Hilco مجاز برای تمیز کردن بقایای به جا مانده از مارس 11 دود پشته تخریب

Hilco خوبی توسعه شرکای کردم متهور شنبه به تمیز کردن بقایای به جا مانده از آن فاجعه تخریب دودکش—و امن ساختمان در روستای کوچک سایت—برای جلوگیری از تبدیل شدن به آنچه شهردار لری Lightfoot به نام “جذاب مزاحمت” برای رفتگران.

“من شده است به سایت دوباره خودم. آن باقی مانده است در یک وضعیت خطرناک. باقی مانده است که واقعا پراکنده در سراسر انتهای جنوبی اموال. و به دلیل تخریب کار قطعات باقی مانده از ساختمان در حال ساختاری ناسالم,” شهردار گفت.

“از آنجا که از خطر ایمنی است که شمار این ما اجازه می دهد Hilco—جدید تخریب پیمانکار Heneghan [مخرب & Excavating]—به برداشتن قدم برای تمیز کردن که سایت از آنچه من می دانم از وکیل من آموزش است به نام `جذاب مزاحمت.’ ما نمی خواهیم قراضه به جذب جاذب.”

Lightfoot به ذکر است که وجود داشته است “120-به علاوه نمیتوانیم” در سایت از توقیف کرافورد coal-fired power plant “در طول زندگی ملک” حتی اگر وجود دارد “بالا شمشیربازی و امنیت 24 ساعته” در سایت.

او در توصیف این سایت به عنوان “فوق العاده خطرناک” با “زیادی باقی مانده” و “باقی مانده سازه تضعیف” با یک “بسیاری از قطعه دندانه دار حلق آویز کردن” آن ساختمان. مجوز برای تمیز کردن و تامین امنیت ساختمان های تنها. بیشتر تخریب مجاز است شهردار گفت.

“من بسیار نگران در مورد افرادی که به این سایت در ادامه به مقیاس حصار در جستجوی مس و دیگر ضایعات. که فقط یک دستور غذا برای فاجعه” او گفت:.

Lightfoot نیز عقب رانده سخت تر از همیشه در برابر این تصور که او تصمیم به نوار aldermen خود لجام گسیخته کنترل بر صدور مجوز و اجازه در بخش خود را در روز او آن بود به نحوی تنظیم صحنه برای مارس 11 تخریب 95 ساله دود پشته که خشمگین و در معرض خطر کمی از ساکنان این روستا است.

“هیچ چیز در مورد aldermanic حق تغییر یک کلمه در ساختمان کد. این alderman—قبلی—تا به حال درگیری عمیق با این پروژه از همان ابتدا. که تغییر نکرده. و آیا این تغییر تحت [زمان alderman] مایک رودریگز” شهردار گفت.

“رکورد بسیار روشن است که واقعا شروع در اوایل ماه مارس مایک رودریگز به حال مخاطب گسترده هر دو با توسعه و ادارات مختلف شهرستان تا شب قبل از. و او بود در سایت که به روز است.”

رودریگز را حفظ کرده است که او ناتوان بود برای جلوگیری از مارس 11 تخریب است که ناشی از یک لوله پر از گرد و غبار تا باران را بر جامعه و آن را دشوار است به تنفس در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس که می کند همان است.

اما Lightfoot گفت: “از آن آسان است برای گفتن اما رکورد خود را تعامل و تعامل فعال است که واقعا کاملا روشن است.”

رودریگز ایستاده خود زمین است.

“من پرسید آیا می تواند آن را متوقف و دو بار…و به من گفته شد که آنها به خود اجازه می دهد و آنها به ملاقات مورد نیاز را از طریق رفتن با انفجار” محلی alderman گفت.

“نگاهی به گذشته, دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر, من قطعا می خواهم که متوقف به آن است. اما شما باید به تکیه بر کارشناسان ما در بخش ساختمان به راهنمای ما است.”

رودریگز گفت که او در شورای شهر قبل از aldermen محروم می شدند از خود لجام گسیخته کنترل بیش از ى و اجازه در بخش خود را. بنابراین او هیچ ایده که آیا او تا به حال قدرت برای جلوگیری از تخریب بدون Lightfoot با حکم اجرایی.

“همه من می دانم این است راست, در حال حاضر, من می گویند در فرایند صدور مجوز. من اما پرس و جو که آیا آن را ممکن است برای جلوگیری از تخریب” رودریگز گفت.

کیم Wasserman, مدیر اجرایی این روستای کوچک محیط زیست سازمان عدالت است سرزنش Lightfoot و “فاسد” اجازه به سیستم که “استمرار محیط زیست نژادپرستی” برای فاجعه تخریب.

او خواستار آن شدند که سالن شهر نیروی Hilco به تخلیه روستای کوچک و لغو دلار 19.7 میلیون شهر یارانه که قرار بود برای هموار کردن راه برای این شرکت به ساخت یک انبار عظیم در سایت.

در روز سه شنبه Lightfoot گفت: او را به صحبت تعدادی از ساکنان این روستا که باقی می ماند, حمایت از انبار پروژه حتی از طریق دودکش تخریب شد “ظالمانه نقض” از شهر فرمان و اعتماد عمومی است.

چه در مورد کسانی که نمی خواهید Hilco به چیزی برای انجام با پروژه—حتی باقی مانده پاک کردن?

“وجود دارد یک کل بسیاری از دلایل چرا که می تواند بسیار مشکل ساز” شهردار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de