فال برای روز جمعه, جولای 24, 2020

ماه هشدار

جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم از 6 تا 9 بعد از ظهر شیکاگو زمان. پس از آن که ماه در حرکت از برج سنبله به برج میزان.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

تا ماه هشدار این است که موثر و مولد در روز است. فشار تو نان برای دریافت به عنوان بسیاری انجام می شود که ممکن است قبل از این. شما موثر خواهد بود در محل کار و یا شاید آموزش یک حیوان خانگی. (من بید کاغذ هرگز در روز است. من شرکت در این مورد.)

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شما خواهد بود سازنده با فعالیت های خلاق, به خصوص مربوط به دنیای سرگرمی و یا هر چیزی برای انجام با صنعت مهمان نوازی. این هم یک روز بزرگ برای دریافت نتایج برخورد با کودکان (آموزش و یا آموزش) و کار در فعالیت های ورزشی است.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

یک خانواده بحث خواهد شد قدرتمند اما موثر است. آن را به احتمال زیاد با یک زن نسبی شاید مامان. در این بحث شما و یا شخص دیگری می خواهد برای رسیدن به پایین از همه چیز و پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد و که در حال اجرا نشان می دهد.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

امروز شما یک تحقیقی رویکرد به چیزهایی چون شما ذهن یک کاراگاه. “Elementary عزیز واتسون.” اگر نیاز بود شما در متقاعد کردن دیگران با شما موافقم چون شما قانع کننده و قادر به برش به نقطه است. “Ah ha!”

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما در حال روشنگری به همین دلیل است که شما می توانید راه های جدید از ساخت پول و یا تولید پول از چیزی است که شما در حال حاضر خود را. “این یک معامله! این کمتر از نیمی از آنچه که من برای آن پرداخت می شود!” شما خواهد بود قانع کننده در مذاکرات مالی.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

امروز شما در حال روشنگری و توانایی برای دیدن آنچه که در پایین همه چیز. اگر مردم در حال صحبت یا مذاکره را ببینید تلویحی پشت سر هر آنچه که آنها می گویند. این به شما می دهد یک مزیت است. آن را به عنوان اگر شما X-ray vision. “من مرده مردم است.”

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

توانایی خود را به چیزی تحقیق یا به دنبال پاسخ به سوالات بسیار عالی است امروز. شما را مانند یک سگ با استخوان از آنجا که شما نمی خواهد ترک هر سنگ unturned. هر آنچه که شما در یادگیری خواهد بود چیزی است که شما می توانید به نفع خود یا در حال حاضر یا در آینده.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

یک گفتگو با یک دوست یا یک عضو از یک گروه سازنده خواهد و از آنجا که شما را در رسیدن به اهداف خود است. (نکته مهم این است که به یاد داشته باشید آنچه که هدف اصلی شما این است.) استدلال خود را خواهد بود پرشور و این است که چرا شما قانع کننده بود. مردم با شما موافقم. (آنها هیچ انتخاب است.)

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

تعامل با پدر و مادر, رئیس, معلم یا پلیس فرد می تواند شدید. آگاه باشید که شما توسط دیگران متوجه شما بالا دید. این چیزی است که مردم به نظر می رسد به دانستن اطلاعات شخصی در مورد زندگی خصوصی خود را. مانند آنچه با آن است ؟ شما باید برای مقابله با این.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

اگر شما درگیر در بحث در مورد سیاست و دین یا نژادی مسائل شما خواهد بود قانع کننده و قانع کننده باشد. با این وجود شما نمی توانید “دلیل” مردم از تعصب موقعیت به دلیل تعصب مردم هرگز راه است که با استفاده از عقل.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شما باید بدون مشکل دفاع از خود و حقوق مربوط به اموال مشترک و مالیات و بدهی و یا اختلافات در مورد بیمه و یا ارث در اندازه بزرگ چون شما احساسات قوی در مورد این مسائل امروز است. شما باید دفاع از منافع خود است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

از آنجا که ماه امروز مخالف خود را علامت شما را مجبور به رفتن بیش از نیمه راه در هنگام برخورد با دیگران است. این هیچ معامله بزرگ است. آن را به سادگی نیاز به دیپلماسی حسن نیت و همکاری تمام ویژگی های که شما در فراوانی.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

خواننده, بازیگر, جنیفر لوپز (1969) سهام تولد خود را. شما در حال عملی و مسئول است. شما نیز اغلب مصلح در خانواده است. به دنبال خوب! از آن زمان خود را برداشت که بدان معنی است که شما در حال شروع به درو مزایای از تلاش های شما در دهه گذشته است. شما شایستگی این زمان از موفقیت! به عنوان یک نتیجه شما ممکن است لذت بردن از افزایش نفوذ و رهبری در همه روابط خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net