فال روز جمعه 5 ژوئن 2020

ماه هشدار

وجود دارد هیچ محدودیتی برای خرید و یا تصمیم گیری های مهم تا 11 بعد از ظهر شیکاگو زمان. ماه کامل در قوس قله در 2:12 بعد از ظهر

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

چگونه شما می توانید بهبود آنچه شما انجام دهد (از جمله کار خود را) و یا غنی سازی زندگی خود را با یادگیری چیزی جدید ؟ شما می توانید به کسی صحبت کنید و یا سفر جایی ؟ امروز ممکن است به گسترش جهان را به خود و بهبود آن را اگر شما در رسیدن به. ایده ها ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

نگاهی واقع بینانه به دارایی های خود را, بدهی های خود را و قدرت درآمد خود را به خاطر وقتی که می آید به پول و اطلاعات قدرت است. (اگر هر کسی می تواند زنده ماندن در یک بحران مالی آن را به شما دلیل این که شما می توانید عملا پول نعناع در حیاط خلوت خود را!)

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

تنها ماه کامل است که در مقابل علامت خود را در تمام طول سال اتفاق می افتد. این بهترین روز از سال به فکر می کنم چگونه شما می توانید بهبود خود را نزدیک ترین روابط و دوستی است. شما عاشق یک عاشقانه گالری بادام زمینی. بنابراین شما نمی باید دوست داشتنی?

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما سر سخت هستند و بیشتر از شما یک حافظه بسیار عالی است. امروز ماه کامل است شانس خود را به فکر می کنم در مورد بهره وری خود را و چگونه شما می توانید کار دقیق به طوری که شما خوشحال با نتایج شما برای تلاش های خود را.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما در حال خلاق و بازیگوش نشانه (و همچنین جدی). امروز ماه کامل است و شانس خود را برای ارزش خود را از استعدادهای خلاق و به خصوص سبک خود را در برخورد با کودکان و افراد جوان است. ایده ها ؟

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

با وجود این واقعیت است که خورشید در بالای نمودار خود را امروز ماه کامل باعث خواهد شد شما به فکر کردن در مورد خانه و خانواده و پدر و مادر و چگونه شما می خواهم همه چیز را در زندگی شخصی خود را. زمانی که همه چیز هموار جریان در خانه استراحت شرح زیر است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما در حال ترین ورود به سیستم اجتماعی در زودیاک است که چرا این مهم روز ماه کامل. این تنها ماه کامل در تمام سال طول می کشد که در خانه خود از ارتباطات است. فکر می کنم مورد چقدر مهم است دیگران به شما و آنچه شما می توانید اجازه دهید آنها را می دانم که این.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

هر ماه کامل است مخالفت خورشید و ماه. برای ثبت نام در این ارتعاش در سراسر هر دو پول خود را در خانه! جیغ شدید و تند! این یک روز خوب برای فکر کردن در مورد دارایی های خود را درآمد خود را, بدهی های خود را, ارزش خالص خود را و چه مالی خود را در صحنه واقعا است. در دانش.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

امروز تنها ماه کامل در نشانه شما همه سال در حال وقوع است. به طور طبیعی آن را مخالف خورشید در خانه خود از مشارکت به همین دلیل است که این ممکن است بهترین روز از سال به فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید همراه با کسانی که نزدیک به شما هستند. چه می توانید انجام دهید برای بهبود این روابط ؟

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

امروز ماه کامل است که در یک قسمت از چارت شما که شما را تشویق می کند به درونگرا و فکر می کنم در مورد آنچه واقعا مهم است. برای مثال شما چه معناست ؟ آیا شما در آغوش یک دین است ؟ آیا شما از لحاظ معنوی تمایل ؟ که در آن شما دریافت رهنمودهای خود را?

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

شما ارزش دوستی شاید بیش از همه نشانه های دیگر. امروز تنها ماه کامل طول می کشد که در خانه خود از دوستی است که اتفاق می افتد! این یک بیدارباش برای شما به یک لحظه و قدردانی خود را با دوستان است. ساده به عنوان آن است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز تنها روز همه سال که ماه کامل است که در بالای نمودار خود را. این است که چرا شما احساس می کنید کشیده بین خواسته های خانه و خانواده در مقابل خواسته های خود را حرفه ای و یا خارجی خود را در جهان. روی حیله و تزویر متعادل عمل واقع است.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

بازیگر مارک والبرگ (1971) سهام تولد خود را. شما زندگی را به کمال. شما در حال تحریکی با ویژگی های رهبری. در این سال شما می بینید که خدمت به دیگران به خصوص در خانواده شما مهم است. این است که چرا شما باید مراقبت از خود را به طوری که شما قوی هستند, منابع برای خودتان و دیگران است. به اطراف خود نگاه کنید و سرمایه گذاری در این روابط است که شما ارزش. اویختن با کیفیت به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de