فال جمعه, مارس 20 سال 2020

Category: سانتایمز Comments: No comments

ماه هشدار

احتیاط! پس از 4 صبح شیکاگو جلوگیری از خرید و یا تصمیم گیری های مهم در تمام طول روز. ماه در برج دلو است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19)

آیا مراقب باشید چون یک ماه هشدار در تمام طول روز است که به معنی محدود کردن هزینه برای مواد غذایی و گاز و سرگرمی. نمی داوطلب برای هر چیزی. اجتناب از تصمیم گیری های مهم. با این وجود, شما در حال gung ho پر انرژی و بلند پروازانه! (خطرناک دسته کوچک موسیقی جاز.)

برج ثور (20 آوریل-مه 20)

این یک روز فوق العاده برای سفر و قطع با افرادی که “متفاوت است.” شما لذت بردن از کاوش در جهان را به خود و یا حیاط خلوت خود را. لطفا توجه داشته باشید که همه از امروز یک ماه و هشدار که به معنی محدود کردن هزینه برای مواد غذایی و گاز و سرگرمی. به تعویق انداختن تصمیم گیری های مهم.

برج جوزا (خرداد 21-20 ژوئن)

شما باید مراقب باشید چرا که شما مشتاق در مورد مسائل مالی به خصوص اگر حل و فصل چیزی است که نیاز به تقسیم و یا به اشتراک گذاشته شده مانند ارث و یا چیزی برای انجام با به طور مشترک برگزار می شود اموال. اما این یک ماه هشدار. در تمام طول روز. به تعویق انداختن تصمیم گیری های مهم.

سرطان (21 ژوئن-ژوئیه 22)

شما را دوست دارم schmoozing که بدان معنی است که زمان زیادی برای صبحانه, یک ناهار و یا سرگرم کننده با این باند در یک ساعت یک مبارک. با این وجود در حالی که لذت بردن از زمان خوب با دیگران محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی. موافق به هیچ چیز مهم است.

لئو (جولای 23-Aug. 22)

شما باید مقدار زیادی از انرژی به کار که چیز خوبی است. اما به دلیل وجود یک ماه هشدار در تمام طول روز به تعویق انداختن تصمیم گیری های مهم. محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی. شما هنوز هم می توانید تعداد زیادی انجام می شود اما مراقب باشید.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22)

شما در یک اهل تفریح و بازی, خلق و خوی امروز که فوق العاده است; با این حال شما ممکن است پیدا کردن خود را بهره وری در محل کار رنج می برند امروز به دلیل ماه هشدار است که در اثر در تمام طول روز. (Gulp.) لذت بردن از, اجتماعی, گردش, ورزش, حوادث و فعالیت های سرگرم کننده با بچه ها اما محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 22)

شما ممکن است بخواهید برای سرگرمی در خانه است چرا که شما باید مقدار زیادی از انرژی برای مسائل داخلی و برخورد با مسائل خانوادگی. اما نگه داشتن چیزهای نور دل چون امروز یک ماه هشدار در تمام طول روز. محدود کردن هزینه های مواد غذایی و گاز و سرگرمی. به تعویق انداختن تصمیم گیری های مهم.

برج عقرب (Oct. 23-Nov. 21)

امروز شما در حال پر انرژی خوش بین خوش بین و مشتاق! اوه آره. انتظار می رود تاخیر و احمقانه خیط و پیت کردن-یو پی اس چرا که امروز یک ماه هشدار در تمام طول روز. همین حالا فروشگاه. محدود کردن هزینه های مواد غذایی و گاز و سرگرمی. با این وجود لذت بردن از سفرهای کوتاه و سرگرم کننده مکالمات.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21)

شما ممکن است علاقه در مورد مسائل مالی امروز یا خرید به دلیل وجود مقدار زیادی از انرژی خود را تحت تاثیر قرار پول خانه. اما امروز یک ماه هشدار در تمام طول روز است که به وسیله آن یک روز بد به فروشگاه و مالی می پردازد. بد شانسی. چوب دو سر طلاست.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19)

شما در حال gung ho با انرژی به دلیل مریخ به انتظارنشسته بودند با مشتری در نشانه شما! با این وجود امروز یک ماه هشدار در تمام طول روز که بدان معنی است که شما باید با محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی و همچنین جلوگیری از تصمیم گیری های مهم. آن است که آنچه در آن است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18)

امروز ماه هشدار وقوع است در نشانه شما به همین دلیل است که شما ممکن است احساس کند و هنوز مطمئن شوید که چه برای انجام بعدی. یک چیز قطعی است: آیا فروشگاه امروز. محدود کردن هزینه های خود را به مواد غذایی و گاز و سرگرمی. به همین ترتیب به تعویق انداختن تصمیمات بزرگ. (شما خوشحالم به شما انجام داد.)

برج حوت (اسفند. 19-March 20)

امروز شما مشتاق به برقراری ارتباط و لذت بردن از این شرکت از دیگران است; با این حال, آن است که یک ماه هشدار روز. با تمام معنی لذت بردن از schmoozing با دیگران اما موافق نیست به هر چیزی. نمی داوطلب برای هر چیزی. محدود کردن هزینه های مواد غذایی و گاز و سرگرمی.

اگر تاریخ تولد خود را امروز است

شخصیت تلویزیونی, موسیقیدان, بازیگر, نویسنده, تهیه کننده, فرد راجرز (1928-2003) سهام تولد خود را امروز. شما حساس و عاطفی به همراه شجاع و خروجی. شما می خواهم به کار به طور مستقل و کنترل آنچه که شما انجام دهد. در این سال شما پیچ در پیچ تا بسیاری از چیزهایی که شما شروع به نه سال پیش توسط رها از آنچه است که دیگر مربوطه و حرکت به چیزی جدید و متفاوت است. شما در حال روشن کردن بار خود را به آماده شدن برای آغاز جدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>