بی خانمان سرشماری تعداد تهدید موانع به COVID-19

برای بیش از یک سال سازمان در شیکاگو بی خانمان جامعه کار کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی از 2020 سرشماری اما این تلاش در حال حاضر در معرض خطر گسترش سریع COVID-19.

سرشماری ایالات متحده در زمینه عملیات اختصاص داده شده به شمارش افراد در برخورد با بی خانمانی و کسانی که زندگی در پناهگاه به تعویق افتاده اند بدون پاک کردن تاریخ از زمانی که آنها سر گرفته خواهد شد.

در حال حاضر هر خانواده باید دریافت برخی از نوع میلر از اداره آمار ایالات متحده یادآوری ساکنان خود را به صورت کامل 2020 سرشماری فرم از طریق تلفن, ایمیل و یا آنلاین. اما رسیدن از طریق پست و البته شمار موانع برای کسانی که تجربه بی خانمانی.

“به این دلیل بوده ایم shortchanged برای سال” گفت: گلوریا دیویس سرشماری سال 2020 مدیر پروژه برای شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها.

سرشماری شمارش همه زندگی در ایالات متحده بدون توجه به وضعیت مسکن. کسانی که دچار بی خانمانی و یا زندگی “دو برابر کردن” — به طور موقت اقامت در خانه از خانواده و دوستان — به خصوص دشوار است به دفعات مشاهده شده است.

“مردم در حال حرکت از جایی به جای خود ممکن است به سمت چپ خاموش سرشماری اشکال به این دلیل که فرد آنها اقامت ممکن است با ترس عذاب از صاحبخانه خود گفت:” ارین Sindewald مدیر توسعه در شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها در مورد ترس است که سرشماری اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است با مدیران املاک. اما آن را غیر قانونی برای اداره برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات تحقیقاتی که برای شناسایی یک فرد است.

دیویس گفت: بسیاری بر روی خط برای بی خانمان جامعه با این سرشماری که تعیین خواهد کرد که چگونه فدرال دلار در حال توزیع بیش از 10 سال آینده. یک undercount از می تواند بدتر در حال حاضر دشوار است وضعیت زندگی.

سرشماری چگونه به اطلاع دولت فدرال بودجه پناهگاه و آشپزخانه سوپ. همچنین کمک می کند تا تعیین کنید چه مقدار پول برنامه هایی که کمک به مسکن و تغذیه دریافت خواهید کرد.

بیش از 10 ، 000 نفر در ایالت ایلینوی تجربه بی خانمانی در سال 2019 با توجه به وزارت مسکن و توسعه شهری است.

در حال حاضر COVID-19 بیماری همه گیر در حال ایجاد چالش های بیشتری در شمارش افراد بی خانمان, دیویس گفت:.

“زمان از این همه گیر شده نمی تواند بدتر,” دیویس گفت:.

قبل از همه گیر Davis تا به حال ملاقات چهره به چهره با مردم به برطرف کردن اسطوره ها در اطراف سرشماری و به توضیح اهمیت آن. او توصیه می کنم آنها به کتابخانه بروید و یا مناطق دیگر که تا به حال دسترسی به کامپیوتر که در آن آنها می توانند با پر کردن این سرشماری آنلاین.

اما ایلینویز’ stay-در-خانه سفارش بسته کتابخانه ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار.

پس از سرشماری کنندگان نیست از دیدن بی خانمان ها و در عین حال از آنها خواست مردم را به خود پاسخ به سرشماری Sindewald گفت.

“ما در حال تشویق هر فرد تجربه بی خانمانی کسانی که گوشی برای استفاده از آن با پر کردن فرم” Sindewald گفت.

به عنوان از آوریل 27, بیش از 79 میلیون خانوار را در پاسخ به سرشماری — 3.3 میلیون نفر در ایالت ایلینوی است.

مانی راموس یک عضو سپاه در گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش مسائل مربوط به شیکاگو جنوب و غرب طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de