فال برای روز جمعه, ژوئن 12 سال 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم. ماه در برج حوت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

شما ممکن است تحریک پذیر امروز. اگر شما احساس می کنید این راه جلو در کمر خود را هنگام صحبت کردن به بستگان. هیچ صعودی در توهین به هر کسی. خوشبختانه زهره کمک خواهد کرد که شما را به مهربان و دیپلماتیک.

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در تقابل با یک دوست یا یک عضو از یک گروه از آنجا که شما احساس می کنید affronted یا اشتباه. از سوی دیگر شما ممکن است استفاده از این نفوذ به فشار از طریق ایده های خود را مدافع و یک خط خاص از تفکر ؟

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما در حال تهاجمی هنگامی که صحبت کردن به پدر و مادر و کارفرمایان و معلمان و افراد برجسته. شما باید ایده های خاص که ممکن است درآمد خود را و یا جریان پول و ثروت از همه. با ونوس در نشانه شما قانع کننده بود. زمان خوبی برای خرید آیتم های کمد لباس.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما به شدت لجوج امروز! بنابراین اجتناب از بحث در مورد سیاست و مذهب و نژادی مسائل چون شما بیش از حد داغ تحت یقه. در ضمن secret love affair ممکن است محل مصرف برای برخی از شما. آه من.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما باید نظرات قوی در مورد نحوه رسیدگی به اموال مشترک و یا رویکرد ارث و هر چیزی که شما خود را به طور مشترک با شخص دیگری. شما می دانید آنچه شما فکر می کنید باید انجام شود. اگر کسی با شما مخالف شما قصد ایستاده خود زمین. (جای تعجب نیست در اینجا.)

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما ممکن است پرواز کردن دسته در هنگام برخورد با همکاران و دوستان نزدیک امروز به دلیل ماه و مریخ هستند اندود شده تا مخالف خود را ثبت نام. این باعث می شود شما حساس و عاطفی! این همان تاثیر ممکن است به شما شجاعت به وضوح دولت آنچه شما می خواهید. (این کار می تواند به هر دو روش.)

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما باید نظرات قوی که مربوط به کار. برخی از نظرات شما مربوط به سلامت خود را و یا یک حیوان خانگی. به هر صورت شما خواهد شد و دفاع از ایده های خود را و اجازه نمی دهد کسی به دیگری پیاده روی بیش از همه شما. شما ممکن است ایده های خود را به بالا و به یک رئیس یا پدر و مادر.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

عاشقانه شدید است امروز! نیز معاملات خود را با کودکان و نوجوانان نیز شدید است. در مورد شما واکنش نشان می دهند و یا صدا کردن بدون فکر یک لحظه به بررسی موقعیت خود را در چیزی. شما نمی خواهید به از دست دادن زمین بیشتر از شما به دست آوردن, آیا شما?

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

ممکن است آن را دشوار برای حفظ آرامش در خانه است چرا که هنگامی که با خانواده شما احساسات قوی! شما ممکن است در واکنش به هرج و مرج و فعالیت در پشت جبهه. شاید شما تا به حال به اندازه کافی است ؟ گوش دادن به چه کسی می گویند برای به دست آوردن یک نمای متعادل.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

برخی مسائل برای شما مهم امروز و شما قصد صحبت در مورد آنها. دیگر شما صبر کنید یا وانمود کنید که آنها وجود ندارد. حداقل اگر شما صحبت می کنند تا دیگران را می دانم که در آن شما ایستاده است. بعد در روز شما را در رسیدن به یک توافق با کسی که به شما نزدیک است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

مسائل مالی را دریافت افزایش از شما که برای اطمینان حاصل کنید. مراقب باشید خرید چون به جای اینکه منطقی و یا خرید آنچه شما نیاز دارید, شما ممکن است impulsively خرید چیزی است که شما می خواهید بدون تفکر است. آیا هدر دادن خود را سخت به دست آورده پول نقد. توسط شب شما بیشتر منطقی و عملی است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز ماه و آتشین مریخ هستند اندود شده تا در ثبت نام خود را که باعث می شود شما به طور خلاصه تحریک پذیر. از آن آسان است برای پرواز کردن دسته. آن همچنین باعث می شود آن را آسان برای شما را به عمل با عجله و بدون فکر. احتیاط در برابر انجام چیزی است که شما ممکن است پشیمانی. هوشمند باشد.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

روانشناس بالینی دانشگاهی نویسنده Jordan Peterson (1962) سهام تولد خود را. شما در حال بیمار خوش و دوست داشتنی است. (شما به راحتی حوصله است.) آن را تشویق کنید که کار سخت خود را شروع خواهد شد به پرداخت این سال است. کانال انرژی خود را و تمرکز بر ایجاد پایه های جامد در حال حاضر و برای آینده است. کار با هدف. ورزش مهم خواهد بود به همین دلیل است که شما باید چیزی کشف فیزیکی است که شما می خواهم به انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im