خانه ساخته شده از تلویزیون را انجام خواهد داد در حال حاضر, اما از آن است که ‘پخش با کیفیت’

Stephen Colbert را در حساب توییتر شخصی به مدت طولانی به حال رسیدگی @StephenAtHome.

و در حال حاضر او به نظر می رسد در CBS از خود واقعی خانه —
از وان حمام خود را به دقیق. به تازگی تولید شده بیت (تصویر بالا) — وان تک صدایی — تبدیل شده تا آخرین هفته یش به آغاز یک برنامه ریزی تکرار قسمت.

اخیرا دیگر در اواخر شب نشان می دهد که اعلام کرد قصد دارد به تولید نشان می دهد که تحت محدودیت های مطرح شده توسط COVID-19 قرنطينه و انزوا.

جدید ترین این
اطلاعیه ها وارد دوشنبه از کمدی مرکزی: شروع این هفته, Trevor نوح “نمایش روزانه” را از این پس می تواند به طور موقت با عنوان “روزانه و اجتماعی فاصله
نشان می دهد.”

نوح و کارکنان تولید تمام خواهد شد کار خود را از خانه های مربوطه از آزادی مطبوعات گفت. و دوخت با هم هر شب را نشان می دهد
در همان راه از راه دور.

تبلیغات

تبلیغات

همان می رود برای کونن اوبراین در TBS. “ابتدا در دوشنبه مارس 30, ‘کانن’ آغاز خواهد شد پخش جدید
قسمت در TBS که به ضرب گلوله کشته شده است از راه دور بر روی آی فون بدون مخاطب و با مهمان, مصاحبه, حال فیلم برداری از طریق چت تصویری” گفت: آزادی مطبوعات از WarnerMedia. “اوبراین کارکنان تولید باقی خواهد ماند و کار از خانه” با انتشار گفت.

و پس از آن وجود دارد این کنسرو کنایه از
طولانی ترین در حال اجرا در اواخر شب تلویزیون میزبان در حال حاضر در هوا: “کیفیت کار من نخواهد رفت زیرا از نظر فنی امکان پذیر نیست!” اوبراین گفت.

در واقع ممکن است. اما بیشتر در مورد که در یک لحظه.

برخی ممکن است به یاد بیاورید که تقریبا دقیقا یک سال پیش — در مارس 2019 — “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” فیلم برداری کل نمایش در گوشی های سامسونگ.

در بخشی از آن یک آزمایش برای دیدن چگونه یک چنین نشان می دهد
به عنوان “نمایش امشب” نگاه و احساس می کنید اگر آن فیلم برداری شده بود به طور کامل بر روی چنین دستگاه های کوچک دستی-البته دستگاه هایی که بسیار پیچیده و متنوع است.

این قسمت نیز نشان داده و به موقع برنامه-ظهر ارتقاء جدید سامسونگ Galaxy S10+ گوشی های هوشمند بود که پس از آن معرفی شده است.

این Fallon مردم قطعا نمی تواند پیش بینی کرده اند که آزمایش خود را در استفاده از فن آوری های جدید برای اهداف تولید در مفید آمده می تواند یک سال بعد وقتی
جهان است که به طور ناگهانی پیدا کردن خود را در یک بیماری همه گیر است که در آن کار گروهی در محل کار تنها می توان در انزوا به هم بودن.

امروز همه از
تکنولوژی تلویزیون این نیاز به ساقه رکورد (در صوتی) و پس از تولید در دسترس است برای آنها را به استفاده از در هر مکان آنها به عنوان طولانی به عنوان آنها دارای تجهیزات دانید که چگونه به استفاده از
آن را و آن را به درستی نصب و راه اندازی در خانه خود و ایستگاه های کاری.

تمام ارتباطات است که به طور معمول محل نیز ممکن است امروز برای کسانی که
کار از راه دور. بنابراین باید آن را ممکن است به سنگ فرش با هم اواخر شب نشان می دهد از جمله مهمان بخش اگر چه فالون ممکن است در حال حاضر به سادگی صحبت کردن با مهمانان خود را به جای بازی
بازی های کودکانه با آنها.

بزرگ نکته این است: زمانی که نشان می دهد بازگشت به حالت عادی عملیات پس از همه گیر دیگر کم آن می توان امیدوار بود که سطح بالایی از
تولید است که مخاطبان باید مدت طولانی است که عادت کرده اند نیز بازگشت همراه با نشان می دهد’ استودیو زندگی می کنند و مخاطبان است.

به طور خاص, مصاحبه
انجام شده از طریق اسکایپ را برآورده نمی استاندارد از چه زمانی شناخته شده به عنوان پخش با کیفیت. در شرایط عادی هیچ کس هوایی آنها ،

اشتباه است.
مصاحبه از طریق اسکایپ و یا دیگر وب, خدمات تبدیل شده اند اجباری در اخبار تلویزیون را نشان می دهد قبل از بحران کنونی ساخته شده آنها لازم است.

آنها محزون می خوانی زیر “پخش با کیفیت” استاندارد و استفاده گسترده نشان می دهد که مفهوم “پخش با کیفیت” نیز
به آرامی اما مطمئنا راه بست.

شما را دیده ام این چیزها: مصاحبه موضوع دیده می شود در
دن خود را در دفتر و یا آشپزخانه در حال مصاحبه با گوینده خبر و یا نشان می دهد بحث میزبان در استودیو تلویزیون. این موضوع مصاحبه طرف از این مصاحبه است که اغلب توسط یک دانه دار, سازمان ملل متحد-رنگ-اصلاح
تصویر و صدا است که tinny اکو-y و یا هر دو.

در اکثریت قریب به اتفاق این بخش مصاحبه افراد هستند clueless در مورد چگونه به موقعیت خود را در وب
کم. شما ببینید این چهره مردم دیده می شود به سمت از صفحه نمایش و یا در نزدیکی پایین — چانه خود را به سختی ساخت آن را به گلوله بست.

آیا شما می دانید آنچه شما می بینید اغلب در این عکس ها? دو چیز است: (1) اغلب در یک محیط است که آن را قرار داده مهربانی است التقاطی — به معنی آن است که فقط به هم ریخته ژولیده آشفته (2) موضوع مصاحبه را سوراخهای بینی از آنجا که بسیاری از این افراد به نظر می رسد موقعیت خود را به وب کم در پایین و زاویه هدف به سمت بالا.

این همه خوب و خوب در
این وضعیت منحصر به فرد ایجاد شده توسط یک بیماری همه گیر و محدودیت های آن — دوست دارد که هیچ یک از ما تا کنون زندگی می کردند از طریق قبل از. اما پس از این است که بیش از یک بازگشت به “پخش با کیفیت”
ما همه امیدواریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de