هالیوود تئاتر می شود مرمت ثبت نام و یک زندگی جدید را به عنوان یک هنر فضا

نشانه ای است از یک ماکت از سال 1935 اصلی

پل دابسون از سرزمین اصلی نشانه با هالیوود تئاتر ثبت نام در ریچموند. آرلن Redekop / PNG

در ارتفاع ونکوور نئون دوران در 1940s و ’50s این شهر به حدود 18,000 علائم نئون.

آنها تقریبا همه رفته اند. اما هفته گذشته یک Kitsilano نئون نقطه عطفی رفت و برگشت در 3123 غرب برادوی — هنر دکو ثبت نام برای هالیوود تئاتر.

خوب بخشی از ثبت نام به هر حال. 18-پا نه-اینچ قد بلند و باله است که پروژه تا جلوی ساختمان است اما آن قرمز نئون حروف نیست روشن فقط رتبهدهی نشده است.

دو علائم نئون در تئاتر خیمه (خواندن یک “هالیوود” دیگر “را انتخاب کنید O’ بهترین نمایشنامه”) هنوز هم در مغازه و نخواهد بود بنا برای چند روز.

در هر صورت تمدید ثبت نام عالی به نظر می رسد به عنوان نشانی از ترمیم نمای هالیوود یکی از شهرستان, آخرین بازمانده محله تئاتر.

تئاتر بسته در سال 2011 پس از آن فروخته شد به دینو Bonnis’ 4184 سرمایه گذاری برای $2.85 میلیون. این Bonnis خانواده متعلق به اموال در بلوک دهه و مونتاژ چند بسیاری برای محل سکونت پروژه. پس از مذاکره با شهر Bonnis یک میراث تراکم جایزه برای بازگرداندن 594-صندلی تئاتر.

“آن را به نگاه ‘دوره’ آن را به عنوان ساخته شده بود و نه وصله پینه کردن که انجام شد در دهه 70 و حتی در ’50s” توضیح می دهد که دیوید هکس خواهد شد که در حال اجرا جدید هالیوود با دیو Mawhinney.

“ما تا به حال برای رفتن به عقب به سال 1935 ساخته شده در هالیوود تئاتر. ما تا به حال به انجام ثبت نئون. و در داخل ساعت به عقب خواهد بود. چراغ سقف که تمام هنر دکو ما تا به حال به ازنو و ما تا به حال به دوباره ایجاد و بازسازی برخی از روشنایی داخلی.”

این تابلوی نئون یک re-creation اصلی که در شکل پس از هشت دهه در عناصر.

“ما در زمان ثبت نام دیوار و هنگامی که ما آن را آن نوع از هم پاشیده” توضیح می دهد که پل دابسون از سرزمین اصلی ، “آن داشت تا از سال 1935 تا چیزی مانند آهن زاویه دیگر زاویه دار. … آن را نه تنها امن قرار داده است.”

نئون حروف نیز شکسته شده است.

“کسی در حال حاضر گرفته شده از کلمه “هالیوود” در هر دو طرف و تمام نئون رفته بود گفت:” دابسون. “آنها در تلاش بودند را بازسازی و زمانی که آن را توسط یک کلیسا اجرا حدود سه یا چهار سال پیش. کلیسا تا به حال کسی آن را خاموش و آنها را به آن بازگرداند اما هنگامی که ما نئون آن همه شکسته است.”


این مرمت نشانه نئون در هالیوود تئاتر در 3123 غرب برادوی در ونکوور.

کلیسای زد اما زمانی که Bonnis شدت به بازسازی نشانه Dobson شده نئون برای استفاده به عنوان یک الگو است.

“ما ساخته شده جدید امضا اساس ثبت نام به مشخصات دقیق که آنها تا به حال,” او گفت:. “ما تا به حال آن را در اینجا, بنابراین ما قادر به به طور کامل تقلید از آن است.”

این یک معامله بزرگ به معنای واقعی کلمه — نئون در خیمه ثبت نام حدود 30 فوت عرض در حالی که “انتخاب O’ بهترین نمایشنامه” نئون حدود شش فوت عرض است. دابسون نیز انجام می دهند نشانه های جدید برای جاذبه های آینده بر طرف خیمه.

هالیوود امیدوار است برای باز کردن توسط بهار. از آن خواهد شد چند منظوره سرگرمی های محل با فیلم, زندگی می کنند, موسیقی, کمدی و رویدادهای مختلف است. هکس خواهد شد کار با ونکوور بین المللی فیلم جشنواره به “امن واقعا جالب فیلم است.”

این فیلم که نشان داده خواهد شد در 25-توسط-16-پا صفحه و بینی توسط یک Barco لیزر پروژکتور.

“این یک درایو (که در آن) شما می توانید سفارش این فیلم و آن را دریافت” گفت: هکس که می گوید: از آن خواهد شد اولین Barco لیزر پروژکتور در B. C. “وضوح خواهد بود دیوانه است.”

محل برگزاری نیز رفته بالا پایان برای صدا.

“ما THX Lucasfilm صدای فراگیر (به صورت فیلم) و پس از آن ما باید خود ما زنده کنسرت P. A. جدا از آن” گفت: هکس. “ما همچنین خود ما سیستم روشنایی به صورت زنده نشان می دهد.”

هکس کاهش یافته است به آنچه هزینه مرمت شد اما از شهر گزارش هالیوود برآورد میراث تجدید حیات خواهد هزینه $2 میلیون نفر است. تراکم جایزه آثار را به دو طبقه است که اجازه می دهد تا برای شش طبقه ساختمان محل سکونت به جای چهار.

jmackie@postmedia.com


پل دابسون از سرزمین اصلی نشانه با هالیوود تئاتر نشانه است.

آرلن Redekop / PNG


هالیوود تئاتر مورد علاقه نشانه نئون روشن در شب در سال 2010.

مارک ون منن / PNG


یک هنرمند از مفهوم آنچه در هالیوود و تئاتر محل سکونت توسعه در کنار درب در 3123 غرب برادوی در ونکوور خواهد بود. تصویر از MA + HG معماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر