بی خانمان اصرار CHA برای باز کردن خالی مسکن واحد طول coronavirus بحران

طرفداران مسکن خواست شیکاگو مسکن سازمان در روز سه شنبه به باز کردن آن نزدیک به 2000 تعداد واحدهای خالی از سکنه به مردم دچار بی خانمانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خواسته های خود را به عنوان پناهگاه بی خانمان در سراسر شهر از ترس غرق شدن در روزهای آینده به عنوان بین 30 ٪ و 45 ٪ از مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در برخی از نقاط.

“چا انجام شده است و یک قبر بی عدالتی برای بی خانمان ها و در تاریک ترین ساعت ما آنها هنوز به کشیدن پاهای خود را گفت:” کوین رینولدز مردمی سازمان با شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها.

“من شده است در چا waitlist برای بیش از سه سال است. … تا زمانی که متوجه شدم که چا بیش از 1800 واحد های موجود است که آنها فقط نشستن در آن را مانند یک سیلی بر چهره” رینولدز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “آیا آنها طرح تا کنون پر کردن این آپارتمان ؟ من درک می کنم وجود دارد یک بررسی روند اما در زمان بحران مانند این قرار دادن بی خانمان ها در این واحدها باید در اولویت است.”

شیکاگو مسکن اقتدار مقامات نیست نظر در دسترس نیست.

در اوایل این ماه شهردار لری Lightfoot اجاره دو مرکز شهر و هتل ها برای مراقبت از افراد بی خانمان که قرارداد این ویروس و افتتاح موقت جدید انزوا تسهیلات در یک پناهگاه امن پناهگاه در سمت غرب. این شهر همچنین همکاری با YMCA از مترو شیکاگو و نجات ارتش برای باز کردن اضافی پناهگاه تخت.

اما طرفداران می گویند افراد بی خانمان که قرارداد COVID-19 شلوغ در حال بازگشت به پناهگاه است. اجازه دادن به بی خانمان به جای اقامت در خالی چا واحد آنها استدلال می کنند که بهتر محافظت از آنها را از انقباض و گسترش ویروس.

“ما فقط صحبت کردن در مورد حفاظت از تمام کسانی که با استفاده از پناهگاه ها و بی خانمان هستند. این بخشی از شهر شیکاگو COVID-19 پاسخ و داشتن یک جیب آسیب پذیر جمعیت است که محافظت نشده و … است که ضعف در این شهر به طور کلی پاسخ و باید به عنوان چنین گفت:” دکتر سوزان چنگ عضو هیئت مدیره ایلینوی عمومی انجمن سلامت و سر از نوعی کنیاک مقوی دانشگاه عمومی وزارت بهداشت.

به عنوان در کنفرانس خبری صورت گرفت ده ها تن از اتومبیل دور سالن شهر بوق می زدند در پشتیبانی از باز کردن خالی چا واحد برای بی خانمان ها.

یکی از کسانی که برای اتومبیل انجام Cheryl Johnson, مدیر اجرایی, از افراد برای جامعه, بازیابی یک سمت جنوب عدالت زیست محیطی گروه که می گوید وجود دارد حدود 50 خالی چا واحد در Altgeld باغ که در آن او زندگی می کند.

“این شرم آور چا است اجاره این واحدها تا با توجه به بحران ما در امروز” جانسون گفت. “این مایه تاسف است که ما در اینجا در اعتراض به شهردار Lightfoot به انجام کار درست. خانه ما مردم! ما در حال مرگ در خیابان.”

کارلوس Ballesteros یک عضو سپاه از گزارش برای امریکا و نه برای سود نگاری برنامه که با هدف تقویت Sun-Times پوشش شیکاگو سمت جنوب و غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru