امتیاز.

پویا سالن قهرمان بود. علاوه بر به ثمر رساندن 41 امتیاز بالا به ثمر رساند گارد به خاک سپرده شد یک گام به عقب سه اشاره گر با 20 ثانیه های باقی مانده در وقت اضافه و تیم خود را توسط دو نقطه است. او همچنین مسدود بالقوه game-tying شات در واپسین ثانیه است.

سالن در آتش است. او به ثمر رساند 31 امتیاز در پیروزی بیش از ویلووبروک از جمله 25 امتیاز در نیمه دوم. این ایالت هشت کنفرانس بازیکن سال در حال حاضر دارای 72 امتیاز در دو منطقه ای برنده است.

Glenbard شرق پیشرفت به یک مقطعی نیمه نهایی بازی که در آن آن را به صورت Naperville, مرکزی, یک تیم قوچ ضرب و شتم 64-57 در فصل به طور منظم.

شماره 14 دانه … دوباره برنده

برنده شدن در یک منطقه ای قهرمانی است که هیچ چیز جدید برای غرب شفق قطبی. افتخار بسکتبال برنامه در حال حاضر دارای 43 منطقه ای پلاک در تاریخ آن است.

اما برنده یک این فصل بود ،

این Blackhawks تلاش از طریق یک 9-19 فصل به طور منظم و در شروع دولت, مسابقات بازی به عنوان یک شماره 14 دانه در لاکپرت مقطعی. اما ناراحتی در اینجا یکی دیگر وجود دارد, به همراه بازی های منطقه ای در همینطور نوه ها از خود سالن سوخت غرب شفق قطبی در هفته های گذشته است.

غرب شفق قطبی کشیده کردن ناراحت در منطقه ای نیمه نهایی, ضرب و شتم 27-برنده و شماره 3 دانه Waubonsie دره. سپس Blackhawks, ازپشت ارشد کوین بالفور 26 امتیاز زدم شماره 11 دانه پلینفیلد مرکزی در منطقه ای نهایی است.

این Blackhawks در حال حاضر بالاترین بذردار تیم هنوز زنده در دولت دیدار خواهد کرد No. 9 دانه شرق شفق قطبی در لاکپرت مقطعی نیمه نهایی. این خواهد بود که 229th زمان این دو ملاقات در یکی از بزرگترین دبیرستان رقابت های بسکتبال در ایلینوی.

شرق شفق ضرب و شتم غرب شفق 51-44 کمی بیش از یک ماه پیش.

هیچ درام در دولت سخت ترین sectionals

هنگامی که تمام دانه ها داده شد و داخل پرانتز گذاشته شد چند هفته پیش سه نفر وجود دارد sectionals که ایستاده بود به وضوح قوی ترین و عمیق ترین در کشور است.

این لیون بلوم و کندوها sectionals بودند همه با انباشته بسیار رتبه تیم و مازاد 20-plus پیروزی تیم است. تیم های برتر همه پیشرفته و تمام تیم های برتر و پیشرفته صدمه ندیده به مقطعی نیمه نهایی.

چهار دانه در شکوفه مقطعی مربع خواهد این هفته در مقطعی نیمه نهایی بازی ها به عنوان شکوفه, تورنتون Homewood-فلسمور و ماریان کاتولیک تمام cruised های منطقه ای خود را نهایی برنده است. آن چهار همه برنده دو رقم با متوسط پیروزی حاشیه 24 امتیاز در چهار برنده است.

لویولا Glenbrook جنوب اوانستون و نیلز شمالی بالا چهار دانه در کندوها مقطعی با پیروزی در مجموع 29, 29, 28 و 27 به ترتیب نیز پیشرفته منطقه ای با عنوان پیروزی.

و گذشته از جزئی ناراحت جایی که شماره 5 مورتون ضرب و شتم شماره 4 York, the لیون مقطعی خواهد خوش آمدید سه دولت قدرت کوری شمعون و جوان که همه در زمان مراقبت از کسب و کار در منطقه بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de